Strona 173 z 475
Pokaż wyniki od 1,721 do 1,730 z 4748

Majówki 2017

Senior Member
    Kawi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny. Ja już po wizycie. Lekarz podziwiał wyniki testu NIFTY. Chyba jestem jego pierwszą pacjentką, która robiła ten test, bo kilka razy w niego zerkał i mówił, że to przyszłość badań prenatalnych i szkoda, że tak drogi jest. Moje chłopaki mogły wejść na czas usg. Młoda na początku odwróciła się pleckami, ale na koniec zmieniła pozycję i synek mógł trochę popodglądać siostrę Ja z wyprawką ruszam po świętach. W święta nigdzie nie jedziemy, więc może zobaczę, co zostawiłam po synku, co może się przydać i poszperam w internecie. Już się nie mogę doczekać Ja z doświadczenia wiem, że jak się karmi piersią i chce się w miarę wyspać, to dobrze mieć dziecko jak najbliżej, więc chyba się zdecyduję na łóżeczko dostawiane do łóżka, chyba chicco, drewniane zwykłe mam. Na pewno muszę kupić ciuszki, przynajmniej na pierwszy miesiąc. I wózek, bo X-landera po synu sprzedałam. Nie wiecie, czy do wanienki można dokupić stelaż, będzie pasował? Ja kupiłam bez stelaża kiedyś i się zastanawiam, czy taki pierwszy lepszy z internetu będzie standardowo pasował do wszystkich wanienek.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Makuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-01 zobacz kalendarz
    Żaba30- Kornelia to i moje wymarzone imię dla dziewczynki, ale najprawdopodobniej będzie musiało poczekać do następnej ciąży ;p
    Ja też o basenie słyszałam jako najlepszej formie ruchu, ale właśnie te infekcje. Mi szkoda gorących kąpieli bo ja myłam się zawsze prawie we wrzątku a teraz marznę podczas kąpieli.

Ja też chodzę rozkojarzona, zapominam o wielu rzeczach.
    Co do wyprawki to mam kilka ubranek ale nie mamy pewności co do płci więc się wstrzymuję chociaż to trudne. A co do materacyka to ten gryka-kokos odpada, będziemy szukać jakiegoś innego.

To i ja swój brzuszek pokażę
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20161215_095519-1.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	84.3 KB
ID:	99427

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    Makuszka, ja tez marznę podczas kąpieli, ale ryzykować nie zamierzam, dla mnie to po prostu nieodpowiedzialne, chodzić do jacuzzi jeżeli się wie, że to może dziecku zaszkodzić. Wiadomo wszystko zależy od temperatury wody, ale w jacuzzi raczej nigdy nie spotyka się wody wystarczająco chłodnej dla kobiet w ciąży.
    Justinne w swojej wannie dużo trudniej nabawić się grzybicy niż w basenie. Wiadomo długie kąpiele sprzyjają jej rozwojowi, ale w basenie ryzyko jest na pewno dużo większe, więc trzeba zwracać uwagę na czystość wody. Nie jestem przeciwniczką basenu, bo na pewno jest zbawienny dla kręgosłupa, ale trzeba być bardziej wyczulonym w czasie ciąży, zresztą jak na każdym kroku, chyba wszystkie bardziej uważamy na siebie, więc nie widzę powodu, żeby podczas kąpieli w basenie tego nie robić.
    Co do wyprawki to nie kupiłam jeszcze nic, wiadomo, ze kusi, ale na razie się wstrzymuję
    Dziewczyny Was tez tak kuje czasami w okolicy pępka?Tak jakby takie uszczypnięcie od środka, które po chwili przechodzi.

Member
    Ania8689

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-05-21 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny ja rodzilam w tamtym roku w maju jest moze ktos kto bedzie mial synka mam do sprzedania pake po synku za grosze ok 36sztuk bplus grayisy oddam za grosze bo nie mam gdzie trzymac paka na lato 0-3 kontakt ze mna przez emaila mankaborne@wp.pl
    Zyvze wam wszystkim skokojnych miesiecy i oby do maja

Member
    SylwiaJ

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-04 zobacz kalendarz
    Oj ja z kolei marze o saunie...uwielbiam........ale jeszcze trochę sobie poczekam na te przyjemności......ale pamiętam kiedyś kobietkę już z brzuszkiem sporym w saunie ( i na pewno nie był to brzuszek piwny

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Oj ja też uwielbiałam się kapąć we wrzątku, no ale niestety teraz trzeba pomarznąć trochę pod prysznicem..
    Karo90 ja też mam czasami takie kłucie nagłe ale jak szybko się pojawia tak szybko znika, pytałam teściowej-położnej i wszystko jest okej Po prostu rośniemy.
    A jeżeli chodzi o wyprawkę, ja łóżeczko i wózek już mam po szwagierce dziś rozeznałam się w butelkach i już wiem że wybiorę te firmy LOVI (nie zaburzają odruchu ssania z piersi) znalazłam nawet na allegro sprzedawcę z dobrymi cenami i innymi akcesoriami dziecięcymi, ale zostawię to na po świętach

A to ja i Zuzia
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20161215_164434.jpg
Wyświetleń:	70
Rozmiar:	59.4 KB
ID:	99434

Dzień Dobry Bardzo!
    A ja dziś od rana krzyczę
    Wstalam o 7:40... Poszlam sprzątać i jakoś we mnie narosło, że ja tyram a moi śpią.... Wiec pobudka była głośna... Hormony szaleją i jakoś tak się odbiło na moich chlopakach.... :-/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Anabella moje hormony też dają się we znaki, wczoraj nakrzyczałam na mojego M, a potem się poryczałam i tyle...
    Dziś jeszcze czeka mnie ekscytująca wizyta u dentysty, całe szczęście że zwolnił się termin, bo nie wiem jak wytrzymalabym do 2 stycznia, bo taki był najbliższy termin. A ząb boli jak cholera...

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Madzia, mam nadzieje że już po wizycie i bólu...
    A wiecie jak mi nagle waga skoczyla? Jestem w szoku, caly czas stale, ewentualnie delikatne zmiany co 0,2 a tu nagle prawie 1kg w 2 dni :P Cos czuje, że to ten czas kiedy zacznę być widoczna Właśnie sobie leze a dzidziolek ćwiczy - ciesze się jak głupia z tych ruchów :P

Szczęśliwie burza hormonów mnie omija, jeszcze tego by brakowało, haha :P

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny,

ja po wizycie. Wszystko wyglada dobrze. Sprawdzilismy plec i wyglada na to, ze bedziemy miec druga coreczke. Maz jest zalamany. Ja tez w szoku, bo wydawalo mi sie, ze to bedzie chlopak. No coz....

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów