Strona 998 z 1002
Pokaż wyniki od 9,971 do 9,980 z 10016

Kwietniówki 2017

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    dziewczyny u mnie tez masakra z tym spaniem jedna wielka katastrofa w dzien jest ok ale w nocy budzi sie co godzine chodze juz jak zoombie. Co lepsze to nie jest w nocy glodny bo tylko raz zje butelke pelna a tak to budzi sie possie butli moze ze 20 ml i spi ale trzeba wstac wziasc z łożeeczka bo inaczej jest wrzask niesamowity. Mam nadzieje ze jak wrocimy z wakacji to wszystko wroci do normy.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    dzięki Macierzanka, poczytam sobie. My dzisiaj miałyśmy kolkę (a już dawno nie było). Maluch usnął mi na rekach, potem trochę z cyca i usnęła. Może faktycznie z tym spaniem to skok że się tak pozmieniało

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny
    U nas ze spaniem jest w miarę ok. Zasypia koło 21 (leżymy sobie razem dopóki nie zaśnie). W nocy jedna pobudka na karmienie koło 4 ostatnio. Potem rano koło 7-8 i czasem uda nam się dospać do 10 . W ciągu dnia spi bardzo mało, ok 2 drzemki po 30 minut. Muszę ostatnio na rąsiach usypiać bo potrzebę drzemki sygnalizuje strasznym marudzeniem.
    W sobotę jedziemy nad morze! Strasznie się cieszę bo chodzi za mną to morze od dluzsżego czadu. Na te okoliczność wypożyczyłam nosidło ergonomiczne Bondolino i chustę kółkowa . Zastanawiam się czy dam radę używać tej chusty bez przeszkolenia. Oglądałam filmiki i wydaje się to dość proste. Zobaczymy.
    Zacżelam tez ćwiczyć intensywnie tez spaceruje, Zdarza mi się trzasnąć 11-12 km dziennie . Do satysfakcjonującej mnie wagi brakuje mi 15 kg wiec wiecie .
    Czy Wasze dzieciaczki tez ulewają? Julek odkąd jest tylko na mm to ulewa moim zdaniem mocno. Aż mnie cholera bierze bo nie nadążam latać za nim z pielucha i przebieram po kilka razy dziennie . Rozmawiałam z pediatra i położna i nie mam panikować. Mały wazy dobrze ponad 7 kg wiec nie wyglada jakby mu cżegos brakowało.

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    Hej dziewczyny wróciliśmy z wakacji Powiem wam ze bałam sie jazdy autem przez pare godzin z maluchem i starszakiem ale .... było super Zarówno w jedna jak i w druga strone Karol spał z pobudką na 1 karmienie specjalnie dla niego jechaliśmy okolo 20-21 zeby miał już sen nocny.
    Na wakacjach zaakceptował spanie w wózku tylko teraz problem z dzrzemkami z dzień bo zasypia albo przy cycu albo wcale tzn.pada ze zmeczenia a my z cyca pomału chcemy rezygnować bo ja musze wrócić do swoich leków/ I własnie jakdorosłam do rezygnacji z cyca to buta bee i usypianie w dzien tylko cyc ech... jak Wy usypiacie w dzień maluszki?

U nas oczywiście po szczepieniu temperatura, Wczoraj Łucja miała 38.5 wiec podałam czopek ale nie pomógł na długo bo w nocy znowu 38 i dałam jej nurofen. Chyba na Łucje paracetamol nie działa tak samo jak na Julkę tylko nurofen. Dzisiaj jest mega marudna i nie ma apetytu. temperatura 37,5 wiec nie zbijamy tylko czekamy az samo przejdzie.
    Zazdroszcze Wam tych wakacji ja jakoś im bliżej września to mam większe obawy żeby jechać nad morze z moimi dziewczynami.

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    witajcie, mam juz dosc telefonu. internet dziala tam jak chce a zwykle nie chce ...
    dopadlam sie do laptopka, dzieciaczki uspione, maz zrobil herbate i ogladamy MS- nw kiedy ostatnio ogladalam tv, ale powinnam juz isc spac bo Ben zapewne rano mnie obudzi tylko jakos zwykle nie wyrabiam sie ze wszystkim tuz przed polnoca ...

jesli chodzi o skoki rozwojowe to moja mala chyba ich nie ma - brat przechodzi je za nia i budzi sie w nocy... na prawde jest mi go szkoda, pocieszam sie ze jest juz jednak lepiej... chyba

niestety nie mam rad co do usypiania- z Benem byla tragedia a Disa uregulowala sobie sen sama. i robi tak jak pisala Macierzanka (bloga nie czytalam) zasypia ok godz. 19ej - wczesniej nie spi przez ok -32h. pozniej przed polnoca/ zanim sie poloze biore ja na polspiocha do cyca, a potem to juz moze dospac do 5ej a nawet 7ej - tyle ze probuje ja nakarmic zanim wstanie starszy brat, po tym karmieniu ja odkladam i najczesciej spi az wroce z przedszola po odprowadzeniu synka czyli nawet do 9.30. dzis wstala przed 9ai poszlismy razem a potem na spacer do przychodni- na grupe dla mam z maluchami, zasnela ok 11.30 w drodze powrotnej, pozniej jeszcze jedna drzemka, obie ok 30 min, ale niestety byla zmeczona i zasnela dzis wczesniej - nie tak jak zwykle ostatnio ok 19ej. troszke sie boje ze sie przestawi, ale moze potrzebuje i tyle.
    jak mala klade to po zmianie pieluszki zaciemniam pomieszczenia i wlaczam lampke, wlaczam szumisia, zakladam pizamke, przytulam chwilke, karmie i zaczyna drzemac, odkladam ja do lozeczka ze szmatka przy policzku i jesli synek pozwoli to czekam az zasnie, a jesli nie- maz z nia zostaje i dokancza dziela... czasami sam zasnie hihi. w ciagu dnia sama potrafi zasnac na macie i na spacerze w gondoli a nie przy cycu, bo je zwykle po przebudzeniu a nie przed zansieciem. nw czy to komus pomoglo. dziecko powinno spac tyle ile potrzebuje, niektore potrzebuja mniej a niektore niestety nie potrafia sie wyciszyc i zasnac wtedy gdy tego potrzebuja... i wtedy jest problem, bo zbyt zmeczone sa marudne etc. trzeba probowac ograniczac bodzce zewn. przed zasnieciem i moze poodkurzac
    ... you are the dream that come true ...

O mnie
    z kompa tez mnie wylogowywuje ... moze to dlatego ze pisze z zagranicy?

dzieki dziewczyny- żyje ta mysla, ze kiedys sie to skonczy i juz bedziemy po przeprowadzce
    figa- trzymam kciuki żeby sie udalo wytrwać
    Karola- oby tak dalej
    Drzewko - brawo! ja myslalam, ze duzo spaceruje... a tu sie okazuje, że mozna wiecej
    Palina- oby jutro bylo lepiej. co do temp. 37,5 a nawet 38- to u takich maluchow to nie jest chyba goraczka. a ile ma Łucja normalnie? bo u nas pokazuje zwykle między 37.1 a 37.7, Bena termometr natomiast jako jego normalna temp. ma zwykle 37.3 -37.4
    Moja mala ostatnio uspokoila sie na macie, chyba meczy ja temperatura, mnie tez zreszta- od kilku dni jest bardzo duszno.

Spokojnych snow dla nas wszystkich!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Magdzia - ciesze sie ze wyjazd sie udal, niestety nw co mozna zrobic z cycem...

O mnie
    a i Yza pisala kiedys o nosidle tula- poczytalam i chyba bym sie zdecydowala, ale mala duzo mniej lubi chustowanie nniz starszy brat. Woli wozek i mate, nie jest tak tulasna jak Ben., takze szkoda mi troszke kaski jesli nie bedziemy uzywac- moze sprobuje zapolowac na uzywane jak bedziemy w Polsce i wyprobowac, czy bardziej przypadnie jej do gustu niz chusta. a jesli nie to Bena bede w nim nosila dajcie znac jesi wy macie jakies doswiadczenia z tym nosidelkiem w porownaniu z chustą

widzę że nie tylko ja mam problemy ze spaniem nocnym... Było już tak pięknie - zasypiał Kamil sam w łóżeczku po kąpieli koło 21:30 i spał 4-5 godzin...potem jedzonko i aż do rana. A teraz wybudza się co chwilę, jęczy, stęka i marudzi. Je co 3 godziny. nie chce spać w łóżeczku ani ze mną w łóżku... po prostu już sama nie wiem czego On chce!! I to nie przez upały. bo w te największe spał jak aniołek i w dzień i w nocy

W dzień ma 3 drzemki takie solidne. Kiedy zaczyna marudzić to dla mnie sygnał że czas spać. Kładę go na łóżku na boczku, daję pieluszkę i przytulam. Zasypia w kilka sekund. Opatulam poduszką z jednej strony żeby czuł bliskość i mogę robić porządki :\ Albo kładę do leżaczka-bujaczka chwilkę polulam i odlot no i standardowo w wózku na spacerze.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów