Strona 32 z 121
Pokaż wyniki od 311 do 320 z 1207

PCOS - czy uda się kiedykolwiek...???

Kagar ja tylko m-c 1,5roku temu brałam clo więc nie pamiętam takiego czegoś, za to na pewno byłam ileś dni sucha w środku jak nigdy przy clo.
    Lilou, mnie tempka pomagała np. w określeniu +/- 1 dzień co do dostania @ także ja byłam zadowolona, ostatnio nasza suczka dostała sie do sypialni i termometr rozwaliła, może to znak że mam nie mierzyć haha
    Też ciekawa jestem co powiedź nowe wyniki i lekarz, troche sie boje, mam być u Niego 12-14dc z nowymi wynikami ( androstedion, testosteron, prolaktyna ), a dziś dostałam okres także za 12-14dni, badania mogę zrobić obojętnie którego dnia cyklu, bo akurat te hormony nie są zależne od dc. Czyli do lekarza między 31.01 a 02.02. Pierwszy cykl z lekami 30dniowy, drugi teraz 29dniowy.
    Lekarka powiedziała, ze bol jajnikow przed okresem, podczas to na owu? Hm, dla mnie na owu ból jajników to ok.12-14dni przed okresem...tak, podobno to nie sama owulacja boli, ale np.przemieszczanie sie jajeczka badx płyn z zatoki np.otrzewną podrażnia i tak odczuwamy ból..

2. dzieckozakupy.pl
    Witam was byłam u lekarza brak ciązy dodatkowo zlecił mi badanie krwi beta jeśli okaże się że nie udało sie znów tabletki na wywołanie @

Senior Member Awatar Lilou87
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-01 zobacz kalendarz
    Smerfeta, może rzeczywiście psinka dała Ci znak ;-D 3 mam kciuki żeby wyniki były dobre. Na pewno będą dobre bo mówiłaś przecież, że już Ci się poprawiły. Jak już Ci lekarz wyreguluje hormony, to wtedy się z pewnością zabierze za owu:-)

Anna- może jak Ci lekarz zmieni tabletki to lepiej zadziałają. Najważniejsze- przestań w kółko myśleć o ciąży a zobaczysz, że nawet nie będziesz wiedziała kiedy zajdziesz :-)

czasami takie sytuacje sie zdarzaja.... neistety

Senior Member Awatar Kasienka_P_
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamusią Karolinki 23.02.2011 :) i Kamilki 24.09.2013
    Wpisów
    2
    Witajcie. Ania, napewno następnym razem się uda. Moze gin w końcu trafi z lekami dla Ciebie.

Ja w sobotę zobaczyłam swoje 2 kreseczki. Dzisiaj powtórzyłam beta hcg i również pozytywny Termin gdzieś na koniec września. a wizyta dopiero za 2 tygodnie.

Trzymam za was kciuki. Na pewno się uda, tylko potrzeba czasu.

O tym że mam PCOS dowiedziałam się ponad 4 lata temu.
    Z mężem zaczęliśmy starania się o dziecko i przez kilka miesięcy nic, przy czym przestałam miesiączkować. Lekarze (nieudolni lekarze z UK bo tam wtedy mieszkaliśmy) powiedzieli, że problem leży w mojej psychice ale ja nie dałam sobie tego wmówić. Nalegałam by zrobili badanie hormonów i usg, i miałam racje - wyrok PCOS. W UK nawet nie zaczęli mnie leczyć bo samo diagnozowanie wiele trwało.
    W Polsce zaczęłam chodzić do Pani dr która cieszyła się dobrą opinią i znowu się zawiodłam. Leczyła mnie przez prawie dwa lata prywatnie i nic. A wiecie dlaczego? Bo nie wpadła na to by zrobić barania nasienia mojemu mężowi (podstawa w leczeniu niepłodności) a mi zwykłego USG które by mogło potwierdzić pękniecie pęcherzyka i tym samym wskazywałoby na to, iż terapia działa. Zmarnowaliśmy tyko dużo czasu i pieniędzy.
    W końcu niecały rok temu trafiliśmy do lekarza z prywatnej kliniki w Katowicach. Mąż miał szczegółowe barania nasienia - niestety bardzo słabej jakości, mało plemników z czego większość uszkodzonych. Przeszłam stymulacje hormonalną, mieliśmy dwie inseminacje. Teraz jesteśmy po drugim zapłodnieniu IN VITRO i hcg ciągle rośnie -to już 4 tydzień. Może nie ma się jeszcze czym chwalić ale dziewczyny nie ma co tracić wiary. Ja w każdej sekundzie myślę pozytywnie i trzymam kciuki by się tym razem udało.

Kasienka_P gratulacje i niech maluszek prawidłowo się rozwija.

Ja dziś byłam u weta i po pierwszym cyklu z clo dalej brak owu.
    Dostałam kolejne tabletki Metformax SR 500.
    Za kilka dni czeka mnie badanie hormonalne bo dostałam skierowanie na poziom testosteronu, prolaktyny i DHEA-S (cokolwiek to jest).

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Kasienka_P gratulacje! :-) Nie wiedziałam, że staracie się o drugie Maleństwo:-) Wczoraj byłam u lekarza, potwierdził 7 tydzień. Widziałam bijące serduszko naszego Dzidziusia. Niesamowite wrażenie:-)

Patrycja831- trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze:-) Przykre jest to, że niektórzy lekarze kompletnie nie nadają się do swojego zawodu. Nie dość , że nie mają podejścia do pacjenta to jeszcze brak im wiedzy. Ale dobrze , że zmieniliście lekarza. Pozytywne myślenie już masz więc teraz jeszcze tylko trochę czasu potrzeba :-)

ehhh ja juz stracilam nadzieje ze mi sie uda

Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Eldoka- czego jak czego, ale nadziei nie powinnaś tracić :-) Niektóre pary starają się po kilka czy kilkanaście lat i udaje im się... PCOS to nie wyrok:-)

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów
Izabela Tyszka
Izabela Tyszka instruktorka fitness

Rowerek stacjonarny

Karolina Solecka-Rzytka
Karolina Solecka-Rzytka psycholog, psychoterapeutka

Jem w stresie

Iwona Słowińska
Iwona Słowińska mgr inż. żywienia człowieka, psychodietetyk

pomoc

Rita Calderaro - Poczmańska