Strona 100 z 476
Pokaż wyniki od 991 do 1,000 z 4755

Majówki 2017

Member Awatar jaronia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-10 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny,

też miałam dzisiaj ciężką noc, obudziłam się koło 2 i przez 1,5 się wierciłam i nie mogłam zasnąć. Jeśli chodzi o lekarza to chodzę prywatnie (mam z pracy taki pakiet) i wszystkie badania itpa mam już w pakiecie, ogólnie jestem zadowolona.
    Czy myślałyście już może o szkołach rodzenia ? Jakie są terminy zapisywania ? Ja chyba najbardziej chciałabym pójść do szkoły rodzenia, ktora jest w szpitalu, gdzie najprawdopodobniej będę rodziła i ciekawa jestem ile wcześniej trzeba się zapisać
    Dzisiaj koleżanka z pracy powiedziała mi, że warto wykupić sobie też położną, słyszałyście o takiej opcji ? Macie jakieś opinie ?

Następna wizyta u nas 16.11.2016r..

Trzymajcie się

2. dzieckozakupy.pl
    Jestem po wizycie. Narazie wszystko jest dobrze. Jest pęcherz A więc i są nerki. Mózg się już podzielił. Bestia ma 4cm. na 60% to chłopczyk,ale nie kazał się nastawiac jeszcze. Genetyczne mam 9.11 i (uwaga!) 21.50.jedyna możliwa wolną godz.

Member Awatar jaronia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-10 zobacz kalendarz
    Żaba Super dobre wieści, bardzo się cieszę

o tej godzinie to ja już dawno śpię

Senior Member
    Ewela35

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-31 zobacz kalendarz
    DanCia1 gratuluje udanej wizyty Żaba Tobie również ..ależ te maluchy rosną
    ale wizyta o takiej porze?:O ja na prenetalne musze sie umówić bo wczoraj dostałam skierowanie i na badania musze jechac 100km

Senior Member
    DanCia1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-06 zobacz kalendarz
    Żaba super. Czyli strach był jednak nie potrzebny. Mój Groszek ma 5,74 cm Czekamy teraz na kolejne dobre wieści. Agucha89 i Semiramida dajcie znać po swoich wizytach co i jak

Teraz się uspokoilam, więc z uulgą i niecierpliwością czekam na wieści z waszych kolejnych wizyt dziewuszki ☺

Senior Member
    agucha89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-03-26 zobacz kalendarz
    Żaba30, DanCia1 super, że same dobre wieści przyniosły Wasze wizyty
    Ja już z nieciepliwością czekam na wizytę, przede mną jeszcze cały weekend...

Jeżeli chodzi o wizyty to ja chodzę prywatnie, do tego samego ginekologa co w pierwszej ciąży. Za wizytę płacę 80 zł, za każdym razem mam robione usg i dostaję zdjęcia. Plusem jest też to, że ma w gabinecie nowy sprzęt, więc poprzednio miałam widoki 3d i 4d. Często ma też dyżury w szpitalu, w którym rodziłam/będę rodzić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    marteczkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Dziewczynki, jak dobrze że wizyty poszły tak dobrze! Strasznie cieszą takie wiadomości od Was

Ja albo w poniedziałek albo we wtorek będę mieć wyniki z krwi (z badań prenatalnych) uff..

A dziś czuję się fatalnie, okropny ból głowy, katar i chyba mnie coś bierze.. Czy u Was dziś też taka przeokropna pogoda za oknem?

Member
    ola87

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-08 zobacz kalendarz
    Ewela ja chodzę prywatnie, bo chciałam chodzić do lekarza, który jest ordynatorem w szpitalu, a na NFZ są b. długie terminy do niego... Poza tym miałam kiedyś USG dopochwowe na NFZ i szprzęt jest zupełnie nie do porównania. Też uważam, że mi się na NFZ należą wizyty, bo jednak na składki b. dużo nam zabierają z wypłaty, ale wydaje mi się, że niestety NFZ = długie terminy i słaba opieka. Płacę dużo, ale zakładam, że może będę tylko raz w ciąży więc raz mogę się wykosztować Jak byłam w pon. to dostałam 6 zdjęć, a w czwartek kolejne 8

DanCia1 i Żaba30 super, że Wasze wizyty się udały i że wszystko jest dobrze

jaronia do szkoły rodzenia to chyba jakoś w połowie ciąży. Ja chciałabym chodzić do szpitala gdzie będę rodzić, ale tam muszę zapłacić 400zł. W innym szpitalu jest za darmo. Nie wiem od czego to zależy. Nad opłaceniem położnej też się zastanawiałam, ale w sumie jej opieka i tak nam się należy... A koszt opłacenia to podobno ok. 1000zł...

Member
    Makuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-01 zobacz kalendarz
    Cześć wszystkim: )
    Chciałabym się dopisać do wątku: ) termin mam na 04.05.2017. Mam 25 lat i jedno poronienie zatrzymane za sobą rok temu. Podczytywałam Was i przyszwdl czas się dopisać: ) zazdroszczę Wam tych zdjęć z usg,my mamy tylko jedno z 7 tygodnia więc troszkę słabo. Jestem już po prenatalnych,ale nawet nie znamy wyników z usg bo trafił nam się kompletny buc przeprowadzający badanie :/ na oba wyniki trzeba czekać 2 tygodnie i w następny piątek będą, ale szpital jest 60km od mojego miasta więc wyślą pocztą. Rozpisalam się trochę więc wybaczcie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów