Strona 156 z 476
Pokaż wyniki od 1,551 do 1,560 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Mi się dziś w głowie kręci, ale to pewnie ze zmęczenia. Poza tym w sumie nie czuję, że jestem w ciąży. Tylko brzuszek mi przypomina, bo już widać, nawet w pracy zauważyli. A i męczę się szybko, też tak macie? Jak za szybko idę to muszę kilka razy przystanąć.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny!

Ruda1988 Tak jak większość z nas już napisała - zwiększona ilość śluzu to normalna "dolegliwość" w ciąży.

Anabella To widzę, że obie będziemy miały PARKĘ i to w takiej samej kolejności - najpierw syn a teraz córa

Karo90 Trzymam mocno kciuki za to, żeby wada zastawki została po prostu zbyt szybko (niewłaściwie) zdiagnozowana i żeby na usg połówkowym wszystko było już w jak najlepszym porządku. Powodzenia!

Kawi Współczuję przeżyć! Daj koniecznie znać jak będziesz po konsultacjach wyników testu nifty z genetykiem.

KamowataZ objawów z I trymestru utrzymują mi się nadal wrażliwe i obolałe piersi, no i częste wizyty w toalecie.

A jeszcze co do wózków 3w1. Bardzo dużo zależy od tego jaki model ostatecznie się wybiera. My kupiliśmy zestaw 3w1 i spacerówka daje spokojnie radę. Były czasy, że wnosiłam sama cały wózek razem z Synem na I piętro, bo akurat spał. Wiadomo kusiło mnie przez chwilę żeby kupić jeszcze spacerówke "parasolkę", ale nie mogłam sie na nic zdecydować. A jeżeli chodzi o foteliki w tym zestawie, to my akurat wybraliśmy nosidło BeSafe, które ma dobre wyniki w testach, dobiera się adaptery do stelaża i można wybrać bezpieczny Jest w czym wybierać i każda znajdzie coś odpowiedniego dla siebie!

My tez kupimy 3 w1 - abc design zoom, w tym nosidelka besafe, ktore zdecydowanie nie sa tak ciezkie jak inne nosidelka np. Cybex i wysciolka jest super wyprofilowana i przyjemna bo w niektorych jest twarda jak kamien.

Ruda1988 u mnie tez zwiekszona wydzielina ale poki nie odczuwam dyskomfortu w postaci pieczenia, swedzenia czy nieprzyjemnego zapachu to uznaje ze wszystko ok. Takie uroki ciazy. Sa dni ze mam wrazenie ze sie ze mnie wylewa ale to tylko wrazenie :-D

Ruda1988 ja nawet jak siedzę to sapie jakbym przebiegla 10 km. Jak odkurzam to co chwilę robie przerwy na złapanie tchu. Przy 1 ciąży tak się nie meczylam. Ale też byłam bardziej aktywna. Dużo spacerowałam i na basen chodziłam.... A teraz totalny leń i jem za 3
    Moja mama się śmieje że to na pewno dziewczynka bo mnie do gotowania zmusza. Nie lubie i nie umiem gotować... A teraz i gotuję i piekę ! cud jakiś!

Member
    Makuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-01 zobacz kalendarz
    Kurcze dziewczyny, Wy już macie wybrane wózki ja jestem do tyłu

Mam do Was pytanie, może trochę głupie ale zawsze się zastanawiam. Czy jak macie usg przez brzuch to ściągacie do badania buty Mi tak głupio kłaść się na tej leżance w butach, tym bardziej w taką pogodę. Pytam, bo jak byłam z moim na usg to śmiał się ze mnie, że ściągnęłam buty

Senior Member
    agucha89

O mnie
    Makuszka My mamy wózek wybrany przy pierwszej ciąży - X-lander X-pulse. Sprawdził się stuprocentowo, więc zostaje z nami dalej i nic innego nie szukam. Mam czarny kolor, wiec dokupię prześcieradełka do gondoli, a potem do spacerówki nową kolorową wkładkę i dla córy też się nada Teraz mam tylko dylemat co z Synem, ale od dłuższego czasu spacery tylko na nogach, wiec zdecydujemy się na dostawkę do wózka. Ale to jeszcze temat do przemyślenia.

Ja zawsze przed badaniem usg mam jeszcze badanie ginekologiczne na fotelu, wiec buty i tak mam ściągnięte. Po badaniu na fotelu daje mi czas zebym sie ubrala, ale butow już nie ubieram

Senior Member
    agucha89

O mnie
    effciak Super wózek

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    kasia_kg2

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Witajcie majóweczki

U nas dziś od rana kiepskie samopoczucie i ciągnący ból brzucha.... Zaznaczę, że to moja pierwsza ciąża i to wszystko jest takie nowe i dziwne. Wiem, że mięśnie się rozluźniają i stąd te objawy... Nadmienię, że odkąd wiem o ciąży nie przytyłam zbyt wiele około pół kilograma (brzuszka nadal nie widać) - mimo że w I trymestrze nie było żadnych mdłości i wymiotów...
    Z fajniejszych wiadomości wiemy, że będzie synek

Pozdrawiam was cieplutko Kasia

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, które brały lub biorą żelazo, powiedzcie mi czy miałyście po nim rozwolnienie albo zaparcia? W ulotce piszę o zaparciach, a mnie dopadło rozwolnienie i utrzymuje się od 2-3 dni. Trochę się martwię, ale po za tym czuję się dobrze i wyczuwam ruchy. Nie wiem czym to może być spowodowane.
    A tak poza tym to u nas dziś Barbórka. Mąż trochę wypił z kolegami i teraz już śpi, a ja mam przez to taki stres, że co chwilę chodzę i sprawdzam czy oddycha.. to już chyba jest paranoja. Nie lubię jak ktoś pije :P

DanCia doskonake Cię rozumiem. Też nie lubie kiedy ktoś pije:-\ a w I trymestrze to tak mi piwo śmierdzialo za mój M do dziś nie może go pić! I schudł już 3 kg
    kasia_kg2 a w którym Ty już jesteś tygodniu ciąży?
    Moja Rybka dzisiaj plywa w brzuszku jak szalona takie ruchy to ja lubię!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów