Strona 118 z 476
Pokaż wyniki od 1,171 do 1,180 z 4755

Majówki 2017

Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-31 zobacz kalendarz
    Madzia I sandyy gratuluje wizyt dobrze czytac pozytywne wieści
    makuszka ale miałaś przygode,no i szczesci ze nic sie nie stało
    Dziewczyny od dwóch dni strasznie mnie kuje po prawej stronie podbrzusza,takie nagłe bolące kłucia,myslicie ze to niepokojące?
    Ja oglądając wczoraj program o tej kobiecie której nikt nie pomógł przy porodzie to ryczałam jak bóbr..strach pomyslec co sie dzieje
    ja też puki co pracuje i raczej zamierzam jak najdłuzej
    Karo witaj wsród nas Ja chodzac na NFZ tez nie dostałam zdjecia ani do tej pory nie słyszałam bicia serduszka,po tym jak mnie lekarz potraktował to przepisałam sie do innego lekarza,tym razem prywatnie,ale wizyta w poniedziałek,wiec musze jeszcze wytrzymac.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Koteł
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-13 zobacz kalendarz
    Madzia, Sandy gratuluję pomyślnych wizyt
    Teraz tylko do połówkowego
    Dziewczynom, które czekają na wizyty życzę samych pomyślnych wrażeń

Powiem Wam szczerze, że też mnie burzy to że z nas wszystkich, tylko 2 lub 3 osoby ( łącznie ze mną) znalazły kompetentnego lekarza na nfz :/. Nic dziwnego że aż strach rodzić w polskich szpitalach. Powiem Wam szczerze że gdybym miała jakiś prywatny szpital koło mnie to pewnie mocno bym się zainteresowała mimo że ten który mam 10 minut od domu ma dużo pozytywnych opinii, jednak mieć pewność że ma się nad sobą położną, która o mnie zadba i mogę jej zaufać to w naszych polskich realiach nieoceniony luksus.

DanCia1 mi też nic nie twardnieje, z 3 tygodnie temu miałam takie uczucia twardnienia. ale potem zniknęły

Tylko często i gęsto w prywatnych placowkach wcale nie jest lepiej. Przypadki trudniejsze odsyłają do publicznych szpitali wiec z dwojga zlego patrzac na różnorodność przypadkow wybieram poród w publicznym szpitalu.

Member
    ola87

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-08 zobacz kalendarz
    Koteł, marteczkaa, Madzia_Q89 i sandyy gratulacje! Bardzo się cieszę z Waszych udanych wizyt teraz czekam na wiadomości od kolejnych dziewczyn

marteczka moje włosy z tygodnia na tydzień są w coraz gorszym stanie tam gdzie mam swój odrost i ciemną farbę (mam ombre) są takie tłuste i przyklapnięte, a rozjaśnione końcówki wyglądają jak siano, są sztywne i się puszą. Kosmetyków ciągle używam tych samych, więc to napewno przez ciążę zastanawiam się, czy mi nie brakuje jakichś witamin...

Wczoraj przyszła mi wkońcu zamówiona poduszka ciążowa w kształcie C i mam pierwszą noc z nią za sobą w sumie póki co nie widzę za bardzo różnicy, ale pewnie jak brzuszek będzie większy to zauważę dzisiaj rano jak się przewróciłam na lewy bok to poczułam taki ból, że aż się przestraszyłam, że coś się stało, ale jak poleżałam chwilę na plecach to przeszło więc mam nadzieję, że wszystko jest ok.

sandy nie martw się serduszkiem. Ja jak byłam na usg genetycznym to mi wyszło 171 (wtedy też ciśnienie miałam wyższe), a jak poszłam 3 dni póżniej to już było 156

Makuszka dobrze ze nic Ci się nie stało.

Karo90 witamy wśród nas

A co do szpitali, to moja koleżanka rodziła w szpitalu który stawia na kp. Szkoda tylko, że żadna z położnych nie chciała jej pokazać jak karmić (bo powinna sama wiedzieć...). I każda jakby tylko na kopertę czekała...

agula2 a gdzie pracujesz?

Kamowata masz swieta racje, w swietlicy krazy wirus za wirusem, a Twoje zdrowie i dzieciatka jest teraz najwazniejsze

effciak ja tak samo przezywam wszystko, co teraz w tv sie wyrabia... szlag czlowieka bierze i tez odnosze wrazenie, ze zeszlo sie to akurat z naszym pierwszym trymestrem.
    pomyslem 4000zl za chore dziecko jestem oburzona, co za palant mogl wpasc na tak 'genialny' pomysl.

Karo90 hej 150zl to calkiem przyzwoita cena za wizyte prywatna. U mnie standard to 200zl

Ewela35 a moze macica Ci na moczowod uciska albo cos w tym stylu?

Dziewczyny u mnie jest prywatny szpital polozniczy i ma fajne opinie, mozna rodzic na nfz, fajne polozne, lekarze sredni raczej. Wszyscy znajomi polecaja, ze super. Ja natomiast jestem zdecydowana rodzic w publicznym, gdzie byc moze polozna bedzie lipna, warunki tez, ale jakby co to jest to szpital, do ktorego przywoza ciezsze przypadki. Wole nie ryzykowac na wszelki wypadek
    inna sprawa, ze ten prywatny jest na koncu miasta, a publiczny blisko. i dosc egoistycznie patrze pod katem jedzenia, bo wiem, ze rodzinka bedzie musiala mi przywozic, a nie chce, zeby telepali sie przez cale miasto, zeby dowiezc mi obiad bezglutenowy :P
    3 dni w szpitalu wytrzymam

ja w poniedzialek wrocilam do pracy po 2 miesiacach l4 i teraz juz wiem, ze to byla zla decyzja...

Member
    ola87

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-08 zobacz kalendarz
    Ewela35 cały czas Cię tak kłuje? Czy tylko trochę i przestaje? Mnie też tak kłuje, tylko że po lewej stronie, ale jak zmieniam pozycję, to przestaje. Lekarz mi powiedział, że kłucia są ok, niepokojące są tylko skurcze.

Member
    Makuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-01 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, nie uwierzycie mi. Właśnie dzwoniła moja mama, żeby powiedzieć mi, że wczoraj w moim mieście padła 6 w totka. Elektryk jednak miał przeczucie żebym grała :P Ale niestety nie posluchalam go.

Ewela35- ja ostatnio podniosłam szybko rękę i poczułam takie szarpnięcie w miejscu gdzie podczas usg lekarz oglądał Lokatora. Zaraz przeszło ale czułam później kłucie. Dzwoniłam do swojego gina i powiedział, że dopóki to jest sporadyczne i nic więcej się nie dzieje to jest ok.

Sandyy- gratuluję udanej wizyty

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Ola własnie zaczeło sie od takiego ostrego bólu jak w nocy przewracałam sie z boku na bok..myslałam ze zwariuje z bólu a teraz od czasu do czasu mam silne bolące kłucie a ucisk w tym miejscu czuje prawie cały czas.

Senior Member
    Ewela35

O mnie
    makuszka trzeba było słać!! ach wygrać taką kase...

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    marteczka ja jeszcze kilka tyg. temu cieszyłam się, że mam dużo baby hairs a teraz faktycznie zauważyłam, że bardzo znowu wypadają. Zdziwiłam się, bo w poprzedniej ciąży miałam ładniejsze i gęstsze. Jak widać każda ciąża inna.

A właśnie. TSH mam 1,86 ulU/ml! Jupi! Jak Wiktorek był w brzuszku to miałam niedoczynność. Myślicie, że już mogę się cieszyć czy powtórzyć badanie za jakiś czas?

ola87 ja też tak czasem mam, że jak zrobię gwałtowny ruch to mnie coś zaboli i się boję, najczęściej jak się przeciągam rano. Mam nadzieję, że to nic takiego i jak nie zapomnę to zapytam dziś lekarza.

sandy tętno dziecka powinno być wyższe niż nasze. Ja się martwiłam pod koniec tamtej ciąży jak było poniżej 150 i wtedy wysyłają do szpitala :/ Leżałam na obserwacji 3 dni i KTG 5x dziennie. Tam chodziło też o amplitudę, ale chciałam Cię uświadomić, że jest jak najbardziej OK. Zaufaj lekarzowi

A z tą prywatną położną to opcja nie dla mnie. Zawsze zależy kto się trafi na dyżurze, ale wiecie, że ta położna nie daję gwarancji, że przyjedzie? Jeśli jakaś jej inna pacjentka akurat rodzi to przecież jej nie zostawi. Dla mnie szkoda zachodu. Bólu mi nie umniejszy Mąż pomoże się zrelaksować jako prywatna dula

Antosia a napiszesz mi jeszcze do kogo chodzisz na wizyty?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów