Strona 994 z 1006
Pokaż wyniki od 9,931 do 9,940 z 10052

Kwietniówki 2017

Member Awatar alex85
    Mieszka w
    Łódź
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Maminka89, nasze córy to chyba lustrzane odbicia, jakbym moją Zosię opisywała. Na początku jej ciągła konieczność przebywania ze mną bardzo mnie cieszyła, potem było to uciążliwe bo ciągle tylko mama i mama, nawet tatuś był beee a w domu też coś zrobić trzeba. Ostatnio nawet poszłyśmy razem do fryzjera. Całą akcję przespała mi na rękach :-) Teraz chyba przeszła skok rozwojowy bo z dnia na dzień zrobiła się bardzo gadatliwa, buzia jej się nie zamyka no i jest postęp towarzyski bo daje się trochę odłożyć na matę i przekazać tacie, nie na długo ale zawsze to już coś :-) Liczę na takie małe postępy bo ułatwiło by nam to wszystko :-)
    Hitem zabaw są ostatnio książeczki kontrastowe i obserwacja żółwia, czasem ciężko ją odciągnąć od akwarium bo protestuje w niebogłosy! :-) A w ogóle to jest bardzo ciekawym świata dzieciątkiem i interesuje się wszystkim wokół. Tylko nie z wózka, spacery tylko w chuście, wózek jest bee :-(

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    U nas jest to samo wszystko Nikosia interesuje dookoła a nie daj boze polozyc go i nie byc koło niego i znim nie rozmawiac najlepiej by było jakby ktos koło niego był cały czas i czyms go zabawiał. Bardzo lubi sluchac piosenek ostatnio właczamy takie dla dzieci w wieku 3 lat na baju baju.tv i jest tak wsłuchany w nie a i lubi ze mna na rekach tanczyc do tych piosenek. A braci uwielbia swoich no słucha ich niesamowicie jak do niego mowia.ale lezec bezczynnie bez nikogo w polizu to juz nie w jego stylu.

Figa no to sie wybawiliscie na weselu. Super.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    Figa, super impreza za Wami fajnie, że Wam się udało rozerwać, a Maleństwo miało taką cudowną opiekę.
    Podziwiam Was dziewczyny, że możecie zostawić dzieci. Ja nie jestem na to gotowa jeszcze. Fakt, że na spacer mąż wyjdzie z dziećmi, ale żeby tak na dłużej, to bym nie mogła jeszcze.
    Macierzanka, my oglądamy książeczki, czytam dziewczynom bajki, wiersze, Lucyś leży na macie, ma zabawki obok siebie, trochę w leżaczku poleży, ale ogólnie to na macie, albo łóżku - pokazuję zabawki, odgrywam teatrzyki, zmieniam głos do tego uwielbia obserwować buzię więc robię dziwne miny ćwiczymy sobie,masujemy, leżymy na piłce plus oczywiście rozmowa hehe i obserwacja świata

Dziewczyny, ale już wozicie dzieci w spacerówce? Nie za wcześnie?

Palina, fajny jest ten Twój wózek. Tylko on cięższy jest od tych co rozpatruję.

Zastanawiam się między baby jogger citi mini,a valco snap4 sport. W tym momencie jestem bardziej za snapem bo ma duże, pompowane koła i regulowany podnóżek. Oczywiście oba rozkładają się na płasko i mają duże budki. Do tego snap jest chyba lzejszy
    Czekam aż Lucyś będzie miała pół roku i wtedy jedziemy na zakupy. Trochę się już doczekać nie mogę
    Palina, a ciężki jest ten literax?
    Napisz o nim coś więcej.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    I jeszcze...
    Powróciło lato... ponad 30 ° u nas

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    No u nas też lato, dziś ma być 34 stopnie dlatego zaraz idziemy na spacer bo mała nie przepada za upałem i marudna jest. A wody z butli nie wypije więc cyc musi być blisko cały czas :P

Dziewczyny moja wyrasta powoli z leżaczka bujaczka, co potem? Jakiś kojec? bo chyba żadne leżaczki już. Jakoś super dużo miejsca nie mam żeby coś rozłożyć no ale jak mała zacznie pełzać to chyba gdzies ją muszę wsadzić żeby mieszkanie ogarniać. Dajcie jakieś linki jak macie już coś albo myślicie o kupnie.

Yza my mamy akurat Literax na plastikowych kołach bo na pompowanych nie było,ale te koła są dość duże. Fajne jest to że oparcie ma kilka stopni rozkładania i moża to dostosować do dziecka. No i buda od tego wózka jest bardzo duża więc podczas słonecznj pogody dziecko jest całkowicie schowane. Materiał na tym wózku jest fajny bo się nie brudzi aż tak bardzo bo mamy kolor czerwony i nawet go nie prałam tylko miejscowo przecierałam gdzie dziecko zrobiło plamy jedzeniem. Pałąk jest wyciągany także jak jest starsze dziecko to łatwo mu wejsc do wózka. Po złożeniu jest dośc duży w bagażniku zajmuje mi tyle miejsca co stelaż od gondoli. Co do wagi lekki nie jest, bardzo skrętny wszędzie się wiedzie i ma blokadę na przednie koła.

Figa fajnie że się wybawiliście.

Moja Lila spacer tylko w chuście wózek parzy. Trzyma już stabilnie głowę więc się rozgląda. Też jest małym ciekawuskiem. Lubi towarzystwo, najlepiej mamy i taty ewentualnie mojej mamy i kocha wujków a że ma ich aż 4 do tego bezdzietnych kawalerów to jest księżniczką. Fascynuje ją nasz czarny jak smoła kot i futrzasty pies. Lubi jak jej śpiewam, jak tańczymy, opowiadam o kazdej czynności, czytam. Uwielbia książeczki sensoryczne i matę. Ciągle gada, rusza się taka "chodząca" mała bateryjka. Do tego pieknie spi. Od ok 21 do 6 zjada butle i spi do 9. Później w dzień jeszcze 3 ok godzinne drzemki.

Jeśli o spacerówke chodzi to my kupiliśmy wózek 2w1. Gondola fajna ale spacerówka świetna. Lekka, stelaż lekki bo aluminiowy do tego rozkładana na leżąco, duża budka, podnóżek itp dla mnie bomba zobaczymy co córcia bedzie myśleć. Ale też się wstrzymam jeszcze aż pół roku skończy.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny
    My jesteśmy już po naszej wycieczce do Wilna - było super choć niewiele brakowało do tego by odwołać plany. Wyjeżdżaliśmy w czwartek a we wtorek mały słabo się czuł, strasznie płakał a wieczorem przestał jeść. W środę już tak nie płakał ale dalej nie jadł.. Poszłam z nim prywatnie do lekarza, a mały oczywiście świetny humor. Usłyszałam, że mały jest w świetnej formie, ale ze możemy sprawdzić crp żebym byla spokojna o wyjazd. Wynik bardzo dobry wiec pojechaliśmy. I dobrze bo dolegliwości jak nagle się pojawiły tak ustąpiły. W pt mały już jadł normalnie.
    Julek to świetny kompan w podróży . Podróż samochodem przespał w obie strony. Wybudzał się tylko na postojach. Cały wyjazd miał świetny humor, dobrze znosił wielogodzinne spacery w gondoli, w restauracjach nie robił wstydu, no poprostu bajka . Aż się nakręciłam na kolejne wyjazdy! Była z nami moja mama wiec ostatniego wieczoru, jak mały zasnął wyszliśmy tylko we dwoje. Nawet sobie nie zdawałam sprawy z tego jak bardzo mi brakowało chwil we dwoje. Nawet udało się nie rozmawiać o Julku.
    Na wyjeździe nam się mały trochę rozregulował jeśli chodzi o nocne spanie ale powoli wracamy na właściwe tory. Dla nas oznacza to zasypianie ok 21, pobudka między 2 a 4 na jedzenia, a dzień zaczynamy między 6 a 8. Jeśli zaczniemy o 6 to mały po kilkudziesięciu minutach aktywności musi trochę dospać. W ciągu dnia ucina sobie ze dwie symboliczne drzemki. Symboliczne bo nie dłuższe niż 30 min .
    Dużo czasu spędzamy na podłodze. Bawimy się grzechotkami, gryzaczkami, oglądamy karty kontrastowe, ćwiczymy, rozmawiamy i całujemy się . Stopy Julka to mogłabym zjeść . Julek bardzo lubi gdy mu śpiewam. Chyba muszę mu zbadać słuch .
    Ogólnie to muszę przyznać, ze wreszcie wyszłam z dołka i bardzo cieszy mnie moja codzienność. Wreszcie czuje, ze żyje, a macierzyństwo jest cudowne .
    Ostatnio tez oglądałam spacerówki, rozglądam się za czymś bardzo kompaktowym. Ta która mamy jakoś mnie nie przekonuje, wydaje mi się ze może być nieporęczna, zwłaszcza na wyjazdach. A poza tym stelaż będzie potrzebny do gondoli przy drugim dziecku . Nie, nie jestem w ciąży. Ale miałam już pierwsza owulacje i pierwszy okres. Musimy na serio pomyśleć o antykoncepcji bo ruletka watykanska to chyba nie jest najszczęśliwszy pomysł .
    Z minusów to muszę wspomnieć o moich plecach. Maly tydzień temu ważył 6650i plecy cierpią. Bolą straszliwie i czasami jak się schylę to ciężko się wyprostować. Dostałam od K voucher do spa wiec idę dać się wymasował i takie tam .
    Bardzo żałuje, ze nie zdecydowałam się na chustowanie małego. Za kilka m-czy zacznę pewnie korzystać z nosidła. Myśle o tula free to grow lub o fidelli.
    Dziewczyny może wy macie jakieś sprawdzone nosidła, nie wisiadła?
    Ostatnio edytowane przez Drzewko Pomarańczowe ; 01-08-17 o 11:34

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Figa, super się Wam udało wesele! Pozazdrościć!

Drzewko gratuluje urlopu udanego!

Jeśli chodzi o spacerowe to będziemy się na pewno rozglądać za czymś bardzo kompaktowym co mogłoby praktycznie na stale jeździć w bagażniku (często dojeżdżamy na spacery) a przy domu spacerowka na stelażu od gondoli musi wystarczyć.

Moja cora nauczyla sie robić obroty z brzucha na plecy, bawiła się nowa umiejętnością dwa dni. Teraz za chińskiego boga nie zrobi obrotu, a każde położenie na brzuchu jest okazja do ćwiczenia pelzania... Na razie próbuje opanować ruchy nóg i zdarza jej sievlekko unieść biodra... Z kolei jak leży na plecach asekuracyjnie chwyta się za ubranko i bardzo mocno spina mięśnie brzucha unosząc obręcz barkowa. Normalnie siłownia...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów