Strona 148 z 476
Pokaż wyniki od 1,471 do 1,480 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Ja też juz po wizycie. Malutka dzisiaj nad wyraz spokojna.. Machała tylko rączkami. Wszystko z nią dobrze. Odebrałam wyniki krwi i moczu i wszystko mam w porządku więc żadnych witamin więcej nie muszę brać.
    Dzidziusia ma już ok 200g. Nie mógł jej za dobrze zmierzyć bo była twarzą do nas z podciagnietymi nóżkami. I cały brzuszek zastawiala łydkami

Mi też tak brzuch twardnieje i po prostu nie będziemy odstawiać duphastonu tak jak to było w planie. Zrobił mi usg dopochwowe zeby sprawdzic szyjke.. długa i zamknięta więc nie ma się czym martwić. Jakby się brzuch za bardzo napinal to wziąć no-spe doraźnie.
    A co do ruchów jednego dnia czuje więcej innego mniej. Ale zawsze fika rano po śniadaniu. I ok północy jak się kładę spać. Dokazuje tak że Maz czuje
    Następna wizyta 19.12 i to właśnie usg połowkowe
    U mnie śnieg sypie jak szalony. Ja całe szczęście jeszcze się w kurtkę mieszcze i wolałabym do końca zimy nie kupować nic nowego.
    Dla Maluszka nic jeszcze nie kupiłam. Myślę że właśnie po polowkowym albo najpóźniej po nowym roku zacznę kompletowac wyprawkę.
    Pozdrawiam Dziewczyny!

2. dzieckozakupy.pl
    Witam, wszystkie przyszłe mamusię jestem nowa na forum. Termin mam na 10 maja, to moje pierwsze maleństwo więc jestem bardzo podekscytowana a zarazem przerażona

Dziewczyny ja wiem ze te wszystkie bibeloty cudne są...ale zastanówcie się jak na tych materiałowych zawieszkach będzie się zbierać kurz....a dzidek będzie to wdychać...

To prawda, moje pompony mozna przynajmniej wsadzic pod wode i łatwo oczyscic. I tak 100% sterylności nie da sie utrzymać, troszkę kurzu chyba nikomu nie zaszkodzi ;-)

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny, robiłam dzisiaj mały rekonesans na naszej majówkowej liście i piszę do Was z taką prośbą, żebyście podały terminy kolejnych wizyt, albo zaktualizowały obecne (jeśli coś przeoczyłam biję się w pierś ). Wymienię, o które Mamusie chodzi to będzie łatwiej - mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko :-)
    ola87, jaronia, semiramida, paulina9521, himcia, Katiusza, Ewela35, milka875, Sandyy, Anabella, GiaModern, Kawi, mamuska30, trafala, SylwiaJ

Chyba że ktoś z jakichś powodów nie chce podawać terminu to nic nie szkodzi

A ja niestety musiałam sięgnąć po czopki w walce z moim zaparciem, bo nic z naturalnych sposobów nie skutkowało. Mam nadzieję że już teraz będzie lepiej w tej kwestii

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Madzia jak już aktualizujesz listę to mi możesz wpisać 19.12 polowkowe i 21.12 u mojego gina

Member Awatar jaronia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-10 zobacz kalendarz
    Madzia wizytę u mojego gin mam 7 grudnia, a połówkowe 29.12.Dostałam na połówkowe drugie skierowanie od mojego gin.

U mnie brak jakichkolwiek objawów ciąży, poza rosnącym powoli brzuszkiem. Na wadze dopiero + 1 kg więc naprawdę powoli Ruchów jeszcze nie czuję...

Jestem na etapie porównywania wózków. Z rzeczy nic jeszcze nie kupiłam ale spodnie już odstawiłam i chodzę do pracy w sukienkach. Ciążowe rzeczy mam po bratowej i koleżanka z pracy kilka pożyczyła.

Cieszę się ze wszystko u Was w porządeczku.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Kolejna wizyta 30.11 i polowkowe 4.01

Moja najblizsza wizyta 5 grudnia. Już nie mogę się doczekać

Jeśli można się dołączyć to wizytę mam 20.12 i 03.01polowkowe.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów