Strona 153 z 476
Pokaż wyniki od 1,521 do 1,530 z 4757

Majówki 2017

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Ewela dokładnie tak, jak dziewczyny piszą. Skoro puścili Cię do domu to dzidzia nie jest zagrożona. Ale nie forsuj się, lepiej dmuchać na zimne.

Co macie na myśli pisząc typowe spacerówki? Ja kupiłam wózek 2w1 i jestem ze spacerówki zadowolona. Tzw. "parasolki" np. ja bym nie chciała ze względu na małe kółka. Także ja cenię sobie zwrotność. No i potwierdzam. Fotelika samochodowego z zestawu 3w1 też bym nie kupiła. Jeszcze będziemy poruszać temat testów i atestów

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Antosia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-02-21 zobacz kalendarz
    Ewcia_N jak tam po wczorajszej wizycie? :-)

Member Awatar Justinne
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Ewela35 Wszystko będzie dobrze - musi być! Teraz musisz leżeć i się relaksować Same pozytywne myśli i zobaczysz, że wszystko będzie dobrze! Trzymam kciuki :*

Dziewczyny, a moim pierwszym zakupem po USG połówkowym będzie ta poducha:
    http://allegro.pl/show_item.php?item=6125654277

Czuję, że mój kręgosłup będzie mi dozgonnie wdzięczny!

Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-31 zobacz kalendarz
    Dzieki kobietki za wsparcie:-) moj lekarz jest ordynatorem na ginekologi wiec moze tak jak mowicie nie jest tak zle bo by mnie zostawil, powiedzial ze jak bede lezec to powinno byc dobrze, wiec nic innego mi nie pozostaje jak lezec i dbac o siebie. .:-) jestem dobrej mysli

O mnie
    Jestem mamą
    Antosia super na takim sprzęcie to ja mogę dzidzię podglądać super wyraźnie widać. Pochwaliłam mu to się przyznał, że dał 250 tys. + doppler 60. Nie spodziewałam się, że to takie pieniądze. No ale chciał móc robić prenatalne to ma. Ogólnie chyba się cieszył, ze wróciłam do niego po ordynatorze, na pewno mu to pochlebiło. Także miły był bardzo. Dostałam jakieś próbki.

A mój może Oskarek ma już prawie 13 cm czyli odpowiada 18 tyg. Ruszał się pięknie, nerki i pęcherz moczowy już widać a to było dla mnie bardzo ważne. Lekarz pobrał wymaz i umówiliśmy się dopiero na 11 stycznia, bo prenatalne mam 17 grudnia a potem Święta, wiadomo. Madzia możesz mnie wpisać w tabelkę

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, nie wiem jakie w PL maj wozki 3 w 1, ale mysmy kupili 3 w 1 (tzw travel system) firmy Graco i bylam bardzo zadowolona. W Stanach niestety kondole nie sa standardowym wyposazeniem, wrecz przeciwnie, trzeba zaplacic 3 razy tyle co za fotelik i wozek, wiec obylismy sie bez. Maluchy wozi sie w fotelikach samochodowych i te z setow 3 w 1 maja wszystkie takie same atesty jak te foteliki sprzedawane osobno. Na pewno warto sie poradzic w sklepie, ale pamietajcie, ze tam moga chciec sprzedac cos drozszego, wiec doradza tak byscie wybraly to co oni poleca.

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Ewela trzymaj się, na pewno wszystko będzie dobrze, tylko trzeba się stosować do wskazówek lekarza, i myślę tak jak dziewczyny, że gdy ryzyko byłoby bardzo duże na pewno skierował by Cię do szpitala.

Ewcia przepraszam za to moje niedopatrzenie, nie wiem jak mogłam Cię nie wpisać na listę, ogarnęła mnie pomrocznosc jasna chyba

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Antosia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-02-21 zobacz kalendarz
    Ewcia_N to prenatalne gdzie indziej robisz? Synek drugi bedzie? Ja chcialam drugiego synka ale patrzył i patrzył i mowi chyba dziewczynka bo pokazac nie chce to powiedzialam tylko ooo pewnie mine mialam glupia a chcialam Ignasia :-P

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Justinne ja mam takiego rogala, już od dwóch tygodni z nim śpię, siedzę, korzystam z laptopa i spędzam z nim większą cześć dnia + mój mąż kiedy tylko może to mi podkrada hihi, także szczerze polecam, ja jestem przeszczęsliwa hihi.

Widzę, że na razie przewaga chłopców u Nas!

O mnie
    Jestem mamą
    Antosia tak, prenatalne robię gdzie indziej, bo mi się należą na NFZ a on nie ma podpisanej umowy. Synek. Widzisz a ja liczyłam na dziewczynkę. Możemy się wymienić ha ha ha żartuję oczywiście! Nigdy w życiu!

Madzia nie przepraszaj. Ja nie podawałam wcześniej daty wizyt, bo dopiero wczoraj je poznałam. A Ty lepiej już się czujesz?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów