Strona 174 z 476
Pokaż wyniki od 1,731 do 1,740 z 4755

Majówki 2017

Member
    SylwiaJ

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez himcia Zobacz posta
    Czesc dziewczyny,

ja po wizycie. Wszystko wyglada dobrze. Sprawdzilismy plec i wyglada na to, ze bedziemy miec druga coreczke. Maz jest zalamany. Ja tez w szoku, bo wydawalo mi sie, ze to bedzie chlopak. No coz....
    Himcia załamany to będzie przy 3 córce jak u nas ...............ale też jeszcze ma nadzieję że cosik wyrośnie

2. dzieckozakupy.pl
    Jak ja bardzooooo chcialabym żeby moja Dzidzia była Dziewczynką
    Może w poniedziałek sie dowiem....

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Koteł też uważam, że basen jest super! Jakbym miała bliżej na pewno bym skorzystała i takie gadanie by mi nie przeszkodziło. Bzdura na kiju! Jeśli chcesz mieć usprawiedliwienie to zapytaj jeszcze z jednego lekarza i biegiem po strój kąpielowy
    Karo9 na jaccuzi też byłam w poprzedniej ciąży (woda nie przekracza na pewno 40st), ale jak tak ostrzegasz to nic nie mówię ja tam zawsze byłam w gorącej wodzie kąpana
    Madzia_Q89 ja teraz myślę na początek nad dostawką więc tam są materacyki piankowe niestandardowe, ale jakbym miała kupować to też brałabym lateks - pianka. Chyba nawet zamawiałam z firmy Havea. Polecam, Synuś woli spać na swoim niż z nami
    Misia1221 i Reni83 łączę się z Wami w bólu. Też jestem rozkojarzona, zapominalska, i roztrzepana :P
    Kawi ja też chcę dostawkę chicco A stelaż sama kupowałam do innej wanienki. Musisz patrzeć tylko do jakiego rozmiaru jest stworzony, powinien pasować.
    Himcia wow! Co za emocje! Też myślałam, że będziesz miała synka Gratuluję.

Mi też bardzo szybko leci. Dziś już piątek! Gdzie się podział tydzień? A gdzie się podział rok mojego Brzdąca???? Dopiero co go urodziłam a on już ma rok!!!
    Ja już po połówkowym (przełożyli mi). Wszystko super, pięknie widać, maluch wielkością pasuje do wieku ciąży no i braciszek z ogromną ciekawością podglądał braciszka niesamowitą miał minę. Ciekawe czy coś z tego zrozumiał? Wierzę, że tak.

Ale macie piękne brzuszki! <3

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Witajcie w sobotę z samego rana! (Ostatnio tak się budzę ). Mężu przyjechał i od razu świat piękniejszy! - właśnie szykuje mi śniadanko

Po dentyście, nie ma się co dobrego spodziewać aczkolwiek pomógł bardzo, jestem omówiona na kolejną wizytę po Nowym Roku

Himcia mój też był trochę zawiedziony, w rodzinie same babki więc liczył na syna, a ja też na początku miałam przeczucie że będzie chłopczyk, no ale jak widać nie sprawdziło się, będzie Natalia

Super dziewczyny, że wizyty udane, ja czekam teraz na piątek. I tak musiałam zrobić posiew moczu, bo znowu wyszły leukocyty, ech...

Podajcie terminy kolejnych wizyt kobitki

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Hejka dziewczyny

himcia Ja byłam przekonana że będzie dziewczynka a tutaj chłopak - mój m. jest wniebowzięty - ja się oswajam z tą myślą. To pierwsze dziecko więc w sumie płeć nie gra dużej roli, ale byłam święcie przekonana że będzie dziewczynka i nie mogę uwierzyć że się myliłam Nie miałyśmy mieć jakiegoś 6 zmysłu w ciąży czy cuś ? :P
    Ale może jeszcze na połówkowym okaże się że tamten lekarz się mylił

Co do basenu to na połówkowych zapytam się tej innej doktor, też mi się to nie podobało że tak odradza bo wszędzie mówią o tym że basen dla kobiet w ciąży super. Jakby szkodził to by o tym było głośno.

Łączę się z Wami w bólu jeżeli chodzi o zapominanie i jakieś takie nieogarnięcie - ja wiecznie zaplanowana i pamiętająca wszystko osoba do sklepu chodzę z listą zakupów bo parę razy wyszłam już bez tego co miałam kupić

Zazdroszczę brzuszków u mnie NADAL prawie nic nie widać oprócz małego zaokrąglenia, ale może dzięcki temu czuje ruchy maluszka ?
    Wczoraj wstałam wcześniej bo chyba jakieś salto zrobił i to dziwne uczucie mnie obudziło
    Do wagi z przed ciąży +2 kg, ale chyba wszystko poszło w cycki bo ostatnio musiałam kupić nowy biustonosz - 70 G
    Mąż zachwycony ja niekoniecznie :P

Madzia Zazdroszczę że wybraliście już imię, my codziennie zmieniamy zdanie :P chyba po prostu zrobimy listę imion które nam się podobają i jak zobaczymy małego to coś wybierzemy.
    Jakoś nie mogę się zmobilizować do świątecznych porządków - miałam ogarniać mieszkanie już w tym tygodniu ale coś mi nie idzie ;P

Jeżeli chodzi o wyprawkę to ja mam całkiem sporo - ciuszki 56,62,68 są bo kupiłam już jakiś rok temu jak miałam manię licytowania na allegro za grosze, łóżeczko z drugiej ręki jest, wózek maxi cosi mura 4 też kupiony używany - nowy ma kosmiczną cenę. Więc mi w sumie chyba oprócz wanienki, fotelika i komody do pokoju zostały jakieś pierdoły.

Junior Member
    Martiq

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-25 zobacz kalendarz
    Witam gorąco wszystkie przyszłe mamusie.
    Poczytuję Was już od dawna ale dopiero teraz piszę. Co prawda chciałam się odezwać jak Juz wszystkie posty będą za mną ale jestem dopiero na listopadzie.

Tak na początek, termin mam na 25 maja, jest to moja pierwsza ciąża, bardzo baaardzo długo oczekiwana. Odkąd się dowiedziałam o niej, wiedziałam że będzie dziewczynka i ostatnio na badaniu potwierdziło się to.

Mam nadzieję że mimo iż tak późno się odzywam to przyjmiecie mnie do swojego grona. Pozdrawiam serdecznie

Martiq Witamy wśród nas
    Czujesz już ruchy? Jak znosisz ciążę?
    Widać już brzuszek?
    Jak ja Ci zazdroszczę (pozytywnie oczywiście!) że bedziesz mieć dziewczynkę ja może jutro się dowiem czy w moim brzuszku rośnie baletnica czy pilkarz

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Martiq

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-25 zobacz kalendarz
    Hej Anabella, ciążę od drugiego trymestru znoszę juz dobrze, nudności minęły odkąd przestałam brać luteinę (może to tylko przypadek)

Niestety na czas ciąży musiałam odstawić metformax i waga dosyć ostro w górę, więc brzuch jak najbardziej widać

Ale ruchów jeszcze niestety nie czuję.
    Akurat dzisiaj dotarłam na forum do pierwszych ruchów dziewczyn i kilka minut leżałam na plecach z ręką na brzuchu i nic

Tez się bardzo z dziewczynki ucieszyłam ale co by nie było to i tak wiele radości przyniesie
    Daj koniecznie jutro znać co tam rośnie w brzuszku

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Witaj Martiq, miło, że ktoś nowy ciągle do nas dołącza podaj datę kolejnej wizyty, i już zapisuję Cię na naszą majową listę jak ja Ci zazdroszczę, że nie bierzesz już luteiny, ja ciągle i to dwie dziennie, za chwilkę połowa ciąży, mam nadzieję, że też niedługo skończę. Ruchów też niestety ciągle nie czuję, choć czasem, zwłaszcza wieczorem kiedy leżę spokojnie to coś tam smyra

Koteł z tym imieniem nie była taka prosta sprawa, ale doszliśmy do jakiegoś konsensusu

Jaka tu cisza przez weekend, chyba przygotowania świąteczne idą pełną parą!

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

W 1 ciąży późno się ruchy odczuwa bo nie wiadomo co to ruch a co praca jelit. I zalezy też jak się w brzuchu to wszystko poukłada... Ja teraz czuję bardzo mocno ruchy. A czasem to aż boli... A dzidek jeszcze maleńki.
    A pytanie mam do dziewczyn które już czuja ruchy- czy wy też ciągle w podbrzuszu je odczuwacie? Czy na wysokości pępka? Ja odczuwam na linii cesarskiego cięcia. Czasami tylko jak autem jadę to się przesuwa wyżej i wtedy kopie jakby chciała Dzidzia wyjść...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów