Strona 160 z 476
Pokaż wyniki od 1,591 do 1,600 z 4757

Majówki 2017

A ja dziś spałam całą noc zjadlam na noc malutko i chyba to działa...
    Ja mam taką podłużną poduchę i spie z nią juz od kilku lat i się sprawdza!
    Ewela35 trzymam kciuki za dobre wieści!
    Obudziłam się z bólem pleców.... Czyli muszę znacznie wysiłek ograniczyć.
    Ja się nastawilam na dziewczynke bo tak mi wróżka 9 lat temu wywrożyła.. Chlopak i dziewczyna.... Innej opcji nie ma!
    Trojkąty wrzucę później jak przed komputerem zasiądnę... Bo z telefonu mi cosik nie idą:/

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Justinne
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny! Zamilkłam na chwilę, ale Was podczytuję Przyznam się, że szukam sobie na siłę zajęć, żeby nie myśleć Jutro mam wizytę i czuję taki niesamowity niepokój.... Ruchów nadal nie czuję, choć złudzenie jakieś miałam że to jest to... Brzuszek wydaje mi się coraz mniejszy zamiast większy, chyba wpadam w paranoję Jutro o 8:20 wizyta i wszystko się wyjaśni Mąż wyjechał pilnie w delegację i muszę się zmierzyć z tą wizytą sama Po tych naszych przeżyciach to same czarne myśli mi do głowy przychodzą Ehhh...

Cieszę się, że u Was wszystko idzie pomyślnie i dzieciaczki rosną jak szalone

Ja bez tej poduszki ciazowej to nie wiem jakbym spała. Ja na tego rogala klade moja zwykla poduszke pod glowe i tak spie. Zdecydowanie lepiej mi spac z glowa wyzej. Noi spie na boku glownie z koncem poduszki miedzy nogami to jest super wygodne, inaczej juz nie daje rady. Wiec mam nadzieje ze wasi mikolaje nie zawiodą.

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    Kawi to prawda 98% to nie 100% no ale znacznie więcej niż my mamy. Mi ostatnio lekarka powiedziała, że podczas pierwszego prenatalnego to można na 60% powiedzieć;p
    DanCia1 wydaje mi się, że każde sobie rośnie w swoim tempie, skoro jedne rodzą się i ważą 2,5kg a inne tak jak Anabella pisała 4,3 to chyba od początku rosną sobie trochę inaczej. Ja przed ostatnią wizyta się nie stresowałam, dopóki nie wyszłam z domu do przychodni, wtedy już szłam z sercem na ramieniu;p
    Anabella ja tez mam taką długa prostokątną, więc teraz albo wkładam ją między nogi i się do niej tulę, albo opieram plecami, ale mój mąż jest o nią zazdrosny i zawsze jak przyjeżdża to wyrzuca mi ją z łóżka bo mam się do niego tulić, a nie do jakiejś poduszki;p ale jak nie włożę sobie czegoś między kolana to nawet jak zasnę to nie wytrzymuje długo na biodra w takiej pozycji.
    Justinne moja dzidzia przez kilka dni przed wizytą nie dawała o sobie znać, więc przed sama wizyta też zaczęłam panikować, brzuszek też mi nie rośnie za bardzo. Raz jest większy raz mniejszy, ale to przez wzdęcia więc się nie przejmuję. Dobrze, ze tak wcześnie rano masz wizytę, na pewno wszystko będzie dobrze i przez resztę dnia będziesz się mogła cieszyć i chwalić nam jaka dzidzia już duża

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny! W końcu i ja mogę się pochwalić dobrymi wieściami Z moją dzidzią wszystko super - znam wymiary główki, brzuszka i kości udowej - pokrywaja się wiekiem chociaz glowka jest o tydzień starsza co jest calkowicie normalne. Ja przytylam 1kg od poczatku, a maleństwo waży 229g. Nie chcialo pokazac co ma między nóżkami i może 10 stycznia zechce się ujawnic. Jestem taka szczesliwa, że jest wszystko w porządku

Nie będę oryginalna, też zażyczylam sobie poduchę rogala od Mikołaja Skorzystam z tego linku co go któraś z Was umieściła na forum

Member
    SylwiaJ

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-04 zobacz kalendarz
    Ja też jeszcze ruchów nie czuje - leci 18 tydzień 3 ciąża -już coś tam powinno chyba brykać troszkę aczkolwiek parę razy zdawało mi się jakby coś fiknęło w brzuchu może tylko wrażenie - za bardzo się nie przejmuje bo wiem że każda ciąża inna a brzuch rośnie szybko już mam naprawdę spory - takie uroki kolejnej ciąży że dużo szybciej wychodzi

Odebrałam też kontrolne wyniki moczu po antybiotyku na bakterie i Jupiiii bakterii nie ma- tak się cieszę że obejdzie się bez kolejnego antybiotyku przynajmniej na razie- już mnie gin na poprzedniej wizycie nastraszył że jak nie wyleczymy to znów powtórka a jak znów nic to szpital i dożylnie bo bakterii nie może być (nawet tej bezobjawowej jak u mnie)

Teraz tylko pilnować żeby pić te 2 l wody przynajmniej- z czym ja niestety miałam sporą trudność, piję też sok 100% żurawina bez cukru, bierę żuravit, pije herbatkę z pokrzywy (przy okazji na anemię dobra), witamina c w większych ilościach i jakoś damy radę

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Cieszę się z Waszych udanych wizyt
    My też dziś byliśmy, Maleństwo rozwija się książkowo, ważny 240 gram! i nogi ma dłuugie do nieba hihi, również jak u Ciebie Kamowata główka starsza o tydzień hihi, I tak samo dzidzia nie chciała się ujawnić.. Ale w piątek mamy USG połówkowe, a tam sprzęt jest o niebo lepszy więc zobaczymy czy potwierdzą dziołszkę, czy się coś zmieniło.. DanCial ja też przed każdą wizytą mam stresa, mimo wszystko.. myślę, że każda z Nas tak ma
    Podepnę się do rozmowy o podusi, ja ze swoją już trochę śpię i ją uwielbiam, ale swoją zwykłą do spania też zostawiłam, także poduszkowo w łóżku mamy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja jak się przekrecam na bok to z poduszką od razu żeby nie zgubić
    Plecy mi dziś strasznie dokuczaja nie mogę stać ani chodzić potworne uczucie.

Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Justinne Wszystko będzie dobrze, trzymamy kciuki!

Nie martwcie się dziwczyny ja też czasami mam wrażenie że coś czuje, ale czy to to ? Zresztą ponoć maluszki są najczęściej aktywne między 23-5 rano a my wtedy śpimy
    Ponoć ruchy stałe wyczuwa się dopiero od 26 tygodnia, więc jeszcze wszystko przed nami

Ja za to jak zjem mało na wieczór to budzę się o 24-2 i mdli mnie i muszę coś zjeść

W ogóle mam obawy - według tabeli centylowej od początku ciąży jesteśmy na 5 centylu, czyli dolnej granicy. Gin mówił żeby się nie martwić, że maluszek rozwija się ok, ale mam gdzieś zakodowane w podświadomości, że może on nie widzi, albo wyjdzie dopiero później i że coś jest nie tak ( i to moja wina bo może powinnam jeść więcej warzy, albo zjadłam coś we wczesnej ciąży i mu zaszkodziłam

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Marteczkaa podgladnelam na pasku, że to już 19 tydzień chociaz pewnie 20, bo np moj pasek oszukuje o tydzień Fajnie że masz już połówkowe, u mnie to za 2 dni 18 tydzień i teraz się trochę przestraszylam, że noszę w sobie niezlą kluskę :P
    Gratuluje udanej wizyty

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów