Strona 17 z 476
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 4757

Majówki 2017

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Jeden pęcherzyk, więc ciasno im tam w 3 bedzie dobranoc :*

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny,
    i ja dolaczam do grona majowych mam. Jestem juz listopadowka z zeszlego roku (moja cora ma teraz 9 miesiecy) i wlasnie zaczelismy sie starac o drugi dziecko i poszlo nam to dosc sprawnie. Maz marzy o synku oczywiscie.
    Dzisiaj rano testowalam, wiec nie umowilam sie nawet do lekarza jeszcze. Planuje zadzwonic w poniedzialek.
    W zeszlej ciazy bylam fit mama (zumba do 38 tygodnia ciazy) i tym razem planuje zumbowac i w dodatku chodzic dalej na pilates (za pozwoleniem lekarza, ale wstepna zgode juz mam)

Dobrej nocy!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Witaj himcia witamy kolejna majówkę

Ja generalnie w ciągu dnia oprócz ciągłego głodu i sikany częstszego to tez żadnych objawów. No i brzuch pobolewa. Czasami coś tam w głowie się zakreci ale tak rzadko ze nie zaliczam tego do objawów doszły mi teraz piersi. W dżin jak chodzę w stanik to jest ok. Ale w nocy to dopiero. Bolą przy każdym przekrecaniu. Masakra jakaś. I sutki są wrażliwe. Musze zacząć spać w stanik sportowym. Będzie o wiele lepiej. Ale będę musiała się pożegnać z koszulka nocną. Mąż nie popatrzy
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Junior Member Awatar Szczęśliwa podwójnie
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-17 zobacz kalendarz
    Witamy Himcia :P
    o matko zumba do 38 tygodnia,a ja juz w 5 tygodniu narzekam ze się normalnie poruszać nie mogę hihi
    Nowy dzień nowe nudy,ehh co by tu robić
    Ostatnio edytowane przez Szczęśliwa podwójnie ; 10-09-16 o 07:38

Junior Member
    wawel883

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-05 zobacz kalendarz
    ja tez jestem z Wami i czytam ale mały mi nie pozwala za bardzo:P zrobil sie taki ruchliwy podciaga sie do siadania kreci itp masakra. jeszcze miesiac i zmienam wozek na spacerowke bo nie wyrabiam. Planujemy kupic nosidelko ale te ergonomiczne sa drogie no i niby dopiero jak samo juz siedzi dziecko. moze sa tu jakies doswiadczone mamy w tym temacie?
    a myslalyscie juz o imionach? ja cos czuje ze bedzie drugi chlopak..prosze poradzcie: staś czy wiktor?stas mi sie podoba ale stanislaw juz nie:/ a maz za stasiem bardzo juz poprzednio chcial. a moze maksiu? tylko ze maksiu to znajomi maja psa takiego:P

Junior Member
    wawel883

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-05 zobacz kalendarz
    u mnie od pocxatku ciazy piersi rozmiar w gore. w zeszlej tez tak mialam. poem juz byly 2 rozmiary w gore ! a jak przestalam karmic ze wzgledu na ciaze musze brac zastrzyki i nie moge karmic) to wrocily do dawnej miseczki b i teraz znowu rosna. masakra zwariuje mam juz staniki w kazdym rozmiarze jak w salonie z bielizna :P do karmienia tez mam sporo w roznych rozmiarach bo mi zmalaly cycki w trakcie jak mleka bylo coraz mniej:P

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Wawel a ile Twój synek ma lat? Ja nie myślę tak przyszłościowo. Na razie myślę o wtorku. Jak myślę za bardzo przyszłościowo to strasznie przy tym się boje ze zapesze i coś się stanie. Wiem ze to głupie ale jednak się boje.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    wawel, co do nosildla, to lepiej ergonomiczne. Jak Cie nie stac, to moim daniem warto kupic ergonomiczne uzywane niz nowe, a bylejakie, od ktorego rozbola Cie plecy. Wybierz takie, by mozna bylo zakladac na plecy, bo z brzuchem z przodu nie ponosisz

Junior Member
    inka1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-11 zobacz kalendarz
    Cześć. Jestem tutaj nowa. Nie wiem, jak to działa. Może krótko o sobie. Mieszkam niedaleko Poznania. Od kilku lat staramy się o dzidzi. W grudniu 2015 poroniłam. Teraz ostatnia miesiączka 5 sierpnia. Nie chciałam robić testu, bo nie chciałam robić sobie nadziei. Nie wytrzymałam i 5 września zrobiłam test. Dwie kreski. Od tego czasu nie śpię, myślę i sama już nie wiem co się ze mną dzieje. Zrobiłam jeszcze 3 dodatkowe testy. Dzisiaj też, tak na potwierdzenie. Nadal 2 kreski. Zrobiłam też 3 razy bete. Czy Wy też tak macie?

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Witajcie, i ja powoli i z wielką niepewnością dopisuje się na majowe terminy. Mam kiepską historię - poronienie w 16tc i potem dwie ciąże biochemiczne. Bardzo bym chciała uwierzyć że tym razem będzie inaczej, że zostanę ziemską mamusią. Termin porodu z aplikacji to 21 maj. Na wizytę umówiłam się na 3 październik, nie chcę wcześniej bo wiem że to bez sensu. Teraz jest 4 tc a na wizytę akurat będzie 7 z groszami. Pozdrawiam i życzę Wszystkim powodzenia

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów