Strona 117 z 476
Pokaż wyniki od 1,161 do 1,170 z 4757

Majówki 2017

Member
    Makuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-01 zobacz kalendarz
    Madzia_Q89 to dobrze, że wszystko ok

Sandyy- ehh te szpitale, człowiek się tam tylko owkurza,ale najgorsze są te zażenowane panie, które siedzą tam za ,,karę"

Ja dzisiaj oszukałam przeznaczenie. Robiłam tosty, a kiedy chciałam przesunąć toster strzeliło z niego jak w sylwestra. Nigdy nie widziałam, żeby z takiego urządzenia normalnie leciały iskry. W mieszkaniu momentalnie ciemno,a że korki stare, mieszkanie wynajmowane trzeba było dzwonić po Pana elektryka. Dobrze, że moj D był w domu bo z przerażenia nie wiedziałam jak się nazywam. Elektryk stwierdził, że powinnam zacząć grać w lotka i cieszyć się, że przy tym przesuwaniu tostera, w ktorym zrobiło się spięcie nieporaził mnie prąd. Masakra...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Ale macie przygody.. aż włos się jeży na głowie. Dobrze, że Cię Makuszka ten prąd nie poraził. Ja ostatnio się prawie z domu nie ruszam, ale po tym, co piszecie to aż się boję z niego wychodzić :P Fajnie, że cały czas docierają do nas dobre wieści z wizyt. Ja niestety muszę jeszcze czekać na kolejną wizytę do poniedziałku Jutro zaczynam wg usg 15 tydzień. Ale ten czas leci, a dopiero co robiłam test w 6 tygodniu.
    Dziś obudził mnie twardy brzuch. W dotyku był taki, jakbym piłkę połknęła :P przez stetoskop było słychać przelewanie w środku i to raczej nie były jelita
    a po 10 minutach się schował. Też Wam tak brzuszek czasem twardnieje ?
    Ostatnio edytowane przez DanCia1 ; 08-11-16 o 20:29

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Ola87 ja jeszcze nic nie czuję. Może mam za dużo tłuszczu na brzuchu
    Anabella ja przez kilka dni miałam silne bóle głowy. Na szczęście mi przeszły. Może masz za wysokie ciśnienie?
    Koteł, marteczkaa, Madzia_Q89 gratuluję dobrych wieści!
    Makuszka Tobie również gratuluję dobrych wyników!
    Madzia_Q89 nie chcę Cię straszyć, ale mój mąż miał mieć gips tydzień, a musiał mieć prawie trzy tygodnie…
    Sandyy, Effciak to ja miałam szczęście, bo trafiłam na dobrą opiekę w szpitalu, ale faktycznie to nie takie oczywiste…
    Makuszka dobrze, że nic Ci się nie stało!
    U mnie dziś manufaktura, narobiłam pierogów dla całej rodziny, na święta już będę miała. Przynajmniej nie myślałam o jutrzejszej wizycie, a teraz za to myślę i się denerwuję.
    Trzymam kciuki za Wasze jutrzejsze wizyty.

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, ale macie przygody.. Przez takie traktowanie w służbie zdrowia nie potrzebnie się denerwujemy.. najgorsze jest właśnie to że przecież nikt nigdy nic nie wie i niczego się nie da dowiedzieć... Makuszka dobrze, że NIC Ci się nie stało! Czasem nawet w domu jest niebezpiecznie..
    Madzia_Q89 cudowne wieści!
    Kochane, a macie problemy z włosami? Ja zauważyłam że od pewnego czasu moje straciły totalnie blask, coraz więcej wypadają i w ogóle są takie nijakie...
    Powodzenia na jutrzejszych wizytach!

Makuszka jak to dobrze, ze Tobie nic sie nie stalo musialo to naprawde groznie wygladac...
    (zagralas w totka :P???)

DanCia1 mi twardnieje tak pod wieczor po calym dniu pracy. Wczesniej tak nie bylo, jak siedzialam w domu.
    Mowisz, ze mozemy gratulowac Ci pierwszych ruchow ))?

Ruda1988 za mna juz od dawna chodza pierogi z grzybami i kapusta, wiec jak napisalas o grzybach na swiweta to slinotooook
    Powodzenia na dzisiejszej wizycie, musi byc dobrze

marteczkaa najbardziej irytujace jest to, ze w sluzbie zdrowia tak zachowuja sie glownie kobiety - przeciez w wiekszosci to matki!!
    od jakiegos czasu obserwuje wlosy, bo wszyscy zapowiadali zmiany, a mi sie wydaje, ze nic sie z nimi nie zmienilo :P

Ja po wizycie. Wg usg prenatalnego wychodzi 13w4d, a powinno byc wg ostatniego usg 12wt4. 7,5cm dlugosci, serducho lupie 169 (lekarz mowi, ze ok, ale ja juz oczywiscie zdazylam sie naczytac :P), NT za pierwszym razem 1,9, za drugim i trzecim 1,6, 1,55, takze widac, jaka dokladnosc pomiaru za tydzien omawianie pappa i wyliczenie ryzyka, kosc nosowa jak skocznia, wiec jest.
    co do plci nie bylo szans. najpierw bylo do gory nogami, potem pleckami, potem odwrocilo sie iiii trzymalo raczke miedzy nozkami:P takze lekarz powiedzial, ze absolutnie sie nie podejmuje wrozenia
    ale nie ma to wiekszego znaczenia, wazne, ze malych jest i sobie fika

Milego dnia i powodzenia na dzisiejszych wizytach

Senior Member Awatar Ruda1988
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Sandyy fajnie wejść na forum i od rana widzieć takie dobre wiadomości!

Senior Member Awatar agula2
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-08 zobacz kalendarz
    Madzia_Q89 To super ze wszytsko ok. Fajnie ze badanie ma juz za sobą.

Sandy szkoda słów na te słuzbe zdrowia. Nie raz mnie tez wkurzali. A teraz to juz w ogóle szaleja jak słychac było o tej sytuacji kobiety co rodziła martwe dziecko.

makuszka ale masz szczesdcie. Uwazaj teraz zeby nie było jak w filmie

DanCial mnie nic nie twardnieje. Gdyby nie nudnosci to bym nawet nie czuła ze jestem w ciazy. Kiedys 2 razy ale pod wieczór mi baaardzo delikatnie twardniał, ale zaraz przechodził.

marteczka nie zauwazyłam róznicy jesli chodzi o włosy. W pierwszej ciazy włąsnie przestały mi wypadac. Ale teraz mi sie cera pogorszyła. Przy Antosiu miałam lepsza.

Tak tez sie ciesze ze moge pracowac, bo jednak mam co robic. Mam zajecie. Ile bede mogła to bede. Pracy nie mam az tak wyczerpujacej wiec daje rade.
    Dzis tak mnie naszło na jajka w koszulkach ze zrobiłam super sniadanko. Pojedlismy Ide teraz do mojego małego chorowitka bo juz "meczy" i woła
    Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. Ja jutro. I juz powoli czuje lekkie zdenerwowanie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Sandyy - super wieści
    Agula2 - bez problemu dajesz radę pracować? Ja w 8 tygodniu poszlam na zwolnienie, ale liczę na Wasze zrozumienie, bo pracuje w świetlicy szkolnej Może gdyby nie to, że zawsze musiałam być dyspozycyjna i nie mogłam rano się obudzić i stwierdzić, że dziś sobie nie pójdę to bym dalej pracowała Chociaż z drugiej strony moja senność i przede wszystkim narażenie na choroby no i może absurdalnie to zabrzmi ale chęć nie robienia problemów dyrekcji szkoły zrobiły swoje

Ja jak slysze w tv takie tematu jak ta Pani w starachowicach czy temat aborcji i 4000 zl za urodzenie chorego dziecka, to mnie sie nóz otwiera i przełączam kanał bo nie mam zamiaru sie denerowac. A jakos tak sie zlozylo ze od poczatku mojej ciazy te tematy sa w tv. Strasznie stresujace zwlaszcza w 1 miesiacach.

Senior Member
    Karo90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.05.2016
    Cześć dziewczyny!
    mam 26 lat i termin na 22 maja, ale jutro idziemy na prenatalne więc może coś się zmieni. To moja pierwsza ciąża i jakoś wcześniej nie pomyślałam, że może być takie forum (nie komentujcie tego;p), ale w końcu Was odkryłam i bardzo się z tego cieszę. Na razie wszystko jest w porządku, zarodek widziałam w 4 tyg., a serduszko widziałam i słyszałam w 6. tygodniu. Oczywiście te pierwsze wizyty były prywatnie, w tamtym tygodniu byłam u lekarza na NFZ i poza tym, że widziałam dzidzie to nic więcej, serduszko biło, ale nie mogłam go nawet posłuchać;/ Masakra z tym sprzętem, ani serduszka się nie da posłuchać, ani zdjęcia nawet dostać. Widzę, że rozbieżność w cenach wizyt prywatnych u Was jest ogromna. Ja płaciłam 150 zł za wizytę i usg do tego badania, chociażby głupie TSH ( mam niedoczynność tarczycy) plus te wszystkie ciążowe toksmo i różyczki i 200/250 zł na miesiąc nie moje. Może któraś z Was ma dobrego lekarza w okolicach Katowic, gdzie nie trzeba płacić aż tyle za wizytę z usg?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów