Strona 169 z 476
Pokaż wyniki od 1,681 do 1,690 z 4757

Majówki 2017

Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-31 zobacz kalendarz
    Effciak gratuluje udanych badan:-) super ze dziewczynki rosna.
    Ja pomalu zaczynam ruszac sie z domu, chodze na spacery:-) ale zauwzylam ze przy chodzeniu odczowam bol od kregoslupa przez posladek do nogi, dziwne uczucie. Ostatnie noce tez nie sa za fajne, bola mnie pachwiny i kolana, poprosze na gwiazdke o poduszke o ktorej wspominalyscie:-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Hej. Ja wczoraj nie miałam usg, tylko badanie na fotelu. Szyjka w porządku, macica miękka więc jest dobrze. Kolejna wizyta 28.12 i wtedy poznamy płeć Maluch rusza się po dobrym jedzonku co prawda na razie bardzo delikatnie, ale już czuję ruchy pod ręką Też bym chciała bliźniaki :P Mi się zawsze marzyło, żeby od razu była parka - chłopiec i dziewczynka :P
    Zaczęliśmy jakiś tydzień temu rozbierać mieszkanie do remontu i teraz mamy sam beton wszędzie :P na święta (aż do lutego) wyprowadzamy się na kawalerkę. Nie wiem jak to przetrwam, 24/7 w jednym pokoju razem :P hihi

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Witam, cieszę się że wieści z wizyt pozytywne trochę Wam zazdroszczę, że zdążycie z remontami przed narodzinami Bobasków, my mamy odbiory dopiero we wrześniu i chyba ta data będzie najbardziej prawdopodobna do przeprowadzki. Co prawda gromadzimy już materiał na wykończenia, ale gdzie tam jeszcze, przed Nowym Rokiem będziemy mieć w całości jedynie kominek przeraża mnie zakup kuchni i wszelakich sprzętów, pójdzie na to masa kasiory... teraz m w delegacji i nawet nie mogę jechać nic kupić, bo chciałabym decydować wspólnie, poza tym polegam na jego zdolnościach matematycznych, bo z moimi to średnio obiecał mi, że zrobi wszystko, żeby od stycznia pracować na miejscu...

Dziewczyny, może pochwali się któraś swoim ciążowym brzuszkiem?

Zazdroszczę wam też, że czujecie już ruchy, u mnie niebawem 18 tydzień wybije a moje dziecię jakieś leniwe, bo za nic w świecie jej nie czuje jeszcze

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    Widzę, że nie ma jakiegoś faworyta w walce z rozstępami, jak kupiłam oliwkę i balsam z rossmana, ale oliwki nie używam, bo ma ten olejek sojowy, który jest niewskazany, więc stoi na półce. Mam też balsam z palmersa.
    Co do bezdechów to ja jedynie czuję spadek kondycji jeżeli chodzi o wchodzenie po schodach, ale to nie żadna tragedia jeszcze, także współczuję.
    Ewcia_N ja kawy nie piję, ale to dlatego, ze nie piję jej w ogóle, no może raz na 2 tygodnie mi się zdarzyło przed ciążą, więc nie mam potrzeby, ale wydaje mi się, że lepiej się napić i dobrze czuć niż cierpieć na bóle głowy czy usypiać na stojąco.
    Kawi co do mięcha i nabiału to mam to samo, na jajka nie mogę patrzeć, na mięcho też, ostatnio na obiad to jem same zupy bo na nic innego nie mam ochoty. Słodycze też wcinam o wiele częściej niż przed ciążą, nigdy jakąś specjalna fanką nie byłam, a teraz mogłabym się dać pociąć za nie jak mnie najdzie ochota. Mój mąż się śmieje, że to dlatego, że mam teraz jego geny w sobie, bo u nich wszyscy kochają słodycze.
    Anabella a co to są fraszynki? brzmi dobrze
    effciak super, ze dziewczyny tak fajnie rosną i że nie ma dużej różnicy między nimi, żadna nie podkrada siostrze jedzonka;p tez zawsze chciałam bliźniaki, ale nie zazdroszczę, bo na pewno stres tez jest podwójny.
    Ewela35 mój Mikołaj z opóźnieniem ale dotarł z poduszką i powiem szczerze, ze od dawna nie przespałam całej nocy, a wczoraj mi się to udało! super wygodna rzecz, dla mnie szczególnie ta pozycja gdzie podusia jest za plecami jest super!
    DanCia1 oddam wszystko za to, żeby móc z mężem spędzić 24/7 w jednym pokoju! i za remont też! u nas na razie ciężko cokolwiek zrobić, bo on 500 km od domu, a samej mi nic nie pozwoli zacząć, także nie wiem kiedy cokolwiek wyremontujemy
    Madzia_Q89 jak będę mieć brzuszek to się pochwalę, na razie wyglądam jakby po prostu przytyła, a nie była w ciąży;/

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Madzia moj mały tez dopiero ruszył jak wybił 18 tydz wcześniej raz na kilka dni cos załaskotalo w brzuchu a teraz konkretnie w pęcherz wali
    Ja dzisiaj mam spokojny wieczór. Z brzuszkiem zrobiliśmy sobie pachnącą różaną kąpiel. Ja z książką a mały impreza w brzuchu. Wszędzie sie obijał. A reszta moich chłopaków padła przed 20.
    A co do brzuszków będę pierwsza odważna ;-P tydzien temu robione. 17 tc ciąża numer 2. Sama nie wiem czy az taki duży.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	47
Rozmiar:	10.6 KB
ID:	99413Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	16.0 KB
ID:	99414

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Nie wiem czemu ale zdjęcia mi sie do góry nogami wygrały :-O a Telefonie mam normalne.

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Ja jutro dodam zdjęcia, jak zrobię bieżące

Yelina wiesz, może i ona tam się rusza, ale ja kompletnie nie rozpoznaje czy to to w drugiej ciąży jest o tyle łatwiej, że już człowiek wie czego ma się spodziewać

Ja też czytałam właśnie o tym olejku sojowym, ale za nim przeczytałam to kupiłam i leży muszę się zacząć intensywniej smarować, żeby zdążyć to wszystko zużyć do maja

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    To ja mogę być następna 8 tydzień i 21 + 1.5 kg (a czuję się jak balon) i właśnie mam jakąś rewolucje w brzuchu.. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20161213_231326.jpg
Wyświetleń:	45
Rozmiar:	71.0 KB
ID:	99417

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    Cudowne te wasze brzusie! Też taki chce

Junior Member Awatar Szczęśliwa podwójnie
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-17 zobacz kalendarz
    Hej mamusie u nas tez blizniaki, prawdopodobnie parka o ile nic sie nie zmieni obecnie 18+3tc bliźniaczej i czujemy sie w miarę dobrze

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów