Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Rozwód po porodzie

Junior Member
    urodziwa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-11-04 zobacz kalendarz

Rozwód po porodzie

Cześć mamuśki i przyszłe mamuśki! Piszę z konta koleżanki, bo sama tu takowego nie posiadam... Zgłaszam się do was z bardzo ciężką dla mnie sprawą i proszę o pomoc...
    Byliśmy z mężem małżeństwem 6 lat. Po trzech latach małżeństwa postanowiliśmy postarać się o dziecko. Nie mogłam zajść w ciążę przez następne 4 lata i straszny to był dla nas okres.CIągłe kłótnie, obwinianie siebie nawzajem, aż w końcu się udało zajść w ciążę. Problem tylko jest tego typu, że w tym czasie mój mąż poznał inną kobietę, bo sądził, że z dziecka i tak nic nie będzie. Kiedy byłam w ciąży nie chciał, żebym straciła dziecko i nic mi o zdradzie nie mówił... w końcu kilka dni po porodzie przeczytałam jego maila od tej kobiety, bo zosawil wlaczona poczte przez przypadek. Wszystko sie wydało, a ja zarządał rozwodu. Tylko on za wszelką cenę chce całą winę zrzucić na mnie! Dlatego szukam dobrego prawnika i chciałabym Was zapytać o radę. Póki co kilka osób już polecało mi panią adwokat\ która jest ponoć specjalistką od rozwodów. Może któraś z was moze to potwierdzić? Albo podsunąć jakiś pomysł co mam zrobić?

Z góry dziękuję!
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 19-08-16 o 14:03

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Napisz cos wiecej, chociaż z jakiego jesteś miasta. Chyba nie chcesz jeździc do adwokata na drugi koniec Polski?

Ja miałam podobną sytuację tylko ,że córka miała roczek a ja byłam w drugim miesiącu ciąży z synem, a on nawet nie potrafił mi tego powiedzieć, że ma kogoś innego. Jeśli jesteś z okolic Warszawy to polecam Ci świetną adwokat panią Magdalenę Grześkowiak. W sumie teraz to jest jedyna rzecz jaką moge dla niej zrobić, bo od mojej wygranej sprawy minęło już kilka miesięcy. Mam pełłne prawa rodzicielskie oraz alimenty, które pomagają mi utrzymywać dwójkę dzieci. Ta Pani wykazała się dużym profesjonalizmem,a także sporą empatią. Polecam gorąco
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 25-08-16 o 08:09

Szkoda rujnować związek, moze jeszcze naprawisz małżeństwo?
    aktywna staraczka

Sytuacja nie do pozazdroszczenia

Mieszka w
    Warszawa
    Hej, Urodziwa, znalazłaś kogoś - jakiegoś prawnika?

Puść dziada w skarpetkach nie zasługuje na ciebie. Dobry prawnik to podstawa.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Karo4
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-08-14 zobacz kalendarz
    No bez prawnika może być bardzo trudno

Mieszka w
    Warszawa
    NO nie wiem. Zostawia kobiete z maleńkim dzieckiem... Sąd powienien nie mieć zadnych watpliowsci

Nie wiem czy bym chciała tworzyć rodzinę z takim facetem... Zdradził raz, to nic nie stoi na przeszkodzie żeby jeszcze raz to zrobił.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów