Strona 157 z 476
Pokaż wyniki od 1,561 do 1,570 z 4755

Majówki 2017

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Oj też nie lubię jak ktoś pije.. mój M jak wypije i pójdzie spać to co chwila też sprawdzam czy oddycha hihi.
    A ja dziś będąc w kościele prawie zemdlałam.. po tym siadaniu i wstawaniu tak mi się słabo robiło, że musieliśmy wyjść na powietrze bo już prawie leżałam.. ;/ pierwszy raz tak miałam.
    A jeżeli chodzi o usg i buty... nie ściągała jeszcze, ale teraz po śniegu to chyba zdejmę, żeby nie upaprać wszystkiego hihi.
    Ja mam wiztę w środę już nie mogę się doczekać aż zobaczę Maleństwo!

2. dzieckozakupy.pl
    DanCia ja po żelazie mam raczej zaparcia, chociaz i tak jest lepiej niz w 1 trymestrze bez żelaza. Moze twoj organizm musi sie przystosowac? A jak dlugo juz bierzesz i jaki lek?
    Co do sciagania butow do usg, ostatnio i tak mialam badanie ginekllogiczne wiec i tak buty musialam zdjac a przedtem lekarz rozwija z rolki papier ochronny i mozna polozyc sie w butach- no chyba ze robi transwaginalne.

A ja butow nie ściągam..... Wystarczy że majtek nie mam....to przynajmniej niech pozostaną mi buty
    Wczoraj jak już leżałam do spania Dzidek zaczął sie ruszać i jak położyłam rękę w tym miejscu to normalnie wyczułam ruchy

Junior Member
    kleofasa

O mnie
    jestem mamą
    DanCia ja najczęściej biorę tardyferon, i mam różnie: raz zaparcia raz rozwolnienie, nie wiem od czego to zależy, ale już przywykłam. Dla mnie najgorsze jest to że jest mi po nim straaasznie niedobrze, ale najważniejsze że pomaga.
    Kawi, współczuję tego co przeszłaś, wierzę że teraz będzie już tylko dobrze!!!

Pozdrawiam wszystkie Mamusie Miłego tygodnia życzę

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Witajcie, u nas dzisiaj mróz, że aż miło
    Kawi bardzo chciałbym rodzić naturalnie, ale właśnie nie wiem co na to lekarka, zobaczymy jak ona się do tego ustosunkuje. Chciałbym z nią porozmawiać o tym na tej wizycie.

Śluzu też mam dużo, a z uwagi na to, że biorę luteine mam go jeszcze więcej, wrr... mam nadzieję, że jeszcze ze 2-3 tygodnie i skończę z tą paskudą

Kurczę, ja się w wózkach zbytnio nie orientuje, chcę tylko żeby był lekki, zwrotny i dobrze się składał, żeby nie zajmował dużo miejsca w domu i samochodzie. Dla mnie może być i 2w1 bo fotelik mam po bratanicy.

Co do żelaza to chyba mnie to czeka, bo robiłam teraz morfologie i jest spadek niestety, a najbardziej boję się zaparc, które już teraz dają o sobie znać, a problem jest dość bolesny niestety

Ja na USG nie ściągam butów, jeszcze nie miałam badania na fotelu, choć mam nadzieję że ta chwila nadejdzie już na tej wizycie

Najbardziej mi smutno, że mój małżonek wyjechał na delegacje i będzie dopiero w sobotę, i tak do Świąt będzie na pewno, buu :'(

Trzymajcie kciuki za jutrzejszą wizytę, już się nie mogę doczekać, dobrze że o 10.30 to będzie mniej stresu, a potem to już polowkowe

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    effciak i kleofasa ja biorę tardyferon-fol. Mam po nim tylko taki dziwny posmak w ustach ale tylko do momentu aż czegoś nie zjem. Po śniadanku wszystko wraca do normy Biorę dziś 7 dzień.
    kleofasa a brałaś dodatkowo przy tym jakiś kwas foliowy? albo przyjmowałaś żelazo? Ja brałam dopóki nie przeczytałam w ulotce, że przez magnez nie wchłania się żelazo, a w tym tardyferonie jest też kwas foliowy, więc odstawiłam wszystko i biorę tylko to.

Member
    SylwiaJ

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-04 zobacz kalendarz
    Co do anemii w ciąży i zapobiegania może zainteresuje Was bardzo fajny artykuł o naturalnych metodach http://kucharenka.pl/moje-domowe-spo...y-i-nie-tylko/

pozdrawiam mamuśki

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja tardyferon tez biore i oprocz zaparc to wiekszych problemow nie mam, minusem jest to ze musze go brac 2 godziny przed sniadaniem co u mnie oznacza 5 rano :-(
    Co do anemii to pije sok z buraka kiszonego, szklanke dziennie. Ja zawsze mialam problemy z zelazem, nawet przed ciażą ale teraz to byl juz dramat:-)

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    Anabella moja dzidzia też sobie odpoczywała w tamtym tygodniu, zbiera siły na porządne kopnięcia;p wczoraj juz trochę się rozbudziła, ale to jeszcze nie to co było;p
    Ruda1988 mam czasami taki dzień, że kręci mi się w głowie, męczę się szybciej, ale na razie jeszcze na spacerach nawet trochę szybszych daję radę, za to jak wejdę na moje 3 piętro to oddech już nie jest spokojny;p
    Makuszka ja jeszcze nie mam wybranego, ale oglądam sobie te, które dziewczyny wybierają i pewnie z nich coś wybiorę. Co do ściągania butów to przy usg przez brzuch nie trzeba ściągać, nie ściągałam, ani na prenatalnych, ani u swojej gin, ale nie to, że nie próbowałam, bo już chciałam rozsznurowywać, ale powiedzieli, ze mam nie ściągać. Myślę, ze na razie to nie problem ściągnąć, gorzej jak brzuś urośnie, wtedy ciężko się będzie schylać;p
    marteczka Ja tez raz tak w kościele miałam, od tej pory wolę iść w sobotę, mniej ludzi i jakoś inaczej, a wtedy serce biło mi szybciej, potem zrobiło mi się strasznie niedobrze i jak już powiedziałam mojemu, że wychodzimy, to musiałam siąść bo musiałby mnie wynieść, kroku nie byłam w stanie zrobić, oczywiście mój panika i do końca mszy nie spuścił ze mnie oka;p a jego kuzynka po mszy mi powiedziała, że ona przez całą ciążę, wszystkie dosłownie wszystkie msze przesiedziała. Urodziła zdrowego bobasa 6 tyg. temu, więc nie ma się czym przejmować, takie uroki ciąży;p my się śmiejemy, że dzidzia zrobiła ogłoszenia parafialne, że jest w środku (mój mąż pochodzi ze wsi, więc wiecie wszyscy wszystko wiedzą).
    Madzia_Q89 mój mąż wiecznie w delegacji, od lipca pracuje w Lublinie (w sierpniu braliśmy ślub) co weekend w piątek czekam na niego jak na szpilkach, potem sobota i niedziela przelatują jak z bicza strzelił i w poniedziałek o 5 wyjeżdża znowu;/ także wiem o czym mówisz, ale na szczęścia między świętami ma wolne, więc będzie 9 dni w domu! Pociesze Cię, ze najgorszy jest poniedziałek, wtorek i środa, potem już jakoś leci

Co do anemii i żelaza to ja od początku jak się dowiedziałam o ciąży, pije kwas z buraków, na razie wszystkie badania idealne.

Dzięki za słowa otuchy, liczę, że ta zastawka się zamknie. Ten lekarz mi to tłumaczył tak, że podczas połówkowego bardzo dużo bobasów ma to niedomykanie, nawet 60-70% i czasami nawet się nie mówi o tym rodzicom, bo zazwyczaj one się domykają, a rodzice wiadomo, słyszą wada serduszka to od razu panika. U mnie ta wada pojawiła się na tyle wcześnie, że miała wpływ na wyniki dotyczące wad genetycznych, bo to jest jeden z markerów, które się ocenia. Także serduszko dokładnie oceni na połówkowym, powiedział, że celowo umówi mnie na 21 tydzień, żeby już wszystko widział, także czekam na te badania.
    Ostatnio edytowane przez Karo90 ; 05-12-16 o 09:36

Member
    paulina9521

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Bardzo mnie bolalo podbrzusze i pojechaliśmy do szpitala wtedy ale dzieki rodzinie jest duzo lepiej i od tygodnia dostaje super mocne kopniaki. My polowkowe mamy 19.12. I boje sie bo mam nisko lozysko a dziecko torbielek w splocie naczyniowki wszyscy mowiaa ze sie wchlonie ale martwie sie pokazcie swoje brzuszki u nas obecnie 19t4d

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów