Strona 143 z 476
Pokaż wyniki od 1,421 do 1,430 z 4755

Majówki 2017

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny za opinie. Chyba się zdecyduję, bo trafiłam na co prawda używany ale w stanie idealnym i za połowę ceny Co do spania, ja też nie mogę spać. Przeszkadza mi jak mąż się wierci, jak pies chodzi i przez to co chwilę się budzę. No cóż, chyba jesteśmy na to skazane :P A wszyscy dookoła mówią "śpij ile możesz, bo później nie będziesz mogła spać", aha.. akurat. Jak tu spać, skoro się nie da, nie ma wygodnej pozycji do spania, a dodatkowo każdy szelest wybudza

2. dzieckozakupy.pl
    http://www.superstyler.pl/dziecko/ma...chach-dziecka/

Mamuski fajny wywiad o ruchach dziecka. Szczegolnie dla tych co jeszcze nie czuja

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    A ja wczoraj miałam przygodę z sorem w roli głównej...
    Wczoraj założyłam sobie luteine jak zwykle i się położyłam spać, ale kurcze miałam takie ciągnięcia w brzuchu i w dole pleców, że się wystraszylam, wzięłam no spe, ale poszłam do łazienki sprawdzić czy wszystko gra i kurczę zauwazylam delikatną krew... aż mnie z nóg scielo. Obudziłam mojego M i pojechaliśmy na IP. Trafiłam na jakiegoś gbura, zero delikatności, ale za to wiem że z dzidziulkiem wszystko dobrze i ba fotelu też, plamienia nie było, sama widziałam bo mi pokazywał. Może to jakaś nadwrażliwość na ta luteine i zrobiło się otarcie? Sama już nie wiem, najważniejsze że skończyło się domem i własnym łóżkiem.

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Madziu a luteine aplikujesz palcem czy tym ustrojstwem co jest dołączone do tabletek?
    Dobrze że tylko na strachu się skończyło. A dzisiaj lez dużo, odpoczywaj

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Milka, myje ręce przed i palcem, mam wrażenie że wchodzi głębiej niż tym czymś, nie umiem się tym zbytnio posługiwać

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

No to dobrze robisz. Mnie lekarz przestrzegał przed tym aplikatorem, że niektóre dziewczyny podkrwawiają po jego użyciu.
    A kiedy teraz masz wizytę u swojego gina?

Karo a Ty jesteś obecnie w którym tyg.? 16/17?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    Dzisiaj jest ostatni dzień 15. tygodnia

Member
    ola87

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-08 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny! Co u Was słychać? Jakoś się cicho u Nas ostatnio zrobiło

Ja w poniedziałek miałam wizytę, przełom 16/17 tyg, wszystko jest dobrze, serduszko dobrze bije, chłopak na 100% Ale okazało się, że mój dzidzio jest za cięzki jak na ten tydz o jakieś 50g. Lekarz jak zwykle powiedział żeby się nie martwić, że jest duży, ale nie jest za duży. I już sama nie wiem co myśleć... Miała któraś z Was tak? Na tym USG znowu się nie ruszał... Oj nie wiem już, może sama sobie problemy wymyślam... 19 grudnia mam USG połówkowe więc pewnie będzie dużo dokładniejsze niż ostatnio i mam nadzieję, że wtedy się uspokoję.

Na szczęście mdłości przeszły mi już całkiem, senność w sumie też, za to męczą mnie coraz częściej bóle głowy. Do tego problemy z pęcherzem cały czas się utrzymują, więc zrobiłam posiew i czekam na wyniki. Na szczęście choroby się mnie póki co nie czepiają

Dziewczyny mam zamiar kupić sobie sukienkę maxi na święta i nawet fajną znalazłam na allegro. Przynajmniej na zdjęciu wygląda na fajną Mam tylko problem z wyborem koloru, bo wszystkie mi się podobają, może Wy mi podpowiecie którą wybrać? http://allegro.pl/elegancka-ciazowa-...495253719.html

Ola87 sukienki cudne są, osobiście mi najbardziej podoba się ta niebieska
    Nie martw się że dzidek się na usg nie rusza może kołatanie go usypia rośnie więc wszystko jest ok na ból głowy wypróbuj kawe

Mnie od kilku dni dosyć mocno pobolewa dół brzuszka i szybko się męczę i Zaczęło się bieganie do łazienki.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów