Strona 185 z 476
Pokaż wyniki od 1,841 do 1,850 z 4757

Majówki 2017

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Madzia Życzę szybkiego powrotu do zdrówka ;* Daj znać co u Ciebie i czy już wróciłaś do domku
    Justinne Nie sądzę żeby maluszkowi coś się stało, tak jak już wcześniej dziewczyny pisały ruchy stałe odczuwamy dopiero od 26 tygodnia. Ja sama w zeszłym tygodniu przez dwa dni nie czułam ruchów, a później mały zaczął dokazywać.

W wigilię skończyłam poszcząc, bo zanim dojechaliśmy na kolację zwracałam w krzakach ... do końca życia dziecku będę wypominać jak ładnie urządziło swoją mamusię :P

My po połówkowym - wszystko z małym w porządku waży 350 g i z wyprostowanymi nóżkami ma 26 cm Pani doktor wszystko ładnie omówiła sprawdzając od paluszków stóp po sam czubek główki nie zauważyła żadnych nieprawdiłowości, a na kozetce spędziłam prawie godzinę. Jednak nie ma to jak specjalista podczas prywatnej wizyty. Porównam sobie 9 co mój gin na nfz ma do powiedzenia.
    Madziu - możesz wpisać do tabelki że u nas będzie Ignaś

No i w końcu pojawił się u mnie brzuszek Super sprawa! I mąż czuje małego jak kopie także u nas same dobre nowiny

Dziewczyny, co porabiacie na sylwestra ? Balujecie czy raczej w domku ? Ja w tym roku chętnie spędzę powitanie nowego roku w łóżku z herbatą

2. dzieckozakupy.pl
    Justinne, zjedz cos, połóż sie na wznak i posluchaj co sie dzieje w brzusiu na pewno dzidulka poczujesz i wszystko jest ok. Maleństwo jest chronione przez macice i wody plodowe i trudno mu w tym klimacie zaszkodzić...
    Ale gdybyś bardzo sie martwila możesz wybrać sie na pogotowie albo do swojego gin.

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Madzia_Q89 współczuję. Wracaj do zdrówka. Widzę przygód ciąg dalszy.
    Jeśli chodzi o Sylwestra to my mieliśmy jechać do Zakopanego ale remont pochłonął cały budżet :P Więc spędzamy w domku, a przed północą może na rynek gdzieś skoczymy
    Ja za chwilkę wybieram się na wizytę.. dziś w końcu mam poznać płeć, o ile mi Groszek psikusa nie zrobi i nie odwróci się pleckami..
    Jak Wam minęły Święta? U nas na spokojnie, choć trochę jeżdżenia było. Wczoraj dowiedziałam się, że po raz drugi już będę chrzestną.. Niby super, ale to zawsze jakieś zobowiązanie do kolejnego nie mojego dziecka :P
    Pozdrawiam Was Mamusie.
    PS. agucha89 daj też znać jak po wizycie u Ciebie

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    Madzia mam nadzieje, ż ejuz lepiej i jestes już w domku.
    Justinne ja czasami nawet przez 2-3 dni nie czuję nic, ale potem zawsze coś się ruszy. Wydaje mi się, że skoro nie ma plamienia ani krwawienia to nie ma co panikować, ale tak jak dziewczyny piszą, jak masz się cały czas martwić to lepiej na IP albo do lekarza, nie zaszkodzi sprawdzić.
    Ruda1988 i Koteł, fajnie, że wszystko dobrze z Waszymi maluszkami, ja już nie mogę się doczekać połówkowych, jeszcze tydzień…
    Sylwestra spędzamy z paczka mojego męża ze studiów, w tym roku powiedziałam, że nie ruszam się dalej niż 5km od mojego lub męża domu, bo mam dosyć walizek, pakowania i jeżdżenia na najbliższe kilka lat. Także spokojna domóweczka, może jakieś gry planszowe, jedzonko, oni alkohol no i tyle, a po wszystkim spacerkiem do domu.

Dancia i agucha dajcie znać po wizycie.

Moje maleństwo też się zaczyna coraz więcej i mocniej ruszać, ale zdarzają się też jeszcze przerwy. Chociaż ostatnio mam wrażenie, że mój pęcherz traktuje jak trampolinę do skakania!

Ja już ruchy czuję bardzo regularnie a czasami aż za bardzo.... Dzisiaj od 3 w nocy Mała fikała jakby już sylwestra obchodziła! Zero spania bo po pęcherzu skakała. A rano jak się zwleklam z łóżka to tak bardzo mnie podbrzusze po tych figlach bolało i tak trudno siku było zrobić ...ehh a co będZie jak Maluśka urośnie do 2 kg ! A do 3 !

Senior Member Awatar agula2
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-08 zobacz kalendarz
    Hej

Co tam u was słychac? Ostatnio miałam taki sajgon, ale to jak kazda z nas przed swietami Do tego rozchorowalismy sie. MNie wzieło najpierw przeziebienie, a potem Antos przyniósł z przedszkola jelitówke I najpierw on a potem ja. Swieta szykowałam w pospiechu ale zdarzyłam ze wszystkim A i przed swietami miałam wizyte u gin i potwierdziła synka, wiec bedzie Wojtus Chciałam tez zapytac czy któras z was ma moze konflikt serologiczny z mezem a jest w drugiej ciazy?

Justinne tak jak pisze Annabela zjedz cos i sie połoz. Na pewno poczujesz. Ja czasami czuje a czasami mniej. MOze masz tak jak ja ze łozysko masz na przedniej sciance i np ja czuje ruchy tylko w miejscu gdzie go nie ma

Koteł ładne imie Fanie ze jestes juz po połowkowym i ze wszytsko dobrze Ja bede miała dopiero po Nowym roku

Madziu mam nadzieje ze juz lepiej. Widze ze ciebie tez chyciła jelitówka. Co za paskudztwo. Zdrówka ci życze

Widze ze jest jakas tabelka. To mozecie mnie tez wpisac

Member Awatar Antosia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-02-21 zobacz kalendarz
    Witam mamuski pisalam wczoraj post ale mi go usunelo prawie calego i sie wkurzylam i poszłam spać :P wczoraj miałam wizytę połówkową i potwierdzone będzie dziewczynka Adrianna albo Adriana jeszcze sie zastanawiamy :P waży 444g wszystko w porządku żadnych wad następna wizyta 24 stycznia pozdrawiam i mam nadzieję że uda odzywać mi się częściej chociaż nie obiecuję

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar GiaModern
    Mieszka w
    Racibórz
    O mnie
    Jestem mamą dwóch chłpców
    Wpisów
    1
    (...)Chciałam tez zapytac czy któras z was ma moze konflikt serologiczny z mezem a jest w drugiej ciąży? (...)

AGULA2 Ja mam Rh- a mąż Rh+. Puki co muszę kontrolować czy nie pojawiły się przeciwciała. ( odczyn Coombsa ) Gdyby się pojawiły muszę dostać przed porodem zastrzyk z ... hmm immunogrobuliną. ( moja gin mówiła że kosztuje 300 zł ������).

Senior Member Awatar agula2
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez GiaModern Zobacz posta
    (...)Chciałam tez zapytac czy któras z was ma moze konflikt serologiczny z mezem a jest w drugiej ciąży? (...)

AGULA2 Ja mam Rh- a mąż Rh+. Puki co muszę kontrolować czy nie pojawiły się przeciwciała. ( odczyn Coombsa ) Gdyby się pojawiły muszę dostać przed porodem zastrzyk z ... hmm immunogrobuliną. ( moja gin mówiła że kosztuje 300 zł ������).
    O to widze ze nie jestem sama. O tym konflikcie naczytałam sie troche w 1 ciazy. I teraz juz dostałam skierowanie na odczyn Coombsa. Po Nowym roku mam isc zrobic. Wizyte mam 25 stycznia wiec przed wizyta bede robic. Mi gin móiwła jeszcze ze jak sie okaze ze pojawią sie przeciwciała to dostane skierowanie do poradni specjalistycznej w Kato i tam moja ciaza bedzie dalej prowadzona. Będą sprawdzac w jakich ilosciach sa produkowane przeciwciała. i tak jak piszesz podczas ciazy podawana jest immunoglobulina anty-D.

Member Awatar Justinne
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Jak zwykle, miałyście rację Dziewczyny Wczoraj faktycznie zjadłam batonika, położyłam się na wznak i dotknęłam ręką brzucha, a Dzidziuś odpowiedział mocny kopniakiem Widocznie też mam łożysko na przedniej ścianie, bo bardziej czuję ruchy dotykając brzucha...
    Już się uspokoiłam i poczeka do 3 stycznia z USG

Dzień przed Wigilią dotarła do mnie poducha i muszę powiedzieć, że to był strzał w dziesiątkę! Jet niesamowicie wygodna i świetnie odciąża kręgosłup, także polecam!
    My też Sylwester spędzamy po raz pierwszy w domku, z kilkoma zaproszonymi osobami Następny szykuje się już w trójeczkę z półrocznym Bobasem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów