Strona 163 z 476
Pokaż wyniki od 1,621 do 1,630 z 4755

Majówki 2017

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Yelina, ciekawe jak jeszcze długo...Wymioty też mi przeszły, ale dokładnie - wieczory są straszne. Od 17 do 22 męczę się i cierpliwie czekam

Dzień dobry Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny. Ja marnie się udzielam ale u mnie nuuuda. (Całe szczescie) od paru dni wydaje mi się że nasza dzidzia ma ADHD skacze, kopie, wypina się jak szalona. Kręgosłup mi dokucza. Raz jest lepiej, raz gorzej... dzisiaj niestety gorzej... i głowa... ale nie narzekam bo mi mdłości przeszły już jakiś czas temu. Współczuję Wam
    Brzuchol już dość duży co mnie dziwi bo na wadze tylko + 1.5kg ...

Święta już tuż tuż a ja żadnego prezentu nie mam dla nikogo ani nic nie mam przygotowanego... ciągle myślę o polowkowym.. chyba w weekend zacznę robić pierniczki żeby głowę czymś zająć..

Dużo zdrówka! I ciepła bo za oknem paskudnie..

Ja wczoraj miałam paskudny dzien moj synek na besenie poszedł pod wodę i go ratownik wyciągał...bardzo sie wystraszył. Bardzo bolał mnie brzuch. Już sie bałam że to grypa żoladkowa. Potem dopadła mnie migrena. Okrutny ból siedziałam i płakałam nad bezsensem tego dnia. Ale dzisiaj już jest lepiej
    Od wczoraj moja Fasolinka też szaleje w brzuszku. Fika aż miło. Mój synek jak położył rękę na brzuchu to siostra się z nim przywitała Jego mina była warta milion złotych
    Posprzątam i biegne na miasto
    Listę prezentów już mam. Ale jeszcze nic nie kupione:/
    Miłego Piątku :-*

Oglądałam wczoraj wózki. O dziwo te które mi się podobały nie są jakieś specjalnie ekstra... Za to wielofunkcyjny z joie jest ekstra! Lekki. I później spacerowka superaśna! Lekki. Niewielkie ale pompowane oponki doskonały daszek... W ogóle super!

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20161118_154143.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	85.7 KB
ID:	99368Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20161207_092451.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	90.9 KB
ID:	99369
    Obiecałam trójkąty wykreowane przeze mnie

Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-31 zobacz kalendarz
    U mnie juz 2,5 kg na + dopiero teraz zaczyna byc brzuszek widoczny, czuje sie taka pelna strasznie, mi mdlosci ustapily ok 12 tyg, ale ogolnie to nie mam specjalnych zachcianek, ani tak na prawde apetytu, jem bo musze.A prezenty w tym roku zamowie przez internet bo po sklepach boje sie chodzic, zeby nic mi sie nie stalo, wszyscy bliscy tez na mine chuchaja i dmuchaja bo bardzo sie przejeli moim stanem, milego popoludnia majoweczki:-)

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Cytat Zamieszczone przez Yelina Zobacz posta
    A jeszcze sie dowiedziałam na wizycie ze znowu mam łożysko na przedniej ścianie. Trochę mnie to wkurza bo przez to ruchy sie słabiej czuje bo ono amortyzuje jak gąbka :-/ znowu będę czuła w żebrach i pęcherzu a na brzuchu słabo.
    Witaj w klubie. U mnie ponownie ta sama sytuacja. Nie dane nam zobaczyć odcisk stópki przez brzuszek :/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Yelina, Ewcia też jestem w tej samej sytuacji, też mam łożysko na przedniej ścianie. To moja pierwsza ciąża, i bardzo marzę o ruchach maluszka, a tu okazuje się klapa

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Madzia bedziesz czuła. tylko troszkę później i na brzuchu słabo ale mi sie mały rozpychał po bokach tez. Pęcherz, żebra. Wszystko czuć tylko trzeba dłużej poczekać. Łożysko jest jak gąbka i amortyzuje te ruchy na brzuchu no ale trudno tam gdzie jie ma łożyska to potem doskonale czuć az boli.
    A ja musze zacząć szukać juz położnej do opieki po porodzie bo znowu trochę zaspałam. W poprzedniej ciazy sie obudziłam w 35 tyg i dostałam jeszcze ale juz wyboru nie miałam i nie byłam z niej do końca zadowolona...
    Ostatnio edytowane przez Yelina ; 10-12-16 o 09:01

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Dziewczyny a jak można sie do waszej tabelki dodać ? :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów