Strona 122 z 476
Pokaż wyniki od 1,211 do 1,220 z 4755

Majówki 2017

Member
    Makuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-01 zobacz kalendarz
    Ja niestety po wizycie w szpitalu wylądowałam :/ podczas badania na fotelu zaczęła lecieć krew. Prawdopodobnie przekrwienie szyjki macicy. Skierowanie i odrazu na oddział. Jestem już po usg, dzidzia sie rusza, serce bije. Zostaje na kilka dni, nospa i leki na podtrzymanie. Ale wróciły złe wspomnienia z ostatniego poronienia i powiem Wam, że niewiem jak to będzie ...

2. dzieckozakupy.pl
    Makuszka jestem z Tobą całym sercem i trzymam kciuki żeby wszystko było ok. Tylko się nie denerwuj i nie stresuj! Żeby nie szkodzić sobie i Dzidkowi!

Żaba30 ja na czarno farbuję... Ale pewnie poczekam dla spokoju ducha do porodu. Dzięki za informacje

Anabella jeśli to nie jest palette lub Sayos to spokojnie możesz zrobić odrost. Na pewno nic Ci się nie stanie ani dzidzi. Ja farbę naloze w sobotę u moich dziewczyn bo sama nie mogę wytrzymać. I nie podchodzi do tego jakbyś miała wziąć worek amfetaminy na kolację. Tu nie ma się co wydarzyć mam mnóstwo klientek w ciazy na farbę i jakoś żadnej się nic nie stalo

Żaba to jaka marke polecasz? Sayosa nie znosze! Ale palette uzywalam zawsze....

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Makuszko, wierzę, że wszystko będzie dobrze, jesteś w szpitalu pod fachową opieką, nie pozwolą żeby się Wam stało coś niedobrego. Trzymam kciuki i daj znać co wami.

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Makuszka trzymaj się dzielnie! Nie załamuj się! Jesteśmy z Wami serduszkami!

A Wam chorowitki dużo zdrowia. Mnie wczoraj wieczorem trochę gardło pobolewalo, ale herbata z cytryną i jakoś przeszło.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Semiramida

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-07 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny, trochę mnie nie było, ale czytam na bieżąco. Makusza trzymaj sie, będzie dobrze. Kotel - ja mam igg 9, igm nieobecne, wiec lekarz stwierdził, ze przechodziłam Tokso, ale w pierwszym badaniu igg wyszło wątpliwe, wiec ja tez mam wątpliwości co do tych ich wyników. Kiedyś w jednym tyg robiłam tarczyce trzy razy i miałam niedoczynnosc, nadczynność i na końcu w normie. Któraś z Was tez pisała o problemach z tarczyca to od siebie dodam, ze oprócz tsh, ft3 i ft4 warto zrobić przeciwciała. Moja mama ma wszystko w normie oprócz przeciwciał i leczy sie na hashimoto, nieciekawa choroba, tez robiłam, bo jest to dziedziczne, ale okazało sie, ze nie mam. Byłam w poniedziałek u lekarza i "niestety" okazało sie, ze Matyldzie prawdopodobnie urósł siusiaczek. Lekarz mnie pocieszał,ze jeszcze za wcześnie, żeby mieć 100% pewności, bo równie dobrze wargi sromowe mogły sie skleić, dlatego we wtorek umówiłam sie na kolejna wizytę, bo chce juz wiedzieć. Trzymajcie sie ciepło!

Anabella jeśli chodzi o drogeryjne to z czystym sumieniem mogę polecić l'oreal ewentualnie Garnier. Sam odrost na 20min nałóż bez przyciągania na długości. I będzie dobrze :-)

Junior Member
    kleofasa

O mnie
    jestem mamą
    Koteł, jeśli chodzi o toksoplazmozę to ja w pierwszej ciązy miałam wysoki IgG ale tez IgM lekko ponad normę. Pamiętam ze gin polecił mi zrobić dodatkowo IgG avidność, żeby mieć pewność ze do zakazenia nie doszło w ciągu ostatnich 3-4 miesiecy (wtedy mogłoby to być niebezpieczne dla dziecka i konieczne byłoby podanie antybiotyku). Całe szczeście okazało się, że już dawno to przebyłam. Pamiętam że sprawdzałam dwa razy avidność w dwóch laboratoriach żeby być pewną że dziecku nic nie grozi... Może dla własnego spokoju warto sprawdzić jeszcze ten trzeci parametr.... Podpytaj jeszcze Twojego gin na wizycie powodzenia

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów