Strona 133 z 475
Pokaż wyniki od 1,321 do 1,330 z 4748

Majówki 2017

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Ja już też noszę spodnie bardziej ciążowe, bo dżinsy mnie uwierają Dostałam trochę od koleżanki, wczoraj upolowałam 2 pary z H&M w ciucholandzie i są tak idealne że już nie mogę się doczekać aż je wypiorę i założę. A chodzicie po SH? W ogóle w sklepach są strasznie drogie takie ciuszki dla Mamusiek...
    Jeżeli chodzi o wyprawkę to też myślę tak przełom grudnia/stycznia powoli coś zacząć kupować, chociaż kilka ubranek już nabyłam - nie mogłam się powstrzymać! Czytałam na kwietniówkach, że dziewczyny już nawet pampersy na promocjach kupują! Może to i nie zły pomysł powoli coś kompletować, stopniowo, bo ciężko będzie nagle wydać sporo pieniążków jednorazowo..
    Witaj Kawi! Ja na początku miałam dokładnie tak samo, po 19 ja już byłam gotowa do spania.. Za to teraz spanie to coś strasznego, całą noc się przewrracam z jednego boku na bok.. Wczoraj wypiłam kubek melisy i tak jakby trochę lepiej się spało.
    GiaModern, to super, że wszystko dobrze! Cieszą takie dobre wyniki

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    A mnie ostatnio ciągle głowa boli. No i spałabym na okrągło. Niestety wtedy kiedy nie mogę. Jak już mogę i położę się wieczorem spać to nie mogę sobie znaleść pozycji. Zeszłą noc całą bolała mnie głowa. Wczoraj w ciągu dnia też trochę. Byłam wczoraj u endo no i miałam troszkę przy wysokie ciśnienie jak na ciążę, dzień wcześniej u gina też. Dziś od rana znowu ból głowy. Pomyślałam, że wypiję kawkę to mi może przejdzie. Ale naszła mnie myśl, że skoro 2 dni z rzędu miałam za wysokie ciśnienie jak na ciążę to może dziś też. Więc jak wypiję kawkę to mogę nam zaszkodzić. Jako, że naprzeciwko biura jest przychodnia zdrowia tak poszłam prosząc aby mi Pani zmierzyła ciśnienie. Mówię, że jestem w ciąży, nie najlepiej się czuję. I uwaga. Pani pyta czy jestem ich pacjentką. No nie jestem. Więc nie ma takiej możliwości. Bo wie Pani, jeśli okazałoby się, że ma Pani podwyższone ciśnienie, to my musielibyśmy coś z Panią zrobić. I z takim właśnie uśmiechem dwie Panie popijające kawkę odesłały mnie z kwitkiem. Ze złości jak wyszłam to aż się rozpłakałam. Tym bardziej, że ostatnio sporo takich dziwnych sytuacji mnie spotkało, pewnie dlatego, że więcej mam do czynienia teraz ze służbą zdrowia. Powiem Wam, że już na samą myśl, że mam gdzieś iść do lekarza mam gorączkę. No oprócz przychodni POZ do której należę. Tam zatrudnili samych aniołów Jak się stamtąd wychodzi, człowiek od razu zdrowszy się czuje..

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    Reni83 spróbuj w aptece jakiejś, oni zazwyczaj maja aparaty do mierzenia ciśnienia. Ja mierzę sobie w domu czasami, ale u mnie to raczej w druga stronę, taka norma to 90/60, czasami nawet 80/60, także zdziwię się jak kiedykolwiek będę miała nadciśnienie.
    [B]GiaModern[B] super wyniki i super termin. My mamy w co celować bo obie babcie są z ostatniego tygodnia maja, więc może akurat któraś dostanie wnusie a urodziny

A ja czekam na wyniki testu podwójnego, dzwoniłam już do przychodni, wyniki są, tylko lekarz musi je wprowadzić w komputer i poobliczać na nowo prawdopodobieństwo i wtedy zadzwonią, więc czekam jak na szpilkach. Mam nadzieję, że chociaż zostanie bez zmian...

Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-31 zobacz kalendarz
    GiaModern super że wyniki dobre
    Kawi witaj wśród nas do tej pory byłam tu najstarsza
    Ja troche ciuszków ciążowych odziedziczyłam po siostrze,ale jednak spodnie jeszcze troche przyduzawe,tzn mały brzuch jeszcze zeby tak cos wsadzic
    Ale też pare rzeczy właśnie na ciucholandzie kupiłam dwie super sukienki i legginsy ciążowe,gorzej ze spódnicami(jako ze ja w pracy musze elegancko wygladac to pozostaną chyba tylko sukienki bo w spudnice owszem mieszcze sie ale jednak gniotą w brzuszek).
    Czy tylko przedemna jeszcze badania prenatalne?ogólnie uważam ze troche póżno je mam bo dopiero 24.11,a wtedy juz wejde w 14 tydz.

Junior Member
    mamuska30

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-11 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczynyja mam termin na 11 maja.
    jestem w 15 tygodniu ciazy i mam dzis bardzo twardy brzuch. bylam u swojego ginek. i kazal mi brac dopochwowo Luteina.
    Czy miala ktoras z Was podonmie??
    Moj lekarz mowi ze wszystko jest w pozadku a jak czytam ulotke to wcale tak dobrze nie jest.
    P.s. to moja pierwsz ciaza.

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Witaj mamusia30, nie martw się tak tą luteiną, ja ją biorę od początku ciąży, a od 7 tygodnia 2 x dziennie i czeka mnie to do około 18 - 19 tygodnia i jest wszystko w porządku, absolutnie nic się nie dzieje a masz dopochwową czy pod język? Bo ja mam tą pierwszą.

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Ja dzisiaj sobie kupiłam spodnie ciążowe, te poprzednie dostałam w spadku po koleżance :P
    I dziś na pewno to, co poczułam to były ruchy Maluszka Cudowne uczucie. Nawet mąż przez stetoskop wysłuchał bulgotanie, choćby bąbelki pękały
    Oj Cieszą takie dobre wieści z wizyt, oby więcej takich.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Makuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-01 zobacz kalendarz
    Marteczkaa- ja to tylko sh, w normalnym sklepie nie potrafię sobie nic kupić, nic mi się nie podoba: ) mnie jutro czeka kilka godzin na uczelni a jeansy już mnie za bardzo uciskają i chyba jestem zmuszona ubrać sukienkę. Poluję na spodnie ciążowe, ale jak potrzebuje to nie mogę znaleźć żadnych. A jak wcześniej wpadło mi w ręce kilka par to nie kupowałam, żeby nie zapeszyć :/

Ja już całkiem zgłupiałam jeśli chodzi o termin porodu. Z miesiączki 4maja, z usg prenatalnego 1maj a z ostatniego usg w szpitalu to 28 kwiecień. Kiedy ktoś mnie pyta, który to tydzień to już nie wiem co mówić, bo sama się pogubiłam w liczeniu.

Makuszka mówisz zgodnie z kalendarzem. Czyli liczysz od 1 dnia ostatniej @. A termin porodu zależy od rozwoju dziecka. I usg nie powie kiedy dziecko sie urodzi bo to Dzidek decyduje tam tylko na podstawie wymiarów fasolki szacunkowa data sie pojawia....

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Ja tez juz sobie kupiłam kilka ubrań ciążowych bo brzuch mam ogromny. Spodnie jeszcze sa okay bo schudłam 4 kg wiec sie dopinam ale trochę juz cisną wiec w domu zaraz dresy ubieram.
    Ja nadal jestem bardzo zmęczona i wlasnie uspilam syna i sama sie kładę bo padnę.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów