Strona 144 z 476
Pokaż wyniki od 1,431 do 1,440 z 4755

Majówki 2017

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Ola27, hej Pisałam ostatnio z dziewczyną ktorej maluch mierzy 9,8 cm a wazy 120g. Też wspominala że to dużo,ale na tym etapie bym się jeszcze nie przejmowała
    Sukienka super Nie wiem jaki masz typ urody ale mi się najbardziej podoba ta grafitowa i brązowa

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Jak tam Brzuszki? :*
    O rany dziewczyny, ja też się coraz szybciej męcze, złości mnie to bo lubie robić wiele rzeczy a teraz wysiadam hihi. O bieganiu do toalety nie wspomnę, chyba przez całe życie tyle nie sikałam co teraz!
    Ola sukienka boska, moim zdaniem najpiękniejsza chabrowa! Taka żywa
    Powoli zaczną Nam się w grudniu USG połówkowe! Ja mam na 9.12.

Któraś z Was zajmuje się rękodziełem może? Ja w tym roku zrobiłam parę ozdób świątecznych na sprzedaż! Strasznie wciągnęły mnie takie robótki hihi

Member
    SylwiaJ

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-04 zobacz kalendarz
    Ola27 sukienka świetna a kolory wszystkie,,moje" zwłaszcza chabrowa i zgniła zieleń, też mam 19 grudnia połówkowe-akurat będzie początek 20 tygodnia

Ja mam połówkowe dopiero w 4 stycznia :-/ ale wizyte juz 30.11 wiec trzymajcie kciuki zebym i tym razem miała usg
    Marteczka rękodzieło tylko na użytek własny i recyklingowe... W tamtym roku zrobilam choinkę z nakrętek i wisi na ścianie cały rok ale tak kolorowo wygląda...i ma lampki którymi można stworzyć romantyczny nastrój
    Plecy dziś odmówiły mi posłuszeństwa ;( odcinek lędźwiowy boli jakby się wściekł!

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Anabella ja wczoraj myślałam że się wściekne... mi daje popalić odcinek piersiowy, noc nieprzespana.. maż masowal i jakoś dzisiaj żyje...

Ola dla mnie niebieska albo grafitowa. Super sukienki

Ja robię na szydełku i na drutach ale tylko dla siebie... ewentualnie komuś na prezent.

Ja mam wizytę w poniedziałek. Mam usg na każdej wizycie i mam nadzieję że tym razem też tak będzie. A połowkowe 19.12 ... już się nie mogę doczekać...

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, czy Wy się jakos prywatnie poumawialyscie już na to polowkowe? Mi by wypadalo na poczatku stycznia to moze już powinnam się zapisywac? Z drugiej strony wizyta też przypadnie na poczatku nowego roku i nie chcialabym żeby to się pokrylo albo bylo dzień po dniu

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Mnie Pani umówiła od razu na połowkowe jak byłam na genetycznych. Żebym nie musiała dzwonić bo tam problem się dodzwonić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    ola87

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-08 zobacz kalendarz
    Mi akurat tak połówkowe wypada, bo chodzę co 4 tyg (prywatnie). Połówkowe powinno się zrobić między 18 a 22 t.c. Ja wtedy będę na przełomie 20 i 21 t.c.

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Jejku, Wy już o połówkowych a ja wizyta 6 grudnia i dopiero to będzie 16tc! 20 tydzień będę mieć z końcem roku dopiero...
    Mnie kręgosłup też dokucza, ledzwiowy szczególnie bo mam dyskopatie i przepuklinę a i piersiowy nie najlepiej się ma.
    Do tego mam ostatnio mega problem z zaparciami, próbowałam już śliwek, moczonych rodzynek, otręby już nie wiem co robić, a wszystko przez Luteinę... jakie Wy macie sposoby? Jeśli nic nie pomoże muszę skorzystać z czopka glicerynowego bo nie wyrobie.

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Madzia ja z zaparciami magnezem i melisą walczę. U mnie tylko ta mieszanka działa.
    Połówkowe mi inny specjalista robi niż mój gin. I na wizytę wolałam się już teraz zapisać żeby potem nie obgryzać paznokci że się nie wyrobie.... Położna doradzała badanie w 20\21 tygodniu że najlepiej wychodzi

Zaraz normalnie się poplaczę z bólu pleców ;( ani stać ani siedzieć....leżeć też nie mogę;(

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów