Strona 123 z 476
Pokaż wyniki od 1,221 do 1,230 z 4757

Majówki 2017

Hej

Makuszka o kurcze... odpoczywaj Kochana. W sumie to dobrze, ze Cie polozyli, beda mieli Cie na oku jakby co.
    Staraj sie nie przywodzic zlych wspomnien, przeciez usg jest ok. Lez i odpoczywaj!!

Zaba_30 kurcze zaniepokoilas mnie z farbowaniem. Farbuje zawsze u fryzjera, na bardzo jasny blond (chlodny, wchodzacy w platyne), mam na polowe grudnia umowione farbowanie... i teraz sie naprawde zastanawiam co robic...

Gratuluje dziewczyny wizyt, wspaniale czyta sie dobre wiesci

My jeszcze nic nie ogarniamy z mieszkaniem... bedziemy ale na razie to wszystko tak odlegle, ze ciezko byloby sie chyba psychicznie zebrac.

Ostatni tydzien - 4 dni - chodzilam do pracy po 2 miesiacach l4. Zaluje, ze wrocilam. Codziennie wieczorem boli brzuch, w czw pojawila mi sie brazowa wydzielina, ale na szczescie nie ma juz po niej sladu. Ja po powrocie jestem wrak czlowieka, wracam do domu i spie.
    Nie mialam sily nawet na forum
    Jeszcze 2 tygodnie i koncze z robota. Wrocilam specjalnie pomoc troche, ale bardzo zaluje :/

Milego dzionka :*

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar jaronia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-10 zobacz kalendarz
    Makuszka Trzymamy mocno kciuki i czekamy na dobre wieści.
    Nam jelitowka już przeszła, okazała się jednodniowa w środę.
    Wczoraj byłam na badaniach moczu no i niestety wyszły dośc liczne ilości bakteri a dokładnie :
    "Nabłonki płaskie: nieliczne w preparacie Leukocyty: 4-6 wpw Erytrocyty świeże: 1-2 wpw Erytrocyty wyługowane: 1-2 wpw Pasma śluzu: dość liczne w preparacie Bakterie: dość liczne w preparacie"

Chyba oszaleję, następną wizytę mam dopiero w środę. Oczywiście pół internetu już przeczytałam, że może to zagrażać dzidzi itp...
    Czy któraś z Was spotkała się może z czymś takim ?

Myślicie że może to być spowodowane przebytą dzień wcześniej jelitówką ?

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Jaronia, nie zamartwiaj się na zapas. Moje pierwsze wyniki moczu wyszły zdecydowanie gorzej niż Twoje, ja miałam od 70 -'100 leukocytów o innych rzeczach nie wspomnę, dostałam antybiotyk, jestem po badaniach prenatalnych i dzidzi nic nie jest, bardzo dobrze się rozwija także spokojnie, ja pisałam do mojej lekarki i ona w międzyczasie dawała mi zalecenia. Będzie wszystko dobrze

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member
    ola87

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-08 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny jak Wasze samopoczucie dzisiaj? Mnie od rana strasznie boli głowa w nocy spadł u nas pierwszy śnieg i myślę, że może to przez to. Poważnie zastanawiam się nad wzięciem apapu, niby można, ale mam jakieś obawy.

Anabella, Misia i Ruda gratuluję Wam szczęśliwych wizyt! Ja na swoją jeszcze muszę czekać ponad tydz i oczywiście już zaczynam się stresować, bo nie czuje się wogóle ciążowo... Do tego piszecie, że Wasze dzidzie są takie ruchliwe na USG, a mój dzidzio ostatnio prawie się nie ruszał. Niby lekarz powiedział, że to nie ma znaczenia, ale ja oczywiście już swoje myślę...

marteczkaa a dlaczego ból w okolicy pępka jest niepokojący dla Twojego lekarza? Mnie czeęsto tam ciągnie i kłuje, ale do tej pory się tym nie przejmowałam.

Karo i Makuszka trzymajcie się dziewczyny, napewno wszystko będzie dobrze

kleofasa witamy

Ola kawusia albo apap. Mnie czesto boli głowa i lekarz zaleca słabą kawe raz dziennie. I pomaga a jesli nie, to apap spokojnie można brać, jest najbezpieczniejszy dla ciężarnych.

Nie znoszę wolnych dni kiedy sklepy są zamknięte.. Jak na złość wtedy mam ochotę na szalone zakupy :-) muszę kupić 2 półki do kuchni. I chciałabym farby wybrać do mieszkania. I buty nowe kupić... Ehhhh zachcianki ciężarnych nie mają granic.

Śmierdzi mi! Sąsiedzi coś z cebulą robią! Koszmar jakiś!
    No widzicie jaka maruda ze mnie dzisiaj ;-( sama siebie nie lubię!

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    Ola 87, moja dzidzia była ruchliwa na początku, a potem jak pan doktor powiedział, że jest urwis to się uspokoiła i do końca badania leżała w jednej pozycji.
    Anabella mi w ciąży pachnie jak sąsiedzi gotują i potem mam na to ochotę, więc nie wiem co gorsze;p
    maretczkaa, no własnie tez chciałabym wiedzieć dlaczego ból w okolicy pępka jest niepokojący, zawsze mi się wydawało, że to kompletnie niezwiązane z ciążą.

Trzymajcie się dziewczyny i miłego długiego weekendu!

Jaronia jesli myslisz, ze moze byc jakis zwiazek moczu z jelitowka to moze powtorz jeszcze badanie ?
    A skoro badanie dopiero w srode to moze przy poniedzialku zadzwon zapytaj?

ola87 moje dzieciatko tez jest nieruchliwe na usg... tez oczywiscie mysle swoje i sie nakrecam. Chcialabym, zeby pofikalo sobie i pokazalo na ekranie, ze wszystko jest ok

Anabella przynajmniej nasze marudzenie nam teraz wybaczaja

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Wasze maleństwa spokojne, a moje tak fikało, że lekarz się śmiał do tego monitora Mam nadzieję, że to, co w brzuszku nie przekłada się na rzeczywistość i nie będzie chodzącym tajfunem :P Jak Wam mija wolny dzień? Mnie przez tą nudę chandra dopada.

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Ja jakoś słabo dzisiaj, kiepsko się czuje, cały czas bym spała w dodatku nie mam na nic apetytu, chodzę głodna i nie wiem co bym zjadła... już dawno tak nie miałam
    Dziewczyny, mam w ogóle takie pytanie, otóż kupiłam sobie oliwke z Rossmana Babydream fur mama, wszystko ładnie, pięknie, ale ma w składzie olejek sojowy, którego niby nie wolno stosować w ciąży. Spotkalyscie się z tym? Stosowala, któraś z Was ten olejek wcześniej? Bo kurczę, skład ma fajny, kasa wydana i żal żeby stał i się zmarnował...
    Co do remontów, my budujemy dom, właściwie to jesteśmy w końcowej fazie, na przyszły rok zostaje wykończenie i w okolicach wakacji, najpóźniej na jesień wprowadzamy się (jupi!). I co ja mam powiedzieć jak maluch będzie malutki, a tu z nim trzeba tak skakać od rodziców do nowego domu? poza tym końcowy etap przypadnie na końcówkę mojej ciąży, także wszystko muszę zaplanować już teraz

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Madzia_Q89 no to trochę będzie kłopot z takim maluszkiem ale przynajmniej swoje własne, na pewno wymarzone 4 kąty Dasz radę Mnie czeka remont całego mieszkania i dlatego mam zamiar już po Nowym Roku wpuścić ekipę, żeby później móc się urządzić na nowo przed porodem jeszcze.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów