Strona 135 z 476
Pokaż wyniki od 1,341 do 1,350 z 4755

Majówki 2017

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Makuszka wszystkiego najlepszego w takim razie i niech Maluszek da Ci znać, że tam jest, na pewno byłby to niezapomniany i nie do przebicia prezent

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Makuszka wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Przede wszystkim zdrówka dla Ciebie i Dzidziolka, bo to chyba teraz najwieksze marzenie każdej z nas

Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-31 zobacz kalendarz
    Makuszka Wszystkiego Najlepszego! zdrowka dla Was i spelnienia marzen!

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Kawi, tej teroii nie znam, ale jest bardzo optymistyczna :P Ja studiowalam na licencjacie przyrodę i właśnie kiedyś wykładowca mówił, że wymioty są w ciazy bardzo dobrym objawem, bo dziecko samo odrzuca to co mu jest niepotrzebne, a nawet szkodzi.
    Czytalam ostatnio artykuł, że dziecko dziedziczy inteligencje tylko po matce, tak jak płeć warunkuje tylko plemnik - bardzo ciekawe, może któraś z Was się zainteresuje
    Makuszka - wszystkiego co najlepsze! Spełnienia wszystkich marzeń )

Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    Makuszka Wszystkiego najlepszego! I niech się Maleństwo dzisiaj porusza w brzuchu, ale tak konkretnie, żebyś poczuła

Witaj Trafala Ja przez pierwszy trymestr miałam lekkie mdłości, ale bez wymiotów. Ogólnie gdyby nie bolące piersi i częste wizyty w toalecie to nawet nie czułabym, że jestem w ciąży. Jednak pierwsza ciąża jest wyjątkowa, bo człowiek ma mnóstwo czasu dla siebie i dziecka w brzuchu Więc dziewczyny, które mogą niech korzystają na potęgę

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Makuszka najlepsze życzenia :-)

Ja pierwszy trymestr tragedia i teraz początek drugiego nie wiele lepszy. Juz niewymierne ale nadal mam mdłości.
    Jestem ciagle zmęczona ale nadal mam nadzueje ze przejdzie.

Ja mieszkam na stałe w Niemczech i juz druga ciąże tu prowadzę. Jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej tutaj.

U mnie po wizycie wszystko ok, serduszka ladnie bija, szyjka tez ok. Na podwyzszenie zelaza mam tardyferon. Nastepna wizyta 12.12 na badaniu połówkowym. Ale to leci.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Makuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-01 zobacz kalendarz
    Dziękuję Kochane oddaje swoje wszystkie życzenia temu w brzuszku uparciuch nie chciał mi zrobić prezentu, za to od kilku godzin prześladuje mnie kłucie w brzuchu, ale teraz leżę i jest ok

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Makuszka jeszcze ja! Spełnienia marzen! Dużo zdrówka dla Was i książkowo "nudnej" ciąży

Effciak. Super wiadomości!

Przez chwilę mnie tu nie było i tyle zaległości. Ja się szykuje bo mam gości na weekend... a że bezsenność okrutna mnie dopada to wykorzystam czas w kuchni. Spokojnej nocy.

Makuszka 110 lat życzę

A ja dziś byłam u dentysty i teraz mi dokucza ból

Skończyłam wzorek na ścianie. Nie chwalę się...ale cudnie wyszło mi to trójkąty w 3 kolorach
    A flamaster gąbką zmyłam.

Idę spać i mam nadzieję że jutro ząbek nie będzie mi dokuczać

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów