Strona 162 z 475
Pokaż wyniki od 1,611 do 1,620 z 4748

Majówki 2017

Member
    Makuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-01 zobacz kalendarz
    Anabella- mi też ostatnio dokuczyły plecy. Źle siedziałam i myślałam, że nie wstanę, czułam jakby wielką wbitą szpilę w moich plecach. Jak się położyłam to nie mogłam zmienić pozycji bo tak mnie bolało. Pierwszy raz w życiu płakałam z bezsilności i bólu (mam to szczęście w życiu, że nigdy nie miałam nic złamanego ani szytego). Dopierom
    mocne masowanie tego miejsca pomogło.

Już zaczynam się stresować jutrzejszą wizytą. Boję się, że będzie chciał mnie badać ginekologicznie i nie chcę znowu trafić do szpitala z krwawieniem. Marzę tylko o tym, żeby zobaczyć zdrowego lokatora na usg. Po tych przejściach włączył mi się paniczny strach przed badaniem na fotelu i przed seksem. A to dopiero połowa ciąży.

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Justinne
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Hej kobietki! Oczywiście, miałyście rację i spanikowałam Jestem już po wizycie, dzieciaczek pływa sobie jak szalony, waży 150 g Zaniepokoiło mnie tylko, że kość udowa jest zbyt krótka (tydzień opóźnienia) Ale miejmy nadzieję, że wszystko się wyrówna USG połówkowe 3 stycznia Płeć pozostaje nadal tajemnicą

Dziękuję Kochane za wsparcie! Ufff, ale ulga!

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny. Za każdym razem sibie obiecuje ze będę pisać regularnie i zawsze coś. Od 3 tyg choroby. Zaczęło sie od syna a potem dołączyliśmy my. No nic.
    1 grudnia miałam wizytę wszystko super. Na 70% chłopczyk. Troszkę liczyłam na dziewczynkę no ale i tak wpływu nie mamy na to wiec cieszę sie z drugiego syna. Jedynie z wyborem imienia bedzie cieżko.
    Przez chorobę nie jestem zupełnie przygotowana do świat. Z prezentów mamy tylko ten dla synka. Ale przynajmniej choinka stoi bo mały sie doczekać nie mogł w ze z domu przez 2 tyg nke wychodził to mu radość sprawiliśmy.

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Justinne super, że wszystko dobrze, zawsze jest więcej strachu niż okazuje się potem na wizycie (też tak mam + co wizyta wysokie ciśnienie). U nas znowu kość udowa jest dlugaśna i nie wiem po kim, bo ani ja ani mąż długich nóg nie mamy

ewela dobrze, że wieści dla Was pomyślne, i że możesz się troszkę uruchomić, wszystko powoli wraca na właściwe tory, ale dbać o siebie trzeba bardziej niż zwykle

Anabella ja od wczoraj mam taki ból w kręgosłupie szyjnym i piersiowym, że aż do rąk i nadgarstków mi promieniuje, nic nie mogę zrobić, miałam szykować pierniczki, a tu klapa, muszę się z tego bólu trochę ogarnąć i dopiero...

Yelina tak czasem się zdarza, że nie ma kiedy siąść i coś nadrobić. Mnie odpukać póki co choroby omijają szerokim łukiem i niech tak pozostanie czego i Tobie i rodzince życzę

Ja muszę się jeszcze skonsultować z neurochirurgiem w sprawie tego mojego kręgosłupa, bo to bardzo ważne do porodu, muszę kogoś sensownego znaleźć

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

O mnie
    A jeszcze sie dowiedziałam na wizycie ze znowu mam łożysko na przedniej ścianie. Trochę mnie to wkurza bo przez to ruchy sie słabiej czuje bo ono amortyzuje jak gąbka :-/ znowu będę czuła w żebrach i pęcherzu a na brzuchu słabo.

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Drogie Majóweczki, powiedzcie mi prosze czy utrzymują Wam się jeszcze mdłości? U nas jutro 18 tydzień, nie są aż tak intensywne jak w I trymestrze ale nadal są i jest to uciążliwe. Już nie mam co jeść, bo w sumie nigdy nie wiem co mi akurat zaszkodzi

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Madzia_Q89 znam bardzo dobrego neurochirurga - operował mojego męża, gdy mu dysk wypadł. Przyjmuje w Jastrzębiu w szpitalu albo prywatnie w Żorach. Nie wiem czy gdzieś jeszcze. Nazywa się Marcol. Naprawdę polecam. Młody, sympatyczny człowiek i do tego rewelacyjny lekarz.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    SylwiaJ

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-04 zobacz kalendarz
    u mnie ok. 15-16 tydzień już się skończyły

O mnie
    Kamowata nie jestes sama... U mnie 17 tc i tez nadal mdlosci ale przynajmniej od tygodnia nie wymiotowałam. Ufff. Chociaż juz tak raz było ze myslalam ze koniec a potem ze zdwojona siłą wróciło wiec jeszcze sie nie cieszę. Najgorzej wieczorami jest.

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Mnie mdłości już dawno przeszły, za to mam zgagę i refluks niestety + dodatkowe uczucie pełności, a apetyt wrócił mi taki jak sprzed ciąży.

DanCia dziękuję, na pewno sprawdzę, kazała mi to zrobić ginekolog, ale na zdrowy rozum wiedziałam że mnie to czeka.

Witam się w ten piątkowy poranek. Bardzo się cieszę, bo dzisiaj fryzjer! Aaa idę od września dopiero, już nie mogę się doczekać!

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów