Strona 151 z 476
Pokaż wyniki od 1,501 do 1,510 z 4755

Majówki 2017

Member Awatar jaronia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-10 zobacz kalendarz
    Cieszę się z Waszych dobrych wieści w związku z Waszymi wizytami.
    Jeśli chodzi o wózki to dla mnie najważniejsza jest chyba waga(żeby był najlżejszy) bo mieszkamy w bloku na 3 piętrze bez windy. Na razie wybrałam dwa :
    baby design lupo comfort
    jedo nevo

Czy słyszałyście może coś o nich ? Może korzystacie z któregoś ?

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Antosia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-02-21 zobacz kalendarz
    Jaronia ja mam baby desing lupo po synku i mi sie dobrze sprawowal i lekka buda bo wnosilam bude sama na 1 pietro z malym w srodku jak spal i nie byla ciezka no chyba ze w calosci bedziesz wnosic to nie powiem czy ciezki bo ja nie nosilam ze stelazem :-P ale tak to polecam :-)

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Himcia, ja też jestem ciekawa co moze okazać się nie przydatne i co lepiej przemyśleć zanim się kupi

Mjakmaja posiada ciekawą listę... Nie ma sensu kupować po 10 szt. Ubranek w malusim rozmiarze bo za 2 tygodnie będą za małe. Mój młody urodził się i miał 56cm i ubrankami długo się nienacieszył. I u mnie kaftaniki się nie sprawdziły. Body i pajace i dużooooo pieluch tetrowych. Zużylam ich z 50 szt. Zapas pampersów bo te idą jak woda.

Ja się zastanawiam nad Delti Amelis Pro albo nad wózkiem bebetto silvia. Ten drugi oglądałam i najbardziej ze wszystkich dostępnych mi się podobał. Ale ten delti dosyć interesujący.....

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    A czy wszystkie planujecie kupić od razu gondole i spacerówkę, bo z tego co widzę po rodzinie i znajomych to ta spacerówka jest używana może przez 2-3 miesiące, a potem każdym szuka czegoś lżejszego i zajmującego mniej miejsca po złożeniu, chociażby w bagażniku. Dlatego się zastanawiam, czy ta spacerówka w komplecie ma w ogóle sens... czy nie lepiej kupić samej gondoli, a zaoszczędzona kasę dołożyć potem do składanej spacerówki.

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Kamowata, rozkminimi potem te listy. Spokojnie.

Anabella, wlasnie to zalezy jak duze dziecko sie urodzi. Zawsze mozna dokupic, wiec lepiej kupic mniej niz za duzo. Moja cora urodzila sie 48cm i w 56cm ciuszkach sie topila ponad miesiac. Ja za to mialam 3 pieluchy tetrowe i az swiat.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar NaMigi
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-24 zobacz kalendarz
    Ja dla córki ubranek w rozmiarze 56 miałam chyba 5-6 sztuk. Urodziła się 58cm, więc praktycznie od razu wskoczyła w 62. Synek myślę, że mniejszy nie będzie

Member
    ola87

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-08 zobacz kalendarz
    Napewno nie kupie wszystkiego z listy, ale jakoś się czuję bezpieczniej, że ją mam Od koleżanek które są już mamami wiem, że wygodniej na początku jest kupić ubranka zapinane na napy na całej długości, a nie wkładane przez główkę (szczególnie kiedy jest to pierwsze dziecko i jeszcze nie ma się tyle wprawy w ubieraniu). Dużo rzeczy się też dostaje od rodziny czy znajomych więc potem mogą się dublować z rozmiarem będę miała problem jaki wybrać, bo oboje z mężem byliśmy wysocy więc Dzidzio też pewnie taki będzie więc pewnie większość ubranek kupie od razu w rozm 62.

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Też właśnie zastanawiam się od jakiego rozmiaru zacząć kupować ubranka

Karo90, ja zamierzam kupic sama gondolę,, letnią'' a spacerówkę już osobno. Ogolnie naczytalam się, że wózki 3w1 nie są wcale takie super, dużo osob krytykuje przede wszystkim foteliki z tych zestawow, ale szczerze mówiąc nie wgłębiłam się w temat aż tak żeby już wyrobić sobie zdanie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów