Strona 150 z 476
Pokaż wyniki od 1,491 do 1,500 z 4757

Majówki 2017

Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-31 zobacz kalendarz
    Witajcie Majóweczki miałam dać znać bo 24list miałam prenatalne,przepraszam jakoś brakło czasu na pisanie.
    Ciąża rozwija sie prawidłowo,wszystko wymierzone i wszystko sie zgadza,niestety co do płci to jeszcze nie znana.
    kolejna wizyta u gin 7.06 Pozdrawiam Was cieplutko i obiecuje częściej zaglądać

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-31 zobacz kalendarz
    pomyłka kolejna wizyta 07.12

Member Awatar Antosia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-02-21 zobacz kalendarz
    Hej ja juz po wizycie fasoliknka dobrze ma ponad 12cm i wszystko jest w porzadku tylko plci nie mogl powiedziec bo nie mogl zobaczyc powiedzial tylko ze chyba dziewczynka ale na polowkowym 27.12 mi dokladnie powie :-)

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    A do mnie właśnie przed chwilą zadzwonili z przychodni żeby przełożyć wizytę z 6.12 na 7.12... grrr.... Jeszcze więcej oczekiwania, tym bardziej że ostatnia była 2.11, więc już trochę czekam
    Cieszę się, że Wami i waszymi maleństwami wszystko dobrze!

Member
    ola87

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-08 zobacz kalendarz
    Dziewczyny gratuluję udanych wizyt! Fajnie, że z Dzidziusiami wszystko w porządku ja mam wizytę 19.12. Teraz jakoś szybciej mi czas leci, już nie siedzę jak na szpilkach czekając na wizytę, chociaż oczywiście jestem mega ciekawa co tam u synka słychać

Ja dzisiaj zabrałam się za spisywanie wyprawki. Znalazłam 3 różne w internecie i złożyłam wszystko w 1. Wyszło mi chyba ze 100 pozycji oczywiście jak skończyłam to od razu zabrałam się za szukanie wszystkiego w sklepach internetowych i na allegro i przepadłam na kilka dobrych godz już się nie mogę doczekać kupowania tego wszystkiego, ale wstrzymam się do stycznia

Czekam cały czas na jakieś kopniaki od mojego Maluszka, ale póki co raczej nic nie czuję. Niby coś tam czasem poczuję ale nie mam pojęcia czy to to

Junior Member
    kleofasa

O mnie
    jestem mamą
    Hej:-) my już też po wizycie. Z Kruszynka całe szczęście wszystko ok. Tylko u mnie znowu wkradła się niedokrwistosc i dostałam żelazo - to u mnie standardowy problem.... no dostałam też antybiotyki - podobno to drożdżaki... nie może być za różowo ;-) no i co do płci.... to tak bardzo chciałam dziewuszke, na prentalnych gin powiedział że na 90% tak właśnie będzie. A wczoraj usłyszałam od lekarki że ona raczej by się nie podpisała pod tym że to dziewczynka.... Maleństwo za bardzo się wiercilo i ciężko było ocenić... Mój M. powtarza cały czas że najważniejsze żeby było zdrowe, w sumie ma rację!
    Kolejna wizytę mam 12.12 może wtedy coś się uda potwierdzić. A i na polowkowe muszę się jeszcze umówić...
    Pozdrawiam Was ciepło:-)

Member Awatar Antosia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-02-21 zobacz kalendarz
    A i zapomnialam Wam napisac ze od niedzieli czuje ruchy takie delikatne ale czuje :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny!

Gratuluje udanych wizyt. Oby tak dalej.

Agucha, city select mozna wlasnie uzywac do jednego dziecka, dwoch a nawet trzech! Takze bardzo ekonomiczny zakup.

Madzia, brzmi jak jelitowka. Czy mozesz juz jesc a przede wszystkim pic? Wypij cos z elektrolitami, jak nie masz wody to jakies drinka sportowego rozcienczonego woda.

ola, z tej listy wyprawkej to polowa rzeczy nie jest potrzebna lub potrzebna ale np po roku, wiec nie trzeba od razu kupowac.
    Moja rada tez odnosnie ubranek, nie kupujcie duzo na zapas. Nie wiecie jak duze urodzi sie dziecko ani jak szybko bedzie roslo. Potem sie okaze, ze ubranka, ktore kupilyscie na zime sa akurat dobre rozmiarem na lato.

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    himcia a możesz napisać, jakie rzeczy uważasz za niepotrzebne lub niepotrzebne na początku? nie wiem jak reszcie, ale mi się przydadzą takie rady

Madzia
    a teraz jak jest? przeszło, czy faktycznie jakaś jelitówka?

Ciesze się, ze wizyty się udały, ja dzisiaj rano nie mogłam się wysikać, nie to, ze zapalenie pęcherza, bo miałam nie raz i wiem jak to boli, a tu nie bolało, tylko chciało mi się siku a nie mogłam nic zrobić. Na szczęście puściło, a jutro i tak lecę na badania przed piątkową wizytą

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Dziękuję Dziewczyny, już dzisiaj lepiej, chociaż jestem niemiłosiernie zmęczona i padam na twarz. Dziś raczej dzień dietetyczny, zjadłam lekką zupkę i coś tam jeszcze delikatnego, wypilam miętę i siemię lniane, leżę i odpoczywam, dopiero jutro będę pewnie w lepszej formie. Zauważyłam że nie mogę za bardzo jeść słodyczy, ale akurat wyjdzie mi to na zdrowie
    Pozdrawiam i gratuluję udanych wizyt, i dużo zdrówka dla każdej z Was
    Listę uzupełnię jutro, bo opadłam dziś z sił.

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów