Strona 192 z 476
Pokaż wyniki od 1,911 do 1,920 z 4757

Majówki 2017

Co do laktatorów, to na tym etapie sie nie przewidzi czy sie przyda czy nie. Sa rozne sytuacje, mozemy siedziec w domu z dzieckiem ale taki laktator na rozne awarie moze sie przydac, czy wyjscia mam i krotki chocby godzinny wypoczynek u kosmetyczki. Ja chyba zainwestuje w elektryczny na początek, najwyzej sie nie przyda lub malo a potem mozna sprzedac to jest jednak bardzo chodliwy towar. Co do ubranek to moze doswiadczone mamuski sie wypowiedza i doradza jakie ubranka kupic na przelom kwietnia/maja? Z pogoda koze byc roznie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    A jaki adapter do pasów macie?

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Ja mam BeSafe.

Ja tez mam be safe, inne jakos do mnie nie przemawialy, zwlaszcza te na rzepy, choc nie powie pewnie mniej upierdliwe niz ten be safe na zatrzaski;-)

Senior Member Awatar agula2
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-08 zobacz kalendarz
    Co do ubranek tez w sumie musze sie przestawic, bo Antosia rodziłam we wrzesniu wiec juz zaczynała sie jesien. Teraz zacznie sie lato. Ale polecałabym body z krótkim rekawem i spodenki np, a najfajniesze beda rampersy odpinane w kroku. Wiadomo ze dziecko trzeba ubrac o jedna warstwe wiecej niz my, ale jak by był wielki upał nie wyobrazam sobie dziecka w czyms wiecej niz samym body. Zawsze mozna przykryc dodatkowo pieluszka terowa. Ja mieszkam w domu, wiec na podwórko bede czesto wychodzic, chocby ze starszym. Ale Pajace na noc do spania, lub body i półspiochy lub półspiochy beda potrzebne. Takze body z krótkim i body z długim rekawem na pewno i rampersy. Ja pajaców mam 20 wiec wystarczy mi. Ale rampersów mam 3 i chce włąsnie dokupic. I najlepiej po 5-7 szt na poczatek. Jesli uznacie ze za mało to dokupicie. I czasami natkniecie sie na koszulki z krótkim rekawem. Osobiscie mozecie dosłownie kilka miec ale czy az tak sie przydadza. Podwijaja sie z tyłu, chyba ze na ogromny upał załozycie. Juz lepsze sa body. A jesli miałybyscie problem na samym poczatku załozyc koszulke to moze kaftaniki, ale ja osobiscie wolałam body.

Dziewczyny, czy macie jakis sprawdzony sklep z łózeczkami dla dzieciaczkow? Wysylkowy? I nie za miliony monet, bo musze kupic dwa :-) Na allegro jest duzo ale jak czytam komentarze o jakosci mebelkow to az szkoda mi je zamawiac...

Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    effciak Ja zamawiałam takie standardowe białe łóżeczko przez allegro właśnie. Na jakość nie narzekam jakoś strasznie - mamy wyciągane trzy szczebelki, pod spodem szuflada, jest stabilne i nic sie z nim nie dzieje. Gdybym nie miała łóżeczka to bardzo podobają mi się firmy https://woodies.pl/

Agula2 Co do ubranek to się zgadzam zdecydowanie. Body na sam początek będą najwygodniejsze. W tym najmniejszym rozmiarze (szczególnie polecam dla Mam, które będą miały pierwsze dziecko) najlepsze jest zapiecięcie kopertowe, bo nie trzeba przekładać bodziaków przez główkę. Body na którki rękaw, body na długi rękaw do tego na dół jakieś legginsy plus skarpetki, albo półśpiochy. A i polecam jakiś troszkę cieplejszy kombinezon dresowy/pluszowy na wyjście ze szpitala, spacery, bo nigdy nie wiadomo jaka pogoda będzie w kwietniu/maju. Rampersy póżniej na lato to też super sprawa, no i pajace. U nas śpiochy praktycznie w ogóle się nie przydawały, wolałam albo pajace albo body i legginsy właśnie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    W sprawie ubranek, oczywiscie body. Najlepiej jest kupic body zapinane w zdloz, a nie wkladane przez glowe (te wieksze juz tak, ale te na sam poczatke). Mega ulatwienie. Na lato rompersy lub same body. Nie kupujcie spodenek w najmniejszym rozmiarze!! Dopoki dziecku nie zagoi sie pepek, to i tak ich nie zalozycie. Najlepsze wedlug mnie sa pajace (warto, by byly zapinane po srodku na napy, a nie np na suwak, zadnych zapiec na plecach), w dodatku jak maja zakladki na raczki by sie dziecko nie drapalo, to juz wogole super.
    Pierwszy miesiac z zycia uberamy dziecko cieplo, tak jak my + jedna warsta. Potem tak samo jak my albo lzej, wiec na lato nie warto kupowac duzej ilosci cieplych ubran.
    Co do ilosci, to policzcie sobie jak czesto chcecie prac (i prasowac). Na jeden dzien warto miec przygotowane 2-3 komplety ubranek, bo takie maluchy czesto sie brudza. Mamy 6 zestawow, to bedziemy prac/prasowac co 2-3 dni. Warto wieksze ilosci zaopatrzyc sie po porodzie, jak bedziecie znaly rozmiar i pogode. Zadnych zimowych kombinezonow nie kupujcie, jeden ciepleszy polarowy pajac i kocyk starcza. Jak snieg spadnie to nie bedziecie nigdzie wychodzic, a na wyjscie ze szpitala i tak takiego kombinezonu sie nie wlozy, bo do fotelika samochodowego wkladamy dziecko w cienkim ubranku. (inaczej uzywanie fotelika praktycznie mija sie z celem).

Ja nie wiem kiedy zaczne cokolwiek kupowac. Na razie obkupilismy starsze dziecko w nowe zabawki.

Agucha, dzieki za namiar na lozeczka!
    Co do ubranek, piszecie o najmniejszym rozmiarze, tj 56 czy 50 (mniej dostepne)?

Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    himcia pisząc o kombinezonie nie miałam na myśli kombinezonu zimowego, tylko coś bardziej tego typu: http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0453089001.html Poprzednio rodziłam w marcu i u nas taki kombinezon sie sprawdził.

effciak Ja na start kupowałam ubranka na rozmiar 56 i 62. Syn miał długość 56 cm, a i tak ubranka w rozmiarze 56 niektórych firm ubierałam przez prawie 3-4 miesiące. Wszystko zależy jak duże dziecko się urodzi i jak szybko później rośnie. Ty możesz mieć troszkę inaczej, bo chyba bliźniaki zazwyczaj rodzą się mniejsze niż przy ciąży pojedynczej

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów