Strona 125 z 476
Pokaż wyniki od 1,241 do 1,250 z 4755

Majówki 2017

I znowu niedziela
    bylam wczoraj farby wybierac ale testery na ktore sie zdecydowalam sa okropne! taki brudny turkusowy i drugi taki szarawy....a na próbnikach w sklepie ladnie wygladaly:-\ dzisiaj zrobie podejscie nr 2....moze się uda dobrać ładne kolory.

Wczoraj wieczorem, jak się położyłam na wznak i dałam rękę na brzuch to nie uwierzycie! moja dzidzia zrobiła fikołka niesamowite uczucie
    MIŁEJ NIEDZIELI ŻYCZĘ

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-31 zobacz kalendarz
    Hej Majóweczki
    Makuszka trzymam mocno kciuki i wierze ze bedzie dobrze,jestes w dobrych rekach,przede wszystkim nie martw sie na zapas!
    Ostatnie dni nie sa dla mnie łaskawe,kompletny brak apetytu,na nic nie mam ochoty,jak juz wcisne cos na siłe to zwracam,chodze słaba bez sił kompletnie...
    Jutro mam pierwsza wizyte u nowego lekarza(zmieniałam bo poprzedni okazał sie bucem),mam nadzieje ze z dzidzią wszystko okarze sie ok i ze wkoncu usłysze bijące serduszko Miłej niedzieli dziewczyny !

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Ewcia ja też tak poród wywoływałam i ci prawda od 37 tyg pojawiały sie skurcze ale o wiele za słabe zeby poród sie zaczął. Dopiero 40+4 poszło tak ze zaraz po "przytulaniu" wody płodowe poszły i zaczely sie skurcze i po niecałych 3 godz syn był juz na świecie. Ale nie przesadzajmy. Cała ciąże sie nic jie działo. Moj lekarz mówił ze jak dziecko nie jest gotowe to żadne naruralne sposoby go nie ruszą.
    PS. Ja miałam rodzine w Trzciance :-)

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Dziewczyny nie mam czasu, żeby się rozpisywać, ale jutro mam wizytę i trzymajcie kciuki, żeby w końcu powiedział nam lekarz jaka płeć i żeby wszystko było dobrze Pozdrawiam

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Antosia to gzie Ty się do niego umawiasz? Prywatnie na Piastowską? Bo były tylko popołudniowe godziny dostępne w kalendarzu.

Yelina zazdroszczę tak szybkiego porodu. Ja też tak wywoływałam, ale przez ostatni tydzień skurcze miałam co noc. Tydzień przed porodem nie spałam. A urodziłam 40+8, gdzie wody odeszły przy pełnym rozwarciu. Dlatego nie wierzę, żeby te skurcze od prostaglandyny coś zdziałały jeśli dziecko nie jest gotowe.

DanCia1 i Ewela35 kciuki zaciśnięte powodzenia!

Member Awatar Antosia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-02-21 zobacz kalendarz
    Ewcia Polozna mi wyznacza date kolejnej wizyty zawsze pierwszy raz jak szlam to tylko przez internet i to jest prywatnie na piastowska :-)

Member
    paulina9521

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Hej, coraz rzadziej tu byłam bo nie mam czasu to w skrócie moje pierwsze ruchy poczułam 3.11. Ale wczoraj poczulam porządnego kopniaka od początku przytylam 1,5kg więc jak na 4,5msc ciąży to nie jest źle !

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    kasia_kg2

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Cześć też mam jutro wizytę i czekam niecierpliwie na poznanie płci dziecka

Pozdrawiam

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Ja się muszę pochwalić. Dzisiaj rano stało się cos dziwnego. Najpierw się przestraszyłam a pozniej dopiero domyślilam co to mogło być zjadlam śniadanie i się położyłam na chwilkę (płasko na plecach) i nagle coś mnie "zakłuło" (dziwne uczucie) po prawej stronie. Patrze: z lewej strony płaski brzuch a z prawej wystaje taka kulka. Dotknęłam oczywiście od razu. Takie twarde i "uciekło". Ja nie sądziłam że ta dzidzia jest taka duża że może się tak wypiac...

Trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty.
    Makuszka Ciebie mocno ściskam. Trzymaj się dzielnie!
    A reszcie życzę takich fajnych "pierwszych razow"

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny!

My juz zdrowi. To nie bylo zatrucie tylko jelitowka. Dwa dni pozniej moj maz skonczyl dokladnie tak jak ja z glowa w kibelku. Na szczescie cora na razie zdrowa. Chyba dostala przeciwciala ode mnie albo ocalilo ja szczepienie na rotawirusy.

Ewcia, nie wierze, by sperma miala wywolac porod na takim etapie ciazy. Rownie dobrze mozna powiedziec, ze kobieta nie powinna miec orgazmu w ciazy, bo wywoluje on skurcze macicy. Jak dziecko nie jest gotowe to nic go nie ruszy. W poprzedniej ciazy w 38tc bylam na zumbie i nic.

Misia, Anabella, Paulina gratuluje ruchow.

Ewela, DanCia, Kasia, trzymamy kciuki!

Makuszka, sciskam. Bedzie dobrze.

Ja przez jelitowke na razie -0,5kg do wagi wyjsciowej. Przynajmniej moge sie objadac czekoladka prawie bezkarnie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów