Strona 104 z 476
Pokaż wyniki od 1,031 do 1,040 z 4755

Majówki 2017

Senior Member Awatar Madzia_Q89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Katiusza, u mnie w sygnaturce jest link do listy, a dopisuję do niej ja, bo stworzyłam ją u siebie na telefonie

2. dzieckozakupy.pl
    Dziewczyny ten czas tak szybko leci, ze rzeczywiscie niedlugo bedzie trzeba myslec o imionach, zwlaszcza jak kazdy z partnerow ma inne typy :-D
    Moj maz mnie tylko wkurza bo jak wraca z pracy to brzusia mowi 'czesc chlopaki' a ja bym chciala choc 1 dziewczynke:-) ale jeszcze 2 tyg i mam nadzieje ze sie dowiem jaka bedzie plec. Mnie sie podobaja dla chlopca takie imiona: Szymon, Leon, Ksawery, Tymek, Oliwier a dla dziewczynki Daria, Iga, Olga.

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Jeśli chodzi o prenatalne to trwało około 20 minut, może nawet dłużej. Dostaliśmy wydruk z ryzykiem, opisane było wszystko po kolei: kość nosowa, stópki, rączki itd.
    Co do imion to dla chłopca na 100 % będzie Sebastian po ŚP Dziadku, dla dziewczynki chcę Liliana albo Marcelina ale tak na prawdę będzie to trudny wybór, bo podobają nam się różne imiona :P

Moje prenatalne trwały ponad 20 min. Lekarz przez dobre 10 min badał mnie ( przez brzuch) nic nie mówiąc, a ja bałam się zapytać, myślałam że zawału dostanę. Ale potem zaczął mi tłumaczyc i pokazywać i bardzo mnie uspokoił Z badania dostałam taki raport gdzie wypisane wszystkie cechy i że w normie Badania z krwi nie kazał robić bo nie widzi potrzeby.

Wracając do badan prenatalnych u mnie trwaly dlugo bo blizniaki ale lekarz wszystko wyjasnil w trakcie badania jak i po, mam tez wydruk z danymi o przeziernosci karkowej, kosci nosowej, przeplywie krwi, zastawkach w sercu, tetnie, dlugosci ciemieniowo ledzwiowej noi podanie prawdopodobienstwa wystapia wad ojreslonych trisomii, w sumie tyle na tych prenatalnych sie robi, dopiero na tzw drugich prenatalnych na usg polowkowym sprawdza sie wszystkie organy, kosci, sprawdza sie czy nie ma rozszczepów.

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Czy możecie napisać jaka jest wartość u Was przepływu krwi? szukałam w internecie ale nie ma określonej normy. Niby lekarz powiedział, że wszystko jest dobrze, a jednak się martwię. U mnie jest 1,130

Senior Member
    Kamowata

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-16 zobacz kalendarz
    Kurcze, czyli naprawdę mogło zdarzyć się tak, że te najważniejsze na tą chwilę parametry nie zostały nawet zmierzone...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Hej

Mozna dolaczyc?
    Koncze wlasnie 12ty tydzien, w przyszly wtorek badania prenatalne, mam nadzieje, ze 13ty tydzien nie okaze sie pechowy

Co do imion - my jeszcze kompletnie nic nie mamy, w sumie nie zastanawialismy sie nawet, jakos boimy sie na razie obstawiac... pewnie ruszymy ze wszystkim, jak bedzie chociaz jakiekolwiek podejrzenie plci
    Choc ja mam przeczucia na chlopca

Cytat Zamieszczone przez DanCia1 Zobacz posta
    Czy możecie napisać jaka jest wartość u Was przepływu krwi? szukałam w internecie ale nie ma określonej normy. Niby lekarz powiedział, że wszystko jest dobrze, a jednak się martwię. U mnie jest 1,130
    Jezeli lekarz mowi, ze jest ok to mu zaufaj, niestety google nie jest lekarzem. Komu jak komu ale lekarzowi nalezy zaufac lub go zmienic jezeli cos nas martwi. Wiem, ze latwo powiedziec ale nie mozemy siedziec jak na szpilkach od wizyty do wizyty ( mnie tez to dotyczy). Pierwsza ciaza nie jest latwa, wszystko jest nowe i wpedza w stres ale trzeba byc dobrej mysli :-) co do przeplywu u mnie jest napisane, ze prawidlowy (nie widze konkretnej wartosci albo nie potrafie znalezc)

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    efciak dzięki. Ja wiem, że nie można się zamartwiać ciągle staram się cieszyć ciążą i ufam mojemu lekarzowi, przynajmniej się staram :P

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów