Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Dobry czas na seks

Administrator Awatar Nowotka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    administrator

Dobry czas na seks

„Bo we mnie jest seks...” – śpiewała przed laty Kalina Jędrusik. A my chcemy cię przekonać, że to idealne motto także dla ciebie. Ciąża dodaje kobiecie seksapilu i sprzyja życiu erotycznemu.

2. dzieckozakupy.pl
    Dobry czas jest wtedy, kiedy dwie strony tego chcą.
    aktywna staraczka

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    jasne, ale w ciazy hormony czasem dodają tej chęci

Tylko czasami. Czasem niestety chęci są ale sił nie ma :P

Junior Member
    antena

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-03 zobacz kalendarz
    Rzeczywiście, czasem słabo o siłę, szczególnie po całym dniu z dzieckiem i domem Dlatego my z każdej łóżkowej randki robimy duże wydarzenie. Przygotowujemy scenariusze, dobieramy bieliznę czy stroje. Ostatnio też przeglądaliśmy sexownysklep i stwierdziliśmy, że kupimy kilka gadżetów. Zawsze jest dobry czas na eksperymentowanie
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 23-11-16 o 11:28

Na seks jeżeli tylko jest ochota to i czas powinien się znaleźć. Pamiętajcie, że to taki czas tylko dla was, na potęgowani bliskości. Bez tego zaczyna się z czasem robić spięcie i kwas.

Witam,
    jak uprawiać seks w czasie ciąży?
    jak najszybciej, hehe
    byle nie z rozbiegu, bo jeszcze dziecko na tym ucierpi.
    Pozdrawiam, Barakudo

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Jadzix

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-10 zobacz kalendarz
    Pewnie że każdy czas jest dobry, czasami jak się jest zapracowanym to nie nawet z czasem jest problem a z ochotą Ale na to też są sposoby, my czasami z mężem zaczynami od wspólnych pieszczot i oglądania jakichś sex filmików razem, strasznie nas to nakręca. Często znajdujemy coś co pasuje nam obojgu bardzo szybko, wystarczy wejść na coś gdzie są filmy w dobrej jakośi i tyle. Oboje tez lubimy nowe rzeczy wiec też coś zawsze przenosimy do łóżka
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 21-12-16 o 10:48

Według mnie po prostu oboje ludzi muszą tego chcieć.
    aktywna staraczka

Junior Member
    k.ewa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-15 zobacz kalendarz

Red face Ważny gest

Cytat Zamieszczone przez Nowotka Zobacz posta
    „Bo we mnie jest seks...” – śpiewała przed laty Kalina Jędrusik. A my chcemy cię przekonać, że to idealne motto także dla ciebie. Ciąża dodaje kobiecie seksapilu i sprzyja życiu erotycznemu.
    Nie wierzyłam w to, że mogę być atrakcyjna także w ciąży. Ale mój mąż mnie rozbroił, kiedy w drugim trymestrze podarował mi seksowną koronkową koszulkę nocną . To był ważny gest. Obawiałam się jego reakcji na moje zmieniające się ciało, ale zaskoczył mnie bardzo. To pomogło mi zaakceptować się i moje przemiany prowadzące do pełnienia najlepszej roli życiowej, jaką pełnię już od ponad roczku
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 21-12-16 o 10:48

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów