Strona 172 z 476
Pokaż wyniki od 1,711 do 1,720 z 4757

Majówki 2017

A ja już po basenie. Cudnie było! I dzidek kopał. I plecki odpoczęły i czuję sie rewelacyjnie
    W 1 ciąży na basen chodziłam do 30 tyg. Później po prostu byłam za wielka i mi sie nie chciało... I żadnych infekcji ani niczego takiego nie miałam...

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Justinne
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Z tego co się orientuję Dziewuszki, basen jest nawet wskazany Infekcję można złapać nawet kąpiąc się w wannie Dobry jest dopochwowy probiotyk Lactovaginal, wspiera pałeczki kwasu mlekowego. Warto zaaplikować na noc dzień przed basenem i dwa dni po

Ja jeszcze niestety nie czuję ruchów Maluszka Zazdroszczę Wam ich strasznie! A na wadze +3,5 kg

Hej. Nie pisałam bo nie miałam o czym. Dziś byłam na wizycie. Wymiary ok. 17t 4d. Dziewczynka. Imię dawno wybrane. Będzie Kornelia. Polowkowe 4 stycznia. Trzymajcie się.

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Jeja nic nie mówcie o niezdarności... Nie dość ze co chwile sie potykam to chylące trzech miejscach jestem dosyć mocno poparzona. W jednym miejscu na bank zostanie duża blizna ...
    Dobra a z innej beczki przyznajcie sie kto już wyprawkę kompletuje? Ja szczerze mówiąc póki co byłam twarda i kupiłam tylko smoczki. Syn jest tak zafascynowany ze ciagle je ogłada i za każdym razem podkreśla zebym nie zapomniała ze jak sie dzidzia urodzi to ON da dzidzi te malutkie dwa smoczki ;-)
    Dzisiaj mnie zaskoczył i mowi " ja jestem chłopczyk, tata tez jest chłopczyk. Mama ty jestes dziewczynka jak Lilli ( nasza suczka) a dzidzia co jest ? " ups. Jakos wybrnęłam i powiedziałam, że mamusia dzidzi nie widzi i trzeba poczekać co pan doktor powie. Co prawda mówił ze 70% chłopczyk ale jajek ani pitolka nie widział dokładnie wiec nie chce małemu jeszcze mówić. Starczy, że ja sie już na chłopczyka nastawiłam.

Ja sie rozglądam za wozkiem. I jak mijam sklepy z ubrankami dla dzidziulkow to aż mnie skręca! Ale jeszcze nic nie kupuje. Pewnie w lutym zaczne... Chyba ze beda jakies mega promocje to sie skusze w styczniu

Żaba mamy polówkowe w ten sam dzień
    Jak ja bardzo czekam na 19.12 -wtedy mam wizyte. Mam nadzieję że będzie usg i też w końcu usłyszę - Dziewczynka !

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Justinne ja też jeszcze nie czuję ruchów bobaska pozostaje nam tylko cierpliwie czekać

Mnie za to od wczoraj boli ząb i muszę czym prędzej wybrać się do dentysty, już miałam wcześniej ustalony termin, ale tak się poskładało, że nie miałam jak iść, no a teraz dokucza bardziej...

No ja się przyznam, że coś tam już sobie kupuje powoli, takie pierwsze sztuki, z grubszymi zakupami czekamy po Nowym Roku. Wczoraj bratowa przywiozła mi trochę kocyków po bratanicy, czapeczki, ma tam jeszcze coś wyszperać. Łóżeczko też będziemy mieć od nich, tylko materacyk i pościel dokupić

A jaki materac kupujcie? Ja przeglądałam i wydaje mi się najlepszy lateksowy z pianką. Po tej aferze z materacami pianka-gryka-kokos to bym się troszkę obawiała.

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Ania_88

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    hej
    ja też po wizycie, moje dziecko jeszcze się nie urodziło a już ma matkę w d.... nadal nie znam płci bo sobie spało odwrócone tym gdzie mnie ma następne połówkowe 11.01 może w końcu się ukaże to moje diabelstwo małe Aż mnie skręca bo moja szefowa też w ciąży i mówi, że jej mały co wizytę chwali się co ma między nogami.

Wyprawka hmmm, szukam wózka, łóżeczka.Tzn powoli się rozglądam. Ale dziś jadę do tesco na zakupy i zamierzam pobuszować w dziale dla dzieciaczków i coś kupić. W styczniu zaczynam remont kuchni, mogę nie mieć głowy, w lutym trzeba będzie zabrać się za wyprawkę z impetem żeby najpóżniej do końca kwietnia mieć już wszystko na cito. Zamierzam kupować po parę rzeczy, żeby mój budżet tak nie ucierpiał, Mam już parę ciuszków bo koleżanka była w lumpie i nie mogła się powstrzymać.

Mój brzuszek póki co przykryty tłuszczykiem więc nie ma się czym chwalić heheh

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Misia1221 Zobacz posta
    Pamietam. Nastraszylas mnie ladnie. Teraz już super dobrze się czuje. Poza bezsennościa i ogromna ochota na słodycze to zupełnie jak przed ciąża. Gdyby nie to że to Maleństwo jest nadpobudliwe to mogłabym czasami zapomnieć że jestem w ciąży. Jak tam u Ciebie?
    A czy Wy też jesteście takie rozkojarzone? To że wstaje po 5 razy i zapominam po co jakoś przeboleje. ostatnio poszłam do apteki zapytać o altacet czy można stosowac i chciałam kupić (skrocilam sobie schody... dobrze ze zdarzylam się złapać poręczy bo by mnie musieli zbierać. Skończyło się na spuchnietej kostce) wracając do tematu. I stoję przy tej kasie i mówię do niej że zapomniałam po co przyszłam (pusta apteka więc mam czas na zastanowienie) Pani była miła i się od razu zapytała czy jestem w ciąży i ze mam sobie spokojnie myśleć.. wpadłam na to oczywiście po czasie. Przeraża mnie to... głowy kiedyś zapomnę...
    Witajcie Mamusie! Ja jestem z czerwcowych mam ale Was podczytuję, bo dzięki temu wiem cokolwiek trochę do przodu.
    Co do rozkojarzenia to masakryczne to jest. Wcześniej też mi się zdarzało, ze wstalam i zapomniałam po co ale teraz to jest w takiej mega mega wersji. Otwieram usta i nie wiem co chciałam powiedzieć Biorę długopis, żeby sobie coś zapisać, zebym nie zapomniała...ale nie pamiętam co chcialam zapisać
    Powiedzialam o tym mojemu lekarzowi ostatnio, to powiedzial ze to normalne. Hormony podobno tak dzialają.
    Co do niezdarności, jak to któraś z Was nazwała, moja przyjaciólka jest w ciąży w 6 miesiącu, więc brzuszek ma już sporawy. Ostatnie zjechała po schodach, żeby ochronić brzuszek, musiala sie przekrecic i przez to skrecila sobie kostke. Uwazajcie Mamuśki!

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez himcia Zobacz posta
    Dziewczyny, ja jutro polowkowe. Aaaaa! Poznamy plec dziecka. Juz wiem jak to jest rodzic niespodzianke, teraz bede wiedziala jak to jest rodzic chlopca lub dziewczynke.

Kotel, co to za bzdury z basenem. Basen jest przeciez wskazany dla kobiet w ciazy! Trzeba tylko uwazac na infekcje. Ten lekarz to by chyba chcial, zeby przelezec cala ciaze bo tak "bezpieczniej". Ciekawe potem jak sobie cialo takie poradzi z wysilkiem porodowym!
    Z tego co ja dowiadywałam się o basen to tak, wlasnie chodzi o duze ryzyko infekcji. Generalnie na basen można w ciązy. Ruch dobrze robi kobiecie ale dobrze by się rozeznać w jakości/czystosci wody w basenie na ktory sie wybieramy. Ja bardzo rzadko chodze na basen, ale sa podobno takie specyficzne miejsca gdzie lepiej nie chodzic i takie w ktorych mozna spodziewac sie ze nie bedzie zle. Wiadomo, nigdy nie wiadomo. Co do jacuzzi to podobnie jak gorących kąpieli w wannie nie wolno w ciąży bo to grozi poronieniem. Nie ma co ryzykować.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów