Strona 136 z 476
Pokaż wyniki od 1,351 do 1,360 z 4757

Majówki 2017

Member
    Makuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-01 zobacz kalendarz
    Anabella i Misia1221- dzięki kobitki taka ,,nudna" książkowa ciąża to chyba marzenie każdej z nas
    Muszę jednak zwrócić honor mojemu lokatorowi, bo chwilę po 23 dał się poczuć

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Justinne
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny

Bardzo bym chciała dołączyć do Was Termin porodu to 20.05.2017 To moja druga ciąża, pierwsza ponad 3 lata temu obumarła w 12 tygodniu Od tamtego czasu stoczyliśmy z Mężem walkę z niepłodnością, i kiedy się poddaliśmy, we wrześniu zobaczyliśmy wyczekane, upragnione 2 kreseczki!!!
    Teraz zakończyłam I trymestr i nie ukrywam, że jestem zeschizowaną Mamuśką... Ciągle analizuję swoje dolegliwości i wsłuchuję się przesadnie w swoje ciało, bo panicznie się boję, że coś może pójść nie tak Od samego początku ciąży towarzyszy mi pobolewanie brzucha, teraz też, ciągle czuję takie ciągnięcie w okolicach pachwin, rozciąganie, kłucie, a dziś w nocy bolały mnie niesamowicie plecy, jakby w okolicach nerek... Biorę Duphaston, Magnez i to mnie trochę uspokaja...

Wiem, że jestem niesamowitą panikarą, ale liczę na Was dziewczyny, że moje schizy zostaną przez Was opanowane i dzięki Wam będę mogła spokojnie przejść resztę tego wspaniałego stanu Z badań USG wynika że wszystko jest ok, przezierność karkowa 1.6 mm, serduszko bije prawidłowo... Kolejne USG 8 grudnia, i już nie mogę się doczekać informacji, że wszystko przebiega prawidłowo.... Mam nadzieję, że niedługo pojawi się brzuszek, bo na razie pojawiło się tylko niewielkie uwypuklenie w okolicach spojenia łonowego i to wszystko

Sorki dziewczyny, że tak się rozpisałam. Z góry dziękuję za przyjęcie i wsparcie i za wszystkie z Was mocno trzymam kciuki!

Ostatnio edytowane przez Justinne ; 19-11-16 o 18:15

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Justinne witaj!
    Gratuluję, na pewno będzie wszystko dobrze, też jestem mamą po przejściach, jak wiele z nas tutaj, ale każda z nas mocno wierzy w to, że tym razem zostanie ziemską mamusią. Widzę, że jesteśmy na podobnym etapie ciąży

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member
    SylwiaJ

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-04 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny to i ja się przyłączam do majóweczek . Termin mam na 15 maja......to moja 3 ciąża...mam dwie cudne córy- 8 lat i 1,5 roku teraz czekamy na chłopaka. .......płeć naarzie nieznana ale być może za tydzień na wizycie będzie wiadomo.

Tak ogólnie ciąża przebiega dosyć dobrze...dolegliwości typowe były ale już powoli się kończą mdłosci itp.. Mam za to problem z moczem czego też nigdy wcześniej nie miałam...w ogólnym wyszły bakterie (bez objawów ze strony ukł. moczowego)- lekarz zlecił posiew i niestety Escherichia coli- nie jakieś wielkie ilosci ale w ciąży podobno każdą ilosć leczy się antybiotykiem więc w pon idę po receptę- aj ogólnie nie jestem zwolennikiem leków w ciąży ale jak mus to mus

Wczoraj z kolei na wkładce zobaczyłam śladowe ilości śluzu brązowego (jednorazowo)- powtórzyło się dziś rano- też ślad- dalej w ciągu dnia nic....gin przez telefon kazał się zgłosić do szpitala jakby się nasilało bo sam na jakimś szkoleniu.......a ja od wczoraj cała w nerwach (ale taki już charakter cały internet obczytany

W pon pójdę po receptę to poproszę żeby zobaczył czy nic złego się nie dzieje bo umrę z nerwów to nast. wizyty

To się rozpisałam.......jeszcze raz witam i trzymam kciuki za wszystkie brzuszki

Member Awatar Justinne
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-20 zobacz kalendarz
    Hej Sylwia Na pewno wszystko będzie dobrze, brązowe plamienie może świadczyć o niedoborze progesteronu, więc podejrzewam że luteina/duphaston załatwią problem Najważniejsze, żebyś się nie stresowała, choć wiem, że trudno Trzymam kciuki i witamy!

Madzia_Q89 - może nasze dzieciaczki będą razem świętowały urodzinki! Witam i wierzę, że wszystko będzie dobrze

Member
    SylwiaJ

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Justinne Zobacz posta
    Hej Sylwia Na pewno wszystko będzie dobrze, brązowe plamienie może świadczyć o niedoborze progesteronu, więc podejrzewam że luteina/duphaston załatwią problem Najważniejsze, żebyś się nie stresowała, choć wiem, że trudno Trzymam kciuki i witamy!

Madzia_Q89 - może nasze dzieciaczki będą razem świętowały urodzinki! Witam i wierzę, że wszystko będzie dobrze

Dzięki.......mam nadzieję że to nie progesteron tylko tak jednorazowo bo karmię jeszcze młodsze dziecię cycem i wtedy by trzeba było mur beton odstawić a jeszcze tak z 4 m-ce chciałam pokarmić. A czytałam gdzieś że w 15 tyg raczej rzadko bywa niedobór progesteronu bo już funkcje przejmuje łożysko, jak coś to raczej w początkach ciąży chociaż nigdy nic nie wiadomo

Witam nowe Dziewczyny
    odnośnie plamienia nic nie doradzę...może to wpływ bakterii...

Justinne jeśli chodzi o ból i naciąganie i ból pleców to niestety normalka...macica się rozciąga i naciąga więzadla... Ja się czasami czuje jakbym ciągle miała bóle miesiączkowe. Mi pomaga magnez i melisa. Magnez też zwalcza u mnie zaparcia

Makuszka ale fajny prezent niezapomniany! Kochany bobasek
    Pozdrawiam !

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Hej. Byłam dziś na wizycie. Bomblas nie bardzo dał się zmierzyć,Takie fikolki były... Narazie wszystko ok. Wyniki badań książkowe. Kolejna wizyta 14grudnia. Gin ma potwierdzić plec bo na chwilę obecną mówił że nic pod spódnicą nie wisi,więc cała rodzina mogła mieć rację ze zle wyglądam bo pewnie cora zabiera mi wszystko...

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Witam nowe majóweczki, super, że robi się nas co raz więcej
    Kobitki, co mogę powiedzieć - nie martwcie się na zapas? Raczej jestem zdania, że ciąża to wyjatkowy stan i trzeba obserwować i wsluchiwac się w siebie, ale bez popadania w paranoję :P To bardzo trudne żeby wyczuć tą granicę gdy coś jest niepokojące i odpowiednio zareagować lub stwierdzić, że to co nam się przydarza jest normalne. Wszystko będzie dobrze

Koszmarną noc miałam;( wczoraj elektryk robił lampe u mojego Młodego i pózniej musialam bałagan ogarnąć i chyba się przeforsowałam. Potworny ból pleców, noc nie przespana... Do tego kicham jak najęta i katar wrócił
    Jedyny pozytyw niedzielnego poranka- koniec z zaparciem:-) magnez zrobił swoje a ja czuje sie o jakies 2 kg lżejsza ;-)

Żaba jak rodzina mogła powiedzieć że źle wyglądasz?! W ciąży każda kobieta wygląda kwitnąco !
    Ale dajesz mi nadzieję że i u mnie dziewuszka będzię bo ja wyglądam strasznie! Mogłabym w Halloween straszyć bez przebierania!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów