Strona 10 z 476
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 4757

Majówki 2017

Junior Member
    weronika90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-03 zobacz kalendarz
    Dlaczego zabronił?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Mi też lekarz zabronil. Wiec do gadania nie mam nic, ale checi spore...
    O ciąży wiedzą w pracy i Ci, którzy utrzymują ze mna staly kontakt bo leze w lozku wiec ciezko ukryc, ze cos sie dzieje..

Junior Member
    weronika90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-03 zobacz kalendarz
    Ale jakie macie przeciwwskazania?

O mnie
    Po tylu poronieniach moze tak po prostu zapobiegawczo.. Skurcze macicy sa moze niewskazane. Nie wiem. Powiedział mi, ze mam lezec i dac mu sie spokojnie rozwijac..
    Wszystkie bedziecie fit mamuski a ja bede lezec i jeść i bede jak beczulka.. Poswiece sie, zeby sie w koncu udalo...

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Dokładnie tak jak Misia napisała. Bardziej zapobiegawczo żeby nie przeszkadzać rozwijającemu się zarodkowi. Aby miał spokój. Po poronieniach to normalne. Przy normalnie rozwijającej się ciąży bez żadnych poronien można kochać się normalnie. My niestety mamy na razie zakaz.
    Poprzednia lekarka mówiła ze to dlatego żeby mikro skurcze podczas seksu nie wyciagnely zarodka a ten lekarz powiedział zeby nie ocierac się o zarodek i dać mu spokojnie rosnąc. Więc trzeba się przemeczyc.

Ja tez raczej nie będę fit ciężarna. Wole dmuchać na zimne.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Kasiu a który masz dokładnie tydzien, bo u mnie 5 i 5dzień (prawdopodobnie 22 dni po ovu)? Ciekawa jestem co we wtorek zobaczysz

Ja dzisiaj powiedziałam mamie, ale poza tym to poczekamy do 3 miesiąca, chyba że starsi bracia męża będą chcieli mnie (albo męża) wrobić w opieke nad teściową, to trzeba będzie powiedzieć, że koniec wykorzystywania, teraz mamy inne priorytety

A jeśli chodzi o serduchowanie, to nabieram ochoty :P tylko nie wiem czy nie poczekamy aż lekarz pozwoli.

O mnie
    Ja niewiem dokładnie który to tydzień. Według mojego suwaczka 5t4d a jak to jest na prawdę to okaże się pewnie we wtorek na wizycie u mnie też 20 albo 21 dni po owu ja ostatnia @ miałam 29.07 tylko ze cykle mam około 35 dni ostatnio
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    wawel883

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-05 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Misia1221 Zobacz posta
    Po tylu poronieniach moze tak po prostu zapobiegawczo.. Skurcze macicy sa moze niewskazane. Nie wiem. Powiedział mi, ze mam lezec i dac mu sie spokojnie rozwijac..
    Wszystkie bedziecie fit mamuski a ja bede lezec i jeść i bede jak beczulka.. Poswiece sie, zeby sie w koncu udalo...
    a dleczego juz teraz mowicie ze nie? poczatki ciazy sa trudne zagniezdzenie itp ale potem jak ciaza sie dobrze rozwija to nie ma przeciwwskazan do zajec. a jak sie jest aktyenym to potem i porod łatwiejszy bo to tez ogromny wysilek....przeciwwskazania do ruchu to np skaracajace sie za szybko szyjka itp a jak jest zdrowa ciaza to sport naweet wskazany bo i dziecko sie dotlenia bedzie dobrze mowie Wam
    maj najlepszy mieiac na porod:0 przezimujemy z brzuchami a potem latem spacerki.a kolejna zima to juz beda takie niemowlaczi spore ze wiecej mozliwosci z nimi.
    ja standardowo tez juz mdlosci. maz ma zakaz otwierania przy mnie lodowki bo zapach juz mnie mdli:P ale lekarz mnie pociesza ze wlasnie te mdlosic to wysokie hcg i moge byc spokojna ze ciaza sie rozwija. ale i tak woalalabym ich nie miec. w zeszlym roku caly wrzesien i pazdziernik wymiotowalam ((

O mnie
    Wawel łatwo mówić że potem będę ćwiczyć. Za dużo nacierpialam się po stratach i teraz boje się czegokolwiek. Dlatego wolę nie ryzykować żeby potem nie cierpieć.

Tez się ciesze na ten maj największy brzuch będziemy miały wtedy co u kurtek juz nie tzeba będzie nosić wiec z zakupami dużego problemu nie będzie a po porodzie od razu z maluszkiem na spacer można bo to juz ciepło

Boże to takie piękne ze aż nierealne. Im bardziej marzę tym bardziej się boje ze znowu będzie to samo.

O mnie
    Narazie to ja sie boje cokolwiek robic zeby sobie czyms nie zaszkodzic... Nie wiem czy bede umiala sie wyluzowac i cieszyc zanim nie urodze zdrowego dzidziusia... Tym bardziej ze nie znam przyczyny wczesniejszych poronien... A ten maj tak daleko...
    A wogole jak sie dzisiaj czujecie? Matko to jakis koszmar.. Prawie caly dzien przespalam. Po jedzeniu jest mi tak strasznie niedobrze, ze jeszcze nigdy tak nie mialam...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów