Strona 115 z 476
Pokaż wyniki od 1,141 do 1,150 z 4755

Majówki 2017

Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Koteł, cudowne wieści!

Ja już po wizycie, z Maleństwem wszystko dobrze, wszystkie parametry prawidłowe, serducho mocno bije Na usg Mała machała do mnie rączką, niesamowity widok zobaczyć taką Fasolkę z paluszkami i w ogóle Następną wizytę mam DOPIERO 7.12.... chyba zwariuje do tego czasu
    A jakby któraś miała problem z zaparciami - lekarz polecił mi Laktuloze w syropie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Madzia_Q89 to nie tak z drugiej strony, około 70 km z Żor do Dąbrowy jest

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    No to prawie jesteśmy "sąsiadkami"

Ja się dziś wykończe, mój mąż ma nogę w gipsie, miał wypadek na budowie, na szczęście nie jest złamana, ale tydzień siedzenia w domu minimum, jutro będzie kuśtykał do tej przychodni. Ech, nie ma to jak wspaniale rozpocząć tydzień...

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar himcia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-14 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny!

marteczka, Kotel, gratuluje udanych wizyt!

Ewcia, mielismy nie sprawdzac plci, ale moj maz co chwila zmienia zdanie. Teraz mowi, ze jak bedzie chlopak to chce wiedziec, a jak dziewczyna to nie. I badz tu madrym.

Nie wierze, ze wchodzimy juz w drugi trymestr! U mnie mdlosci prawie nie ma, brzuch na dole lekko sie zaokraglili biodra sie troche rozeszly, wiec musze nosic dorabiany guzik w biodrowkach. Ale nosze poki w nie wchodze.

Co do kremow na rozstepy, smarujcie, bo potem bedzie placz i zgrytanie zebow. Piersi tez smarujcie lepiej, bo i tam groza tygrysie paski.

Ruchy dziecka. W pierwszej ciazy czulam ok 20-21 tc. Duzo mam czuje je po polowkowym, bo na usg pokazuje lekarz jak sie dziecko rusza i wreszcie mama lapie, ze to o to odczucie chodzi. I osoby szczpule szybciej poczuja. Mi sie wydaje, ze poczulam 2-3 razy jak dziecko mi fiknelo koziolkaw brzuchu, ale na zwykle ruchy raczka czy nozka to ma za duzo miejsca na razie, bym mogla poczuc.

Wielkosc brzucha. W pierwszej ciazy zaczal mi rozsnac w 4 miesiacu, ale do 6 to wygladlam jakbym miala wzdecie lub lekko przytyla. Teraz jest chyba podobnie. Z tym, z w drugiej ciazy szybciej rosnie zalezy od tego, jak wzmocnilysmy miesnie brzucha po pierwszej ciazy. Jak ich nie cwiczylysmy w ogole, to beda slabe i rozciagniete = szybko brzuszek nam wyskoczy. Jak beda mocne, to beda trzymac macice przez dluzszy czas. Ogolnie mowiac w kazdej ciazy wielkosc brzucha zalezy od naszych miesni w duzym stopniu.

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Woooow ale tu się zrobił ruch. parę dni nie wchodziłam i tyle zaległości. Ja sobie kupiłam palmers z pompką, czasem smaruje zwykła oliwka dla dzieci. Skóra na brzuchu czasami mnie swędzi. Mi też się wydaje, że coś czuję. Szczególnie jak się położę na plecach. Rzadko i delikatnie, ale jednak coś tam się dzieje. Nie wiem czy to już moja Malutka, ale bardzo bym chciała
    Brzuszek już mi się lekko zaokrąglone, a na wadze ciągle bez zmian.

Cieszę się z Waszych udanych wizyt. Już się nie mogę doczekać srody!

Madzia ja tez Śląsk Bytom :P

O mnie
    Sporo nas ze Śląska mój mąż ma trochę bliżej do Bytomia bo pochodzi z Katowic, ja to slazaczka trochę nadciągana bo z Zagłębia

Zazdroszczę tym dziewczynom, które już po wizytach, oczywiście pozytywnie, że wszystko dobrze, też liczę jutro na dobre wieści ale stresu co niemiara, pewnie obudzę się o 5-6rano jak to ostatnio mam w zwyczaju i d...a ze spania, a wizyta dopiero o 11.

A smarować się be

O mnie
    A smarować się będę, jak już pół wypłaty na to wydalam to teraz nie mam wyjścia wrr nie lubię pisać na telefonie bo kliknę nie tam gdzie trzeba i publikuje się pół wiadomości :/

18.04.2016 - 16tc M [*]

Tabela Majówek
    https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Tak podczytuje was i podczytuje... sama nie pisze bo u mnie nic się nie dzieje. Z oznak ciazy pozostał ból piersi, ból głowy i pleców oraz senność. U mnie też wszystko przewinęło się w górę brzucha i cały mam zaokraglony, A szczuplutka to ja nie jestem...

Z tych wizyt najbardziej cieszy mnie to, ze wszystkie macie pozytywne wyniki. Mam nadzieję ze dołączę w środę do tego fartownego grona. Bo w poprzedniej ciąży były tylko zle wieści. Teraz nie wiem co myśleć ale mam cichą nadzieję że tym razem się uda

Senior Member Awatar Ewcia_N
    O mnie
    Jestem mamą
    Ania_88 nie wiem czy tu tak można na forum nazwiskami rzucać, ale najwyżej skasują mojego posta Paweł Gołębiewski. On jest właśnie ordynatorem w Wałczu, też dopiero go poznaję, bo wcześniej chodziłam do innego, ale nie mam zastrzeżeń. A Ty do kogo? Gdzie zamierzasz rodzić?

Antosia89 no a miałaś możliwość oddać dzidzię na noc, żeby się wyspać po porodzie? Pamiętasz czy porodówki są jednoosobowe? Z tego co kojarzę to w Wałczu jest tylko kotara :/

Makuszka mi też tak mówili, że data najbliższa z genetycznego i ja się nastawiłam, ale najbliższa była z tego pierwszego USG. Takim oto sposobem czekałam na poród długo za wcześnie i niepotrzebnie się nastawiałam. W 38 tyg już mi lekarze mówili, że to tuż tuż a urodziłam 10 dni po terminie. Dlatego teraz się nie nastawiam. Te ostatnie dni się baaardzo dłużą

Madzia w tej analizie nie ma, ale polecam jeszcze masło i oliwkę z Hipp. Cenowo gorzej, ale z kartą rossne można czasem wyhaczyć promocje. Mój Mąż też się ze mnie śmieje, ale tyle mojego No i niech się Twój szybko kuruje... A dziewczynom nie zazdrość, że są po wizytach. Teraz muszą czekać a my już niedługo zobaczymy nasze Szkraby!

marteczkaa super wieści oby tak dalej!

himcia to niech lekarz powie tylko Tobie a Ty zdecydujesz czy mu powiesz he he na pewno by nie wytrzymał! Ale skoro już coś dynda to pewnie nie przestanie. Gratuluję A co do wielkości brzucha to w poprzedniej ciąży przytyłam 16 kg. A co ciekawe wtedy jak byłam na tym etapie co teraz to brzuch miałam większy i 3 kg więcej mnie było! Także chyba nie ma reguły. No chyba, że faktycznie takie mocne te mięśnie zrobiłam

Żaba będzie dobrze! Też mam wizytę w środę. Zleci migiem.

Member Awatar Antosia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-02-21 zobacz kalendarz
    Ewcia_N tak po porodzie zabraly malego do siebie i przyniosly dopiero na karmienie zebym sie wyspala :-) Porodowka pojedyncza z lazienka w Walczu jest dzielona kotarami i jak rodzi kilka kobiet naraz to wypraszaja meza tylko po porodzie w Trzciance sa sale.kilku osobowe ale ja chcialam lezec sama i mi nikogo nie dokladali nawet rehabilitacje po porodzie mialam chyba na 2dzien przychodzila pani i pokazywala cwiczenia i zajmowala sie dzieckiem zebym mogla sie troche rozruszac :-) no i co 2 godz przychodzi pielegniarka czy nic nie trzeba czy nic nie pomoc nawet w nocy zagladaja takze opieka dobra :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów