Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Reklama w internecie?

Member
    Mama_Kama

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-12 zobacz kalendarz
    Moim zdaniem nie warto zatrzymywać się tylko na reklamie w internecie bo na całym świecie jest masa ludzi, którzy zaglądają do sieci rzadko albo wcale. Jak dla mnie reklama powinna to uwzględniać i powinni się nią zajmować specjaliści, których działania przyniosą zysk.

2. dzieckozakupy.pl
    Tak na dobrą sprawę możliwości w zakresie reklamy mamy dzisiaj naprawdę wiele. Nie mniej jednak jeżeli chcemy zaistnieć w sieci, warto postawić na pozycjonowanie i zdecydować się na skorzystanie z usług chociażby Agencji SEM SEO Sempire z Poznania zobacz . Za sprawą pozycjonowania bowiem można uzyskać bowiem wysokie wyniki w wyszukiwarce, a tym samym zainteresowani czy to określonymi treściami, czy też produktami szybciej trafią na naszą stronę. Oczywiście przekłada się to również w jakiś sposób na wygenerowanie większych zysków.

Member
    Madre

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-12-21 zobacz kalendarz
    najlepsza reklama w internecie to po prostu reklama w google bo tak ludzie wyszukują sklepów, blogów czy portali czy informacji na dany temat. Po prostu stukają co ich interesuje w wyszukiwarkę.

Zależy jeszcze jaka konkretnie działalność, bo czasami zwykły baner reklamowy potrafi więcej zdziałać niż reklama w internecie.
    Przykładem niech będą tutaj szyldy noclegów, restauracji i innych obiektów usługowych... Mam tutaj na myśli szyldy wykonane chociażby z płyt pet, san: http://www.plastics.pl/produkty/reklama/plyty-pet-san
    Ostatnio edytowane przez nansy ; 20-06-17 o 09:03

Tak, masz rację wiele zależy od rodzaju działalności. Widziałam reklamę na pokrowcach http://www.izisport.pl/ , super to wygląda, jako reklama dla firm odzieżowych, pizzerii czy wypożyczalni sprzętu sportowego, uważam to za idealny pomysł na fajny gazet reklamowy

Tylko czy te gadżety reklamowe nie są już trochę passe?
    aktywna staraczka

Member
    paprotkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-01-15 zobacz kalendarz
    ja myślę że dobra sprawa. ja dopiero jestem na początku drogi z własną firmą.. zastanawiam się jak napisać biznesplan, czy mogę już uwzględnić właśnie takie marketingowe rzeczy?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez nadieżda83 Zobacz posta
    Tylko czy te gadżety reklamowe nie są już trochę passe?
    No co Ty! Jak passe? A z jaką torbą chodzisz na siłkę? Właśnie z taką sportową, gdzie mogę wrzucić ciuchy, ręcznik, wodę itp. A na zimę rower czym przykrywasz, chyba nie kocem? Ja mam taki pokrowiec z nadrukiem z logo sklepu w którym kupowałam rower. Moim zdaniem jako reklama się sprawdza

paprotkaa myślę że tak, chyba to po to jest między innymi? a jak jesteś na początku to pamiętaj że nazwa firmy to pierwszy etap dobrego marketingu

Senior Member
    Trepek1

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-23 zobacz kalendarz
    Taką reklamę warto powierzyć doświadczonej kadrze ds marketingu. Firma contentorganica https://contentorganica.pl/ może Ci w tym pomóc. Na koncie mają już wiele sukcesów i to niezależnie od branży - liczy się sukces, a oni odpowiednio pokierują reklamą.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów