Strona 99 z 356
Pokaż wyniki od 981 do 990 z 3555

Kwietniówki 2017

cajafuerte, kłucia, ciągnięcie itp. mogą też być związane z rozciąganiem się więzadeł... pamiętam, że w poprzedniej ciąży dokuczało mi to i też było źródłem niepokoi, ale lekarka rozwiała moje wątpliwości... więc jeśli jutro też Cię to będzie niepokoić to sobie zadzwoń... a póki co połóż się, zrelaksuj...

Okrąglinka, ale miła niespodzianka... ja też mam ten tydzień męża w domu i nie muszę się martwić domem i gotowaniem Uwielbiam jak gotuje

Co do dentysty, to na pewno w i trymestrze nie stosuje się znieczuleń, ale później w razie potrzeby chyba można - znieczulenia są miejscowe i też różne, więc trzeba poinformować lekarza o ciąży. Mnie też chyba czeka zrobienie jednego zęba, ale na razie czekam... a potem zadzwonię do dentysty i się dopytam.

Też życzę Wam spokojnej nocy... my dzisiaj pooglądamy sobie jakiś filmik

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Moniczek77

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Dawno nie pisałam, ale męczy mnie jedna rzecz... podpowuedzcie proszę: na 1usg 6t1d lekarz znalaxl bijące serduszko 130 uderzeń/min. Byłam w ten poniedziałek na 2 usg i niby wszystko super - fasol ma prawie 2 cm a serduszko nadal 130/min... poszperałam, że norma jest od 110 do 160. Ale czy oni nie powinno przyspieszyć już trochę?? Panikuję czy się martwić?

Junior Member
    Moniczek77

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Aha to drugie usg to 8t1d

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ Czekamy na Szymonka ♡ & Aniołka (*) ♡
    Mi się wydaje ze panikujesz
    Skoro wszystko jest ok - to nie doszukać się jakiegoś drugiego dna - bo można oszaleć
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member
    cajafuerte

O mnie
    Staram się o ciążę
    Jestem zła jak osa. Czuje ze jak ktos sie do mnie tylko odezwie to zastrzelę. Czuje ze zaraz oszaleje. W dodatku naszły mnie zle myśli, że coś jest nie tak ;/ idzie oszaleć

Moniczek, panikujesz ... są jakieś normy i się w nich mieścisz... a czasami nawet +/- norma to też nic złego jeszcze...

cajafuerte, a jak te kłucia? minęły?... skąd to przeświadczenie że coś jest źle...
    Wahania nastroju miałam na samym początku byłam nieznośna...teraz mam pojedyncze dni...a to pesymistyczne myślenie to może właśnie od takiego myślenia... musisz się wybrać na jakiś spacerek nieduży - pogoda piękna, przynajmniej u mnie... I głowa do góry!
    Ostatnio edytowane przez CattiBrie ; 08-09-16 o 11:48

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-05 zobacz kalendarz
    Nie ma co panikować ja takie mocne kłucia miałam też na początku, stać prosto się nie dało, na wizycie pani doktor powiedziała mi, że nie ma się czym martwić i wszystko w porządku

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member Awatar eMilki
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-17 zobacz kalendarz
    Witajcie

CattiBrie też jestem w trakcie wybierania zdjęć, się nazbierało tego. Jaki album masz? muszę kupić i myślałam nad takim w którym się wkleja zdjęcia .
    Może coś doradzisz?

Próbowałam się umówić na badania prenatalne, kłopot straszny bo do dobrych lekarzy nie ma już miejsc.
    Do tego co byłam z synkiem już wogóle
    U Was tez taki problem czy tylko na pomorzu? a może któraś z Was może mi kogoś polecić z pomorza?

Palina trzymam kciuki za wizytę.

Pozdrawiam Kobietki

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-13 zobacz kalendarz
    eMilki a jakie badania prenatalne? Sama chcesz je robić, czy masz skierowanie/lekarz nakazał?

Zielona jestem i dlatego dopytuję, bo ciągle się boję, że lekarz może coś przeoczyć.

Mnie lekarz tylko powiedział, ze jak będę robić USG 1 trymestru to moge się zastanowić na testem PAPPA.
    Robiłyście w poprzednich ciążach lub teraz planujecie?

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-05 zobacz kalendarz
    Ja z kolei do którego lekarza wykonującego prenatalne, którego ktoś mi poleci nie dzwonię, to każdy na urlopie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów