Strona 181 z 475
Pokaż wyniki od 1,801 do 1,810 z 4748

Majówki 2017

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    DanCial nie martw się, na razie ruchy nie są aż tak regularne.. ostatnio też miałam prawie cały dzień przerwy ale teściowa położna mnie uspokoiła, dopiero po 25 tygodniu ciąży ruchy stają się regularne i w szpitalu doradzają przyszłym mamom by liczyły ruchy dzieci w ciągu dnia, także mamy jeszcze na to czas Chociaż wierzę w Twój niepokój bo ja wtedy przez ten dzień "bezruchu" myślałam że wyjdę z siebie U mnie największa aktywność po słodkim i kwaśnym Może spróbuj?

Super wieści z Waszych wizyt! Kasia_kg2 przy takich lekarzach to na prawdę ręce opadają.. Dobrze, że Twój ginekolog Cię uspokoi! Na pewno wszystko będzie dobrze

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Dziękuje Wam za słowa otuchy, ponarzekałam sobie i mi lepiej. Dziś praktycznie bezobjawowo
    Ja się dołącze- na te regularne ruchy jest jeszcze czas
    No i muszę się pochwalić, bo to coś niesamowitego: wczoraj go jeszcze nie bylo, a dziś już jest To zapewne kwestia innych ubrań, ale można już stwierdzić, że ktoś tam sobie mieszka Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_20161221_194122.jpg
Wyświetleń:	51
Rozmiar:	88.0 KB
ID:	99486

Senior Member Awatar NaMigi
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-24 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny. Czy któraś z Was czuje już skurcze Braxtona-Hicksa? Mi dzisiaj cały dzień raz po raz brzuch sztywnieje.

Mnie sie to przydarzylo 2 razy te skurcze z twardnieniem, ale nie trwaly caly dzie , lekarz mnie zbadal i powiedzial, ze szyjka jest ok. I ze mozliwe ze takie skurcze beda sie pojawiac. U mnie sa blizniaki wiec macica obciażona podwojnie. Biore magnez. Teraz owszem czasem sie zdarzaja ale szybko przechodzi i nie czuje twardnienia, raczej skurcz ale bezbolesny. Ale to glownie po duzym wysilku, wrecz bardzo duzym. Macica to miesien ktory teraz intensywnie rosnie i tez sie spina, jezeli bardzo cie to martwi skontaktuj sie z lekarzem, zwlaszcza jezeli czujesz bol kub masz zwiekszona wydzieline z pochwy.
    Co do wczesniej wspomnianych leukocytow, pytalam dzisiaj na wizycie lekarza i powiedzial, ze leukocyty w ciazy rosna ale norma jest duzo wyzsza w ciazy niz normalnie i nie nalezy sie tym przejmowac dopoki sa w tej ciazowej normie. Tak organizm reaguje na dzieci.
    Kolejna wizyta 20.01.2017 a 24.01.2017 zaczynamy szkole rodzenia!!! Tak szybko.... eh czas leci.

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Kamowata czy Ty w ogóle coś przytylaś? wyglądasz rewelacyjnie! Ja w tym samym tygodniu mam wrażenie że mam bardzo duży brzuch, do maja będę się chyba toczyć jak śniegowa kula

Mnie ze dwa razy tak brzuch twardniał w nocy, ale to też po wysiłku. Po wizycie się uspokoiłam, bo szyjka miękka i zamknięta

U mnie zaparcia zrobiły swoje, a tak bardzo chciałbym żeby mnie to ominęło... pojawiły mi się hemoroidy dziś po wizycie w toalecie delikatnie krew na papierze i szczypanie. Miała któraś z Was podobny problem? Staram się żeby wyproznianie było w miarę regularne, ale różnie to bywa... przepraszam za te szczegóły, ale może ktoś pomoże.

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Madzia, mialam podobny problem na poczatku ciazy jak i przed, a ze w ciazy w 1 trymestrze wiekszosc srodkow zakazana, ja stosowalam linomag, mnie pomogl co prawda kilka dni mnie meczylo ale przeszlo. Noi higiena przede wszystkim.

Member
    kasia_kg2

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Madzia_Q89 Zobacz posta
    Kamowata czy Ty w ogóle coś przytylaś? wyglądasz rewelacyjnie! Ja w tym samym tygodniu mam wrażenie że mam bardzo duży brzuch, do maja będę się chyba toczyć jak śniegowa kula

Mnie ze dwa razy tak brzuch twardniał w nocy, ale to też po wysiłku. Po wizycie się uspokoiłam, bo szyjka miękka i zamknięta

U mnie zaparcia zrobiły swoje, a tak bardzo chciałbym żeby mnie to ominęło... pojawiły mi się hemoroidy dziś po wizycie w toalecie delikatnie krew na papierze i szczypanie. Miała któraś z Was podobny problem? Staram się żeby wyproznianie było w miarę regularne, ale różnie to bywa... przepraszam za te szczegóły, ale może ktoś pomoże.

Madzia_Q89 mój lekarz mówi, że jeśli pojawiają się zaparcia trzeba zwiększyć spożywanie płynów w szczególności wody niegazowanej i jadać regularnie posiłki 5-6 dziennie wzbogaconej wartości błonnika.
    Polecam ci też spróbować jeść większą ilość warzyw i owoców (w szczególności jabłek) oaz zamiast białego pieczywa np. ciemny chlebek. A na drugie śniadanie jogurt naturalny (niesłodzony) - jeśli nie lubisz jogurtu naturalnego dodaj np. płatki owsiane lub otręby.
    Tak naprawdę najważniejsza jest regularność posiłków dużo wody i co najmniej 5 porcji warzyw/owoców dziennie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Dzięki Dziewczyny za rady, wodę akurat staram się pić w dużych ilościach ze względu na mój mocz, bo muszę się filtrować. Problem jest natomiast z jogurtami, bo choć bardzo je lubię, to ostatnio mam po nich straszną zgagę... najlepiej działa na mnie świeży ananas i buraki no nic, muszę trochę złagodzić "te" okolice i w miarę o to dbać, bo nie bardzo bym chciała żeby się nasililo...

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar NaMigi
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-24 zobacz kalendarz
    Dzwoniłam do lekarki. Podpytała co robiłam dzisiaj itd. A ja dzisiaj od rana szalałam z szykowaniem świątecznym. Powiedziała, że pewnie mało piłam i wtedy wyraźniej czuć skurcze BH. Dzisiaj mam uzupełnić płyny i zobaczyć jak będzie jutro. Jeśli jutro będzie tak samo to się musimy umówić na kontrolę. Jeśli będzie ok to wizytę mam 29.12.

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Hej Mamusie!

U nas przedświąteczne szaleństwo, przez kilka dni nie dałam rady wejść na forum i miałam ponad dwadzieścia stron do nadrobienia. Powiedzcie mi, czy to normalne, że od jakiegoś tygodnia czuję się co chwilę głodna? Zjem, minie godzina- nie raz nawet nie tyle- i znów chce mi się jeść... Zostawiam zdjęcie brzuszka i buziaki dla Waszych Maluchów.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20161213_234743.jpg
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	80.7 KB
ID:	99488
    Ostatnio edytowane przez Ruda1988 ; 21-12-16 o 23:14

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów