Strona 176 z 476
Pokaż wyniki od 1,751 do 1,760 z 4757

Majówki 2017

Member
    Ania_88

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    hej majóweczki

Kamowata jak dziś zamówisz do 10 godziny to wyślą dziś, powinna dojść jutro, dokładnie chodzi o poduszkę z linka co był wysyłany. Ja zamawiałam w piątek i miałam nadzieję, że wyślą i w sobotę mój mi przywiezie bo jest kurierem i miał akurat dyżur, ale zamówiłam po 11 i dostałam dopiero we wtorek w Mikołajki . Piszę powinna, bo przed świętami kurierka ręcę ma pełne roboty. I jeszcze wiem, że mają być blokowane wysyłki bodajże od 20 czyli od jutra. TZN zamówić zamówisz ale nie wyślą Ci. Firmy mają odkopywać się z zamówień.

Wczoraj zagoniłam trochę mojego, bo ten remont mnie wykończy kiedyś. Ale ogarniete mam i choinkę ubrana, zostały drobne porządki i gotowanie, Dziś lub jutro robię pierogi, na samą myśl już mi ślinka cieknie

Powodzenia na wizytach w tym tygodniu! Trzymam kciuki

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    My po wizycie upłakałam się jak małe dziecko.
    U nas potwierdzone, że będzie dziewczynka. Zdrowiutka jest i ma 400g
    Uciekamy na zakupy. I szykować na święta :*
    Powodzenia na dzisiejszych wizytach!

Misia, super i jaka juz wielka!!!

Junior Member
    Martiq

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-25 zobacz kalendarz
    Oj, wczorajszy dzień cały poza domem, kursy po sklepach za prezentami. I tak wszystkich się nie udało kupić, a ja jeszcze dzisiaj nie mogę dojść do siebie.

Madzia mam nadzieję, że już niedługo luteinę będziesz miała za sobą. Ja jak miałąm 2x2 podjęzykowo, to już sam smak mnie o odruchy przyprawiał. Potem mi na szczęście moja dr przepisała dopochwowe i było lepiej, ale tak czy inaczej jak już mogłam odstawić to kamień z serca.
    Następną wizytę mam dopiero w styczniu (już się nie mogę doczekać). Połówkowe USG 4.01 i wizyta u mojej dr 10.01

Misia super, że masz już tę wizytę za sobą i wszystko w jak najlepszym porządku, na pewno takie wieści uspakajają.
    Co do imion to dla chłopczyka od dawna mamy, niestety dla dziewczynki nic nas nie urzeka. Ciągle się wydaje, że to nie to. Oczywiście są imiona, które bardziej do nas trafiają, są też takie, które wiemy, że na pewno nie. Ale wyboru ciągle żadnego nie ma. Pocieszam się, że ciągle mamy jeszcze na to czas.

Mam wielką prośbę dziewczyny odnośnie tych poduszek. Jakby któraś mogła jeszcze raz linka podrzucić z nimi.

Trzymam gorąco kciuki za kolejne wizyty

Misia ale SUPER ! NO i WIELKA KOBITKA
    kochane ! a my sie trzymamy twardo do naszych polowkowych

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Ania_88, dziękuje bardzo za to, że w ogóle zauważyłaś moje pytanie :P Zamówiłam wczoraj, fajnie jakby przyszła jak najszybciej bo w czwartek już wyjeżdzamy i wracamy dopiero w Nowym Roku.
    Martiq - o tym mówimy - http://allegro.pl/rogal-ciazowy-prem...647959056.html
    Misia1221 - Super! Uwielbiam takie dobre wieści

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Misia ale super, ja dopiero połówkowe za równe dwa tygodnie, 2 stycznia.
    Coś kiepsko się ostatnio czuję. Dobrze, że teściowa przyjechała, to zrobi mi prasowanie, bo znowu się nazbierało. A na Święta najwyżej nagotuję mniej, jak nie będę miała siły, w boczki nie pójdzie Najważniejsze, że choinka już stoi, ogromna, chyba dobre ponad dwa metry w tym roku. Tak to jest, jak żona wybiera
    Martiq ja w tym roku prawie wszystko w internecie zamówiłam, żeby nie jeździć po galeriach i w sumie teraz czekam na te prezenty, ciekawe, czy wszystko zdąży przyjść
    My będziemy mieli Zosię, Młody chciał Hanię, ale już zmienił zdanie, jak zaczęliśmy do brzuszka Zośka mówić

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    kawi Zosie to fajne dziewczynki wg usg ja mam dzisiaj 21t0d. Czyli zaczynam 22 tydzień. I z choinka też poszalalam. Sufitu dotyka a czubka jeszcze nie ma

Junior Member
    Martiq

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-25 zobacz kalendarz
    Kamowata oj bardzo dziękuję Ci za link. Też mam ogromne problemy ze snem i jak tak zachwalacie to się skuszę. Może to coś pomoże, a na pewno będzie wygodniej

Kawi Oj na pewno zdąży przyjść, jeszcze cały tydzień mają na to. I my z mężem chyba też tak zrobimy. Dzisiaj jak wróci z pracy to posadzę go przed komputerem i będziemy polować. Przynajmniej obędzie się bez chodzenia.

Misia to Ty już półmetek masz za sobą.

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Misia super wiadomości! To jesteśmy na tym samym etapie, ja dziś też 21t0d

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów