Strona 130 z 476
Pokaż wyniki od 1,291 do 1,300 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    kleofasa, wiekszej bzdury o lykaniu witamin i duzych dzieciach jeszcze nie slyszalam. Lykalam cala poprzednia ciaze, cora sie urodzila 2,8kg.
    A to, ze mala czesc tych witamin sie przyswaja, to inna sprawa. Niektorzy uwazaja, ze to wyrzucanie pieniedzy w bloto. Ja lykam w kazdym badz razie tak na wszelki wypadek. Nie wiem czy bym sie gorzej czula gdybym nie lykala.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    Kleofasa ja rozważam, czy nie chodzić dalej na nfz, żeby dostawać skierowania na badania itd, tym bardziej, że ta lekarka pracuje w szpitalu gdzie chce rodzić, a na usg co jakiś czas chodzić prywatnie, szczególnie, że bardzo chciałabym słyszeć serduszko na każdej wizycie skoro jest z nim coś nie tak. Na dodatek mój mąż pracuje 500 km od miejsca gdzie mieszkamy i wraca tylko na weekendy, więc na wizyty z nfz nigdy się nie łapie, a na nfzotwskim sprzęcie moja lekarka nie może nawet wydrukować zdjęcia.

Kleofasa nie zmieniaj teraz lekarza. Jesli chodzi tylko o usg to nie masz 100% pewności że ten prywatny będzie je robić. W polsce teoretycznie tylko 3 razy na nfz robia usg. Ale niektorzy lekarze robią więcej. Zreszta policz ile stracisz na lekarza i badania - nie lepiej te pieniądze wydać na wyprawke? Albo coś ekstra dla dzieci? Albo nawet usg 3d z filmikiem a nie wspierać tych krwiopijców?

A mnie nadal boli brzusio ;(

Ja biorę prenatal classic i prenatal dha. Mi lekarz od razu kazał brać witaminki.

Himcia a ja słyszałam o dużych dzieciach Kilka lat temu była "afera" z centrum materna. Miał bardzo bogaty skład, a cynku i selenu miał w sobie tyle co suplementy dla mężczyzn poprawiające jakośc nasienia Po kilku miesiącach zostało wycofane ale mój lekarz mówi że te wit wyrządzily dużo szkody.
    Mój gin też jest przeciwnikiem " chemicznych" witamin. Twierdzi że powodują późniejsze alergie u dzieci. Nie tyle witaminy co dodatki, które muszą być dodane żeby te wszystkie składniki upchac w małą tabletke i żeby była stabilna.
    I poczytajcie dziewczyny o różnicy między lekiem a suplementem. Bo na dobrą sprawę w suplemencie może być sama kreda,nikt tego nie bada.

Member Awatar jaronia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-10 zobacz kalendarz
    Ja też zażywam pregne plus i jestem z wyników zadowolona (zawsze miałam problemy z anemią i hemoglobiną) a tu cuda
    Hemoglobina jak nigdy

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Karo90 - ja dokładnie tak samo Tylko jestem pewna,że będę chodzić na NFZ własnie po skierowania i moje 2 minutowe USG :P, a na USG połówkowe i 3d/4d pójdę już sobie prywatnie żeby być zadowoloną Teraz trzeba oszczędzać, bo wydatków będzie sporo

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Hej

Nie bylo mnie pare dni a tu tyle czytania dobrzeeee w ogole jak duzo sie nas zrobilo, fajnie, w kupie sila!!

Kleofasa ja poczatkowo chcialam chodzic na 2 fronty, ale na nfz koles mnie zrazil i ostal sie prywatny. Z jednej strony faktycznie pieniadz idzie niemaly na wizyty, z drugiej strony fajnie jednak podejrzec malucha nieco czesciej, niz od wielkiego dzwonu. Tym bardziej, ze jednak w ciazy wyobraznia swiruje i nakrecamy sie niepotrzebnie:P

Ja tez biore pregne plus
    i tez fajnie wyniki mi po niej podskoczyly, a juz bylo naprawde cienko z hemoglobina.

Ja dzis odebralam wyniki pappa. Wszystko ok, kamien z serca
    Choc malucha jeszcze nie czuje, plci jeszcze nie znam ani ani, no ale za 2 tygodnie wizyta to mam nadzieje, ze wtedy mlode laskawie rozchyli nozki

Dobranoc Majoweczki

Senior Member Awatar GiaModern
    Mieszka w
    Racibórz
    O mnie
    Jestem mamą dwóch chłpców
    Wpisów
    1
    Dzień Dobry!
    Synek odstawiony do przedszkola, więc mam chwilkę zanim zacznę ogarniać mieszkanie.
    Bardzo dziękuję za ciepłe przyjęcie do grupy.
    Jeśli chodzi o moją tarczycę to mam niedoczynność. Szczerze mówiąc, gdyby nie badania w ciąży - nie wiedziałam bym, że dzieje się coś niedobrego. Wynik wyszedł 4.75 - bardzo powyżej normy, ale teraz łykam Letrox 50 i powinno się wszystko unormować.
    Zawsze byłam w miarę zdrowa, nie narzekałam na jakieś niedobory, aż do teraz. Jeśli chodzi o witaminy dla ciężarnych to łykam Falvit Mama. Całą poprzednią ciążę i karmienie piersią ( trzy lata ) te witaminy łykałam - wyniki idealnie pośrodku normy. Jeśli chcielibyśmy dostarczyć wszystkie witaminy z pożywienia... no nie wiem czy tak by się dało. Teraz żywność też nie najlepsza, prawda?
    Wizyty mam u mojej gin prywatnie. Od zawsze do niej chodzę. Że tak powiem na każdy "przegląd podwozia". W pierwszej ciąży USG robiła na każdej wizycie. Nie miała nic przeciwko, że mąż sobie popatrzy na malucha na ekranie. Teraz już ma lepszy sprzęt zakupiony ( co przełożyło się na podwyższenie opłaty ) i drukuje każde zdjęcie.Jest w porządku, choć nie wiem czy dała by radę, jeśli okazała się ciąża jakaś problematyczna. Pracuje w naszym miejskim szpitalu - to też na plus.
    Od początku ciąży pobolewa mnie podbrzusze. Nie wiem czy to mięśnie leniwe się rozciągają czy też blizna po CC przeszkadza. Moja gin mówi, że wszystko Ok. No cóż, najważniejsze to się nie przemęczać i nie stresować. Sprawę ułatwia, że nie chodzę do pracy. Ufff... nie trzeba wypracowywać planów sprzedażowych, co za ulga.
    Pozdrawiam.

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    To sie rozpisalyście :-)
    Ja tez niedawno przechodziłam silną jelitówkę z mężem. Wszystkich w koło zaraziliśmy a synek nawet rozwolnienia nie miał wiec trzęsie zastanawiam czy moze szczepienie na Rota pomogło bo tylko jeden dzien miał słabszy apetyt.
    Ode mnie mama dzisiaj juz jedzie i trochę mi smutno. Cieżko bedzie znowu po całych dniach sama z małym no ale trudno.
    Na razie mam -4 kg od poczatku ciąży ale zobaczymy co sie pokaże na wadze po wyjezdzie mamy bo trochę mnie dokarmiała

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów