Strona 995 z 1006
Pokaż wyniki od 9,941 do 9,950 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    Drzewko, ale wypas wyjazd
    A długo jechaliście?
    Dobrze, że macierzyństwo zaczęło być spokojne i radosne
    Macierzanka, widzę, że też fajnie się córeczka rozwija
    Sama radość patrzeć na zdrowe i szczęśliwe dziecko
    U nas dziś 37°!!! Byłyśmy od rana na spacerze plus zakupy i uciekałyśmy do domu. Drugi spacer był dopiero przed 18, a i tak było gorąco! J był z Małą na spacerze i szedł do mnie i Uli na basen bo Starsza dziś miała zajęcia i ja ją zawiozłam
    Lubię lato, ale prawie 40° przy niemowlaczku to przesada lekka ! Na golaska Lucynka dziś leżała,bez pieluszki i ciuchów, inaczej cała mokra, aż z niej parowało!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Drzewko - super wyjazd!
    Zazdroszczę małego podróżnika - moja w samochodzie nie śpi zbyt dobrze

Macierzanka - ale ci się córcia rozwija
    Tylko pogratulować!
    U nas obraca się na boki, "wędruje" na plecach a na brzuchu nie lubi za bardzo.
    Jednak każde inne

Nosidło miałam i polecam Deuter - tylko ono po domu sie raczej nie nadaje.

O spacerówce może wiosną pomyślę.
    Na razie jeszcze gondola cieszy sie powodzeniem.
    Potem będzie spacerówka na tym samym stelażu.
    Natomiast potem zasadzam się na Maclarena - nam raczej na wyjazdy bedzie potrzebna niz na codzień

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Znow mam problem z interneten w tek. Szybko mnie "wyrzuca"

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cześć ,
    Samej jazdy samochodem to było coś ńiecale 6 godzin. Ale robiliśmy długie postoje, np na obiad, minimum godzina wiec się rozciągnęło w czasie. I mały w samochodzie praktycznie cały czas spał, aż ciężko uwierzyć, prawda? Generalnie on dobrze znosi podróże jak jadę z nimi tylu, ale jak jedziemy gdzieś tylko we dwoje i mnie nie ma obok ńiego to cała trasa na sygnale . Kupiliśmy lusterko, takie co świeci i gra ale słabo pomaga.

Figa, Deutera tez bym chciała mieć ale to na przyszły sezon, w góry .

Upały mnie dobijają!

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Macierzanka, ładnie sobie Twoja córa poczyna .

Julek wczoraj przewrócił się z brzucha na płacy ale to był raczej przypadek niż skoordynowana akcja .

U nas dzisiaj trochę chłodniej ale wczoraj była masakra, Łucja przez ten upał nie chciała spac. U nas mała jeszcze sie nie przewraca z pleców na brzuch ale niewiele brakuje. Też sie zastanawiam nad kupnem nosidła bo jak pojedziemy nad morze to fajna sprawa zeby przejsc spacerem po brzegu morza bo z wózkiem może być ciężko po piasku. Łucja też lubi jezdzic samochodem także chyba w sobote zabieramy ja na 40 kuzyna bo nie mamy z kim zostawić dzieci, no chyba że bedzie nie ładna pogoda to zostajemy w domu bo ma byc impreza na powietrzu.

Dziewczyna dzisiaj Łucja zjadła chrupka kukurydzianego... Wyszłam do kuchni pozmywać a Julka miała chrupki i jej dała, ja wchodzę do pokoju a one obie sie śmieją. Boże tak sie wystraszyłam że masakra. Julka zawsze mówi że UCIA nie może nic jeść bo nie ma zębów a tu taka akcja.

Witajcie

Ale upały! ale w końcu lato, prawda? ... my uskuteczniamy wypady nad wodę... wodny plac zabaw jak nie ma czasu, żeby Starsza skorzystała...a jak mamy więcej czasu to rzeka... i wszyscy happy, mały też Wypoczywa w bujaku i słucha szumu fal i błogo śpi najczęściej hehe
    Uwielbiam lato!!!!

Drzewko, super że wypad się udał ja przy Córce bałam się jeździć jak taka mała była, ale Mały już niema lekko... jeździmy i już On dobrze znosi podróże...
    Niedługo urlop... a jeszcze mamy w planach w jesieni może Warszawę... albo Wrocław... ;p
    Patrzyłam nawet na nasze kochane morze... ale samolotem, jednak ceny biletów w sezonie skutecznie nas blokują... trudno, przeżyjemy...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    A ja przeszłam na tryb łapania każdej chwili moje dni wyglądają tak, że do południa jak Mały śpi to bawię się z Córką... a jak nie śpi to z obydwojgiem ... kiedy będę się z nią bawić jak nie teraz? potem przedszkole, szkoła...i mi wyrośnie... a porządki? nie uciekną (niestety ;p) ... obiady staramy się przygotowywać co się da dzień wcześniej, żebym miała gotowe co tylko możliwe... i gdyby nie pomoc męża to nic by z tego nie wyszło... po raz kolejny przekonuję się, że ponad 20 lat temu dobrze ulokowałam swoje uczucia ;p

I dzięki takiemu postępowaniu chodzę spokojniejsza... po prostu

My na urlop bierzemy spacerówkę już, bo Mały się łapie za brzegi i próbuje się dźwigać ;o ale mamy taką rozkładaną całkowicie na płasko, więc nie widzę problemu... (spacerówka z wózka 2w1)...a lekką to mamy z Espiro Metro.
    Yza, ja więc nie pomogę w kwestii wózka... swoją bardzo chwalę, ale to wózek na później, bo na całkiem płasko się nie rozkłada... ale jest świetny! Więc jeśli ktoś szuka czegoś na potem to szczerze polecam Espiro...

Ale cisza...
    Robiłam Łucji kontrolny mocz w srodę i wczoraj wieczorem odebrałam wynik i ma pH 8(norma jest od 5 do 6,5) i liczne kryształki szczawianu wapnia. Za godzinę jadę do lekarza z wynikiem aż się boje Łucja mało pije wody a wiadomo przy takich upałach powinna dużo pić ale ona nie chce tzn chce pic wode jak jest głodna ale jak jej dam wode to mleka nie wypije i koło się zamyka.... Oczywiscie doktor google wczoraj poszedł w ruch i nie potrzebnie tylko sie martwie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów