Strona 183 z 475
Pokaż wyniki od 1,821 do 1,830 z 4748

Majówki 2017

Member
    paulina9521

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Hej Mamusie
    My mieliśmy polowkowe 19go ale nie bylo kiedy napisac, wszystko dobrze widzielismy siusiaczka <3 Szymus wazy juz 506g a wtedy bylam w 21t4d wiec jest dosc spory lozysko sie podnioslo a torbielek ktorych wykryli miesiac temu w szpitalu Malemu sie najprawdopodobniej sie wchlonal albo go nie bylo i pomylili sie
    Zycze Wam wesolych swiat bo pewnie nie trafie tu przez goraczke swiateczna !!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    kasia_kg2 no szkoda słów po prostu, dupek i tyle. ważne, że Twój gin Cię uspokoił, ja na to trzecie usg poszłabym gdzie indziej, chociażby po to, żeby mu nie dać zarobić, skoro taki łasy na kasę jest…

Ruda ja teraz też odczuwam częściej głód no i mogę więcej jeść, do tej pory jadłam malutkie porcje, a teraz już wracam do normy i mogę jeść normalnie. Na dodatek na przemian mnie ciągnie do słodkiego i kwaśnego, na obiad mogłabym ogórkową na zmianę z kwaśnicą zajadać, a potem najlepiej coś słodkiego, chociaż cukierek czekoladowy;p

Yelina super zdjęcie! normalnie w ramkę i na ścianę nawet tak na chłopczyka wygląda z twarzy!

paulina9521 super wiadomości!

Nie wiem czy jeszcze będzie okazja coś przed świętami skrobnąć, więc życzę radosnych świąt, spędzonych z rodzinką! i dużo kopniaków, mało dolegliwości i moc radości!

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Witajcie z samego rana!
    Nie wiem czemu, ale jakoś się tak denerwuje przed tą wizytą... niby wiem, że pewnie wszystko będzie dobrze, ale stres jest

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Dziewczyny dziękuję za odpowiedź, co do moich obaw o ruchy.. Madzia_Q89 chyba do porodu będziemy się stresować, czy wszystko dobrze z Maluszkami. U nas ciągle sprawy remontu na pierwszym miejscu, nie czuję nawet, że Święta już. Jeśli chodzi o jedzenie, to ja mam inaczej niż Wy :P Najpierw miałam wilczy apetyt, a teraz jem tak jak przed ciążą. Została mi tylko chęć na słodkie. Muszę choć kawałek czekolady zjeść wieczorem :P Ja już 8 kg na +. Coś strasznego.. :P Mam nadzieję, że nie będzie +20 na koniec, bo wtedy będę się już toczyć :P
    Życzę Wam spokojnych świąt ale z kopniakami Pozdrawiam

Duzo świątecznych kopniaczków! Odpoczywajcie i nie przejadajcie sie ( ja sprobuje w teorii..:-) )

Do mnie właśnie przyjechała poduszka ciążowa ☺zrobiłam przymiarke i super wygodna jest ☺
    Dzisiejsza noc mało spałam... najpierw problem ze znalezieniem pozycji do zaśnięcia, potem pobudka o 2 bo mała tak kopala obudziłam też Męża, nie mógł uwierzyć że taki maluszek tak mocno kopie ☺ Rano pobudka przez ból plecow. Mam nadzieję że tej nocy się wyspie ☺

Z racji Świat życzę Wam Kochanie dużo spokoju, rodzinnej atmosfery i oczywiście świątecznych kopniaczkow

Member
    kasia_kg2

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Znaleziony na fb Wigilijny dekalog mamyginekolog dla Polki w ciąży
    1. Karpia jeść ci zezwala
    2. Pierogi z kapustą i grzybami dozwolone
    3. Śledzie jeść nie dość, że możesz a jeść powinnaś
    4. Sałatkę jarzynową z majonezem jeść możesz - jezeli lubisz.
    5. Zupę grzybowa też jeść możesz, choć barszcz czerwony jest lepszy na prace jelit.
    6. Kompot z suszu w każdej ilości jaką chcesz.
    7. Kutie, kluski z makiem, makówki i inne- masz pozwolenie
    8. Nie wolno ci popitek z procentem kosztować
    9. Nie wolno ci się ciążą nie chwalić, bo lepszego szczęścia nie ma dla całej rodziny.
    10. Wesołych Świat - przyszłe mamuśki❗️❤️

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Kasia widziałam to na FB, rewelacja, bardzo się z tym zgadzam!

A my dziś po wizycie, oczywiście stres niepotrzebny. Malutka rośnie, ma już prawie 300gr, wszystko rozwija się prawidłowo i jest o tydzień starsza poza tym ma nas w swojej słodkiej d... he he odwrócona jest buziakiem do moich pleców i na buzię nie popatrzysz szyjka długa i zamknięta także pozostaje cieszyć się ciążą i liczyć że może w Święta się uparciuszek do nas odezwie

Wszystkiego dobrego (i smacznego) na te Święta i Nowy Rok, żeby nasze Dzieciaczki zdrowo rosły i dawały o sobie znać

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    Dziewczyny życzę Wam wesołych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w rodzinnym gronie, prezentów pod choinką A także żeby dzieciaczki w brzuszkach dawały o sobie znać

Wczoraj jakby na złość wyrzucało moje wpisy:/
    Życzę i ja Wam i Waszym rodzinom dużo zdrowia szczęścia i Miłości!
    Zero problemów z dzidziulkami za to szczęśliwego rozwiązania i grzecznych maluszków !

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów