Strona 141 z 476
Pokaż wyniki od 1,401 do 1,410 z 4755

Majówki 2017

Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-31 zobacz kalendarz
    Hej kobietki:-) ja na tym szarym koncu jutro mam badania prenetralne, trzymajcie kciuki:-)
    Z tego co wiem to kontrole sa przewaznie wtedy gdy zus podejrzewa wyludzenie, czyli np na niedlugo przed ciaza doszlo do zatdudnienia lub nagly wzrost odprowadzanych skladek, pamietajcie tez ze taka kontrol moze zlecic tez pracodawca.

2. dzieckozakupy.pl
    Teraz zus kontroluje praktycznie każdego... Losują l4 i idą. Nawet takie krótkie zwolnienia biorą pod lupę. Podobno wielkie wyłudzenia są i naciągania!
    Jeśli chodzi o wizyty lekarskie i kontrole w tym samym czasie to lekarz daje na prośbę takie zaświadczenie że w dniu takim i takim było się na wizycie.

Senior Member Awatar GiaModern
    Mieszka w
    Racibórz
    O mnie
    Jestem mamą dwóch chłpców
    Wpisów
    1
    Cześć Majóweczki!
    Żyję, ledwo, bo ledwo, ale żyję. Jakieś wredne choróbsko mnie załapało. Przez dwa dni rzygałam jak młody kot. Tragedia. Już mi lepiej.
    W poniedziałek byłam na wizycie. Wszystko jak najbardziej w porządku - mam nie szaleć przed świętami. Coś czuję, że mój ślubny będzie latał z lista na zakupy Hehehe Acha mogę łykać Magne B6. Jak sama stwierdziła nie ma ryzyka przedawkowania, bo nadmiar .... wydalamy.

Ewela35 trzymamy kciuki za badania.

Co do wizyt ZUS. Hmmmm ominęło mnie to w poprzedniej ciąży, ale na zwolnienie poszłam dopiero w połowie ósmego miesiąca. Teraz to całkiem inaczej. Na zwolnieniu jestem już przeszło miesiąc. Od 24 październik. Puki co nikt się nie pojawił

Dziewczyny robicie jakieś zestawy ćwiczeń sobie w domu. Przyznam się, że mam tendencję do przybierania na masie ( hehehe elegancko mówiąc ) i chciałabym sobie znaleźć jakieś bezpieczne ćwiczenia w ciąży do wykonywania w domu. Ostatnią ciążę przebiegałam w pracy, więc było na plusie tylko 11 kg. Spadło bardzo szybko. Teraz się martwię, że jak się rozleniwię za bardzo to może być nie wesoło.
    pozdrawiam

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczyny Nowe i "stare"
    Ja jestem na L4 od samego początku. Od 28 sierpnia chyba.. całe szczęście kontroli jeszcze nie miałam..

Ja troszkę nadrobić muszę bo dawno mnie nie było.. co do ciążowych rzeczy spodnie kupiłam po prenatalnych.. chodzę w nich. I uważam że są najwygodniejszymi spodniami świata (na początku troszkę zjeżdżaly bo brzucha nie było, teraz już ok). Piłeczka mi już malutka starczy mimo że przytyłam nawet nie pół kg.
    Dzisiaj byłam oddać krew i zobaczę jakie mam wyniki w poniedziałek na wizycie. Witamin żadnych nie biorę poza vitrum d3 i kwasem foliowym. Choroby mnie omijają mimo że wszyscy dookoła chorzy...
    Piersi moje za niedługo eksploduja... czy któraś z Was tak ma? Bolały mnie na początku ciąży, przeszło ok 10 tygodnia i teraz chyba od 2 tygodni żyją własnym życiem. Bolą i ciągle rosną. Dzięki temu plecy w odcinku piersiowymi bolą okrutnie. Najbardziej w nocy.

Ewela trzymam mocno kciuki. Szybciutko daj znać po wizycie..

A Wam chorowitkom dużo zdrówka! i herbatki z miodem i cytrynka

O mnie
    GiaModern ja nie ćwiczę ale jak ktoś coś zaproponuje fajnego to może się skuszę. Moje plecy chyba byłyby mi wdzięczne..

Senior Member Awatar GiaModern
    Mieszka w
    Racibórz
    O mnie
    Jestem mamą dwóch chłpców
    Wpisów
    1
    Hej dziewczyny,
    Dostałam wyniki z testu PAAP-a. Ryzyka pomniejszyły się jeszcze bardziej. Uffff... takie wieści mogę dostawać.

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    Ewela35 trzymamy kciuki, odezwij się zaraz po!
    GiaModern super wiadomość!
    My się raczej nie zdecydujemy na tą amniopunkcję, staram się o tym nie myśleć, co ma być to będzie.
    A co do ćwiczeń to przeglądałam jakiś czas temu filmiki na youtubie i jest kilka propozycji w zależności od trymestru, ale jakoś się za te ćwiczenia zabrać nie mogę, a na plusie już 2,5-3 kg;/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja nawet planowałam ćwiczyć.... Wyszukałam na Youtube zestawy dla ciężarnych ale jestem takkkkk leniwa że szybko o tym zapomniałam. Spacerować też dużo nie mogę bo mnie plecy zaczynają boleć-a chodzę już jak kaczka albo pingwin:-)
    Na razie 2 kg jestem do przodu.... I spodnie zmieniłam na rajstopki z wysokim pasem i na sukienki
    A jak wasze zachcianki ciążowe? Zmieniły się? Ja teraz szaleje na punkcie kapusty kiszonej i cytrusów a na słodkie patrzeć nie chcę:-) wczoraj gotowałam bardzo kwaśny kapuśniak a jutro planuję bigosik udusić
    Cera też jakby lepsza. Przynajmniej nie ma nowych bąbli bolących...może to po odstawieniu czekolady!
    A dziś pogoda gorsza i samopoczucie moje nie najlepsze. Zawroty głowy i nudności :-\
    A jak Wasze bąbelki już zaczynają fikołki robić?
    Ja coraz regularniej ruchy czuje. Szczególnie jak wieczorem siedzę i czytam wtedy sie wsluchuję w brzuszek

Senior Member Awatar agula2
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-08 zobacz kalendarz
    Anabella wspolcxuje kontroli. Miejmy nadzieje ze tylko te dwie i dadza ci spokoj. Ja rowniez cierpie na bezsennosc. Ok 1 sie budze i do 4/5 nie spie dzieki za pomys! Z kawa. Mnie czasami pobolewa ale nie bardzo jeszcze. W pierwszej ciaxy bolala. A co do kontroli to rowniez kontroluja pracodawce jak np zatrudni kobiete w ciazy i ona na l4 pojdzie za szybko.

Ewela powodzenia na badaniach prenatalnych

GiaModern te, myslalam o cwiczeniavh ale nie mialam ostatnio czasu na nie. Niestety troche mi waga podskoczyla i chyba czas sie wziac za cw.

Misia mnie piersi bola przy wiekszym nacisku ale za to urosly baaardzo. Tu pewnie sie moje kg odkladaja hehehe

Siedze sobie w pracy. Akurat mam chwike wolnego. Dzis musze tort zrobic dla znajomej. Wynyslila zamek z elza wiec roboty mam duzo. A po niedzieli zabieram sie za sprzatanie w domu. W tym roku zaczne wczesniej na spokojnie

O mnie
    Anabella ja zjadam mandarynki. Na kilogramy. Wiem że nie powinno się aż tyle na raz ale ja je kocham! Później mam zgage... ostatnio najadlam się na noc miałam taka zgage aż mi było niedobrze...
    Ja staram się jeść zdrowo. Ciągnie mnie do slodkiego, ale staram się zastępować owocami. Jabłka, banany, kiwi... jakiś czas temu winogrona pochłanialam ale się naczytalam że ładnie się od nich przybiera tyle mają cukru wrzuciłam na luz.
    Bezsenność! Najgorsze jest to ze wieczorem ledwo patrzę na oczy, kładę się do łóżka i oczy jak 5 zlotych.. a jak zasne to budzę się o 3 maksymalnie o 5 i koniec.
    Co do cery to trochę lepiej, ale skóra mimo wszystko nie jest gładka. Taka drobna "kaszka" (nie wiem jak to opisać. Rozumiecie o co mi chodzi?)
    Za to włosy i paznokcie - bajka. Mogłyby być takie zawsze!

Moja Mała zaraza wczoraj mnie nastraszyla.. w ogóle jej nie czułam przez cały dzień. Może jakieś pojedyncze ruchy.. ja oczywiście od razu panika. Mój Mąż mnie sprowadzal co chwile na ziemię... dzisiaj za to dokazuje za dwóch! Kamien z serca.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów