Strona 989 z 1006
Pokaż wyniki od 9,881 do 9,890 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    No włąsnie mi połozna jeszcze przed porodem mówiła ze 5in1 wycofali żeby kupować tą 6 w 1 wiadomo pewnie ktos dał w łape ale na szczescie wczesniakom refunduja ta 5 in 1 wiec taka która szczepiłam wczesniaka i było wszystko ok
    My dziś wyjezdzamy na ponad 2 tyg. na wies wiec nie bedzie mnie zapewne przez ten czas na necie. Oj będe tesknić za WAMI.
    Co do rozwoju to mój mały narazie obraca sie na boki i to tyle zaadnych obrotów na brzuch itp. nie uskutecznia narazie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    U nas 6w1 jest dla wszystkich i na zoltaczke, szczepienie nr 1 po ukonczeniu 3 mies. zycia. Ale nie jestem pewna i wydaje mi sie ze te 6w1 w Szwecji czesciowo sa na inne choroby. Na co jest sklad w Polsce?
    mala ruchliwa ale jeszcze sie nie obrocila. No i wedrowala w lozeczku po szczebelkach wiec na noc spi teraz w spiworku i jest super, bo nie musze zakladac ochraniacza lubi tez czytac swoja ksiazeczke, ktora dostala od babci z Polski. Wyd. AWM. Kolory bilustracji bialy, czarny i czerwony. Benjamin dzis pojechal z dziatkami do zoo. A maz id wczoraj sam w pracy, bo kolega sie pochorowal... malo czasu na wszystko.

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    hej dziewczyny wyszlismy własnie do domu. Mały ma brac antybiotyk przez 12 tygodni jeszcze w celu nie nawrocenia choroby. Za 6 tygodni mam zrobic badania. Takze nasze szczepienie drugie ktore mial miec w lipcu a ktore przesunelam na sierpien jak wroce z wakacji bedzie jeszcze niestety przesuniete na inny czas.
    Widac duza poprawe u niego usmiechniety i wogole odsypia ten szpital budzi sie tylko na jedzenie.Moje słoneczko kochane.

Ania B. dzięki za rejestr Benia u mnie obawa o masę Córy wynika też z tego, że ja kłopoty z wagą miałam odkąd pamiętam i chyba jestem na tym punkcie przeczulona.

U nas też widac zainteresowanie ilustracjami cz-b a ja sobie wymyśliłam że chcę znaleźć ładnie ilustrowane wydanie lokomotywy tuwima

Frezyjka dużo zdrówka dla Nikosia!

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Frezyjka - super, ze już lepiej u was!
    Ale antybiotyk na 12 tygodni to jakaś masakra

Macierzanka - moja starsza córka jako niemowlę szybko poszybowała na 97 centyl, ale przy rozsądnym zywieniu przy raczkowaniu ładnie zrzuciła.
    Z moich doświadczeń wynika, że ważne jest aby przy wprowadzaniu innych pokarmów uczyć dziecko jeść wszystko.
    Na mleku jedyne co robi różnicę to mleka zagęszczane - ale jeśli dziecko ciągle głodne to co zrobić

A tak wogole to już ktoś wprowadził coś poza mlekiem?
    U karmionych mm już chyba zaraz będzie na to czas?
    Jakie są teraz wytyczne?

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Figa mi sie tez nie podoba to ze antybiotyk 12 tygodni ale czytalam ze po takich infekcjach w Pl tez dzieci biora tak dlugo antybiotyk ale mimo wszystko jedziemy w piatek do polskiego GP zeby ogladnał malego i dowiedziec sie wlasnie o ten antybiotyk. Kurcze nawet zadnej oslony dla niego nie dostalismy.

Co do wprowadzania pokarmow ja juz wprowadzilam jeszcze przed szpitalem tak samo jak wprowadzałam u starszych dzieci zaraz po ukonczeniu 3 miesiaca tak samo i tu tylko wiadomo w malych ilosciach. Moj maluszek juz jadl zupki jarzynowe jabłuszko marchew banana. Dzis bedzie jabłko z bananem.Starsi sie ciesza bo ja malemu blenderem wszystko narazie robie i oni tez lubia podjadac takie smakołyki zblendowane deserki.

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    A i moje dzieciatko odkad jest poprawa w zdrowku jego to ma niesamowity apetyt wypija mleka przed snem 170ml i co 3 godziny czasami juz co 2,5 godziny zjada 125ml. Wkoncu je odpowiednio do swojego wieku a nie za mało.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Frezyjka faktycznie 12 tygodni to jakas maskara. No ale skoro lekarz tak każe to wyboru nie masz. Ja muszę Łucji zrobić kontrolny mocz bo po tych bakteriach co miała to co jakiś czas muszę robić badanie moczu bo bakterie lubią wracać.
    Włąsnie miałam się pytać czy któraś już rozszerzyła dietę dziecku.U nas Łucja ma dopiero 3 miesiące i tydzień także jeszcze z miesiąc poczekam i wprowadzę pierwszą marchewkę i jabłuszko. Mała je coraz mniej nie wiem czy to przez te upały czy co, nie moge jej nakarmić bo od razu się kręci, pręży itp. wypija nadal 6x90ml no czasem raz dziennie 120ml. Zawsze jej robię 120 a później wylewam.
    My dzisiaj jedziemy 2 raz na bioderka, muszę sie zapytać ortopedy o moje plecy bo od cc boli mnie miejsce gdzie miałam wkłucie znieczulenia, najgorzej jest w nocy bo nie mogę leżeć na wznak czy na brzuchu, wtedy jest taki ból że nie potrafię zmienić pozycji.

U nas jak na razie cycek w wersji solo i mam nadzieję że tak będzie do ukończenia 6 mca przez Młodą. Z tego co czytałam kiedyś zalecano wszystkim rozszerzanie po 4 miesiącu i właśnie od zupek przecieranych itp. przy piersi teraz zalecają po ukończeniu 6mca. Mam nadzieję że dzięki temu układ pokarmowy po 6mcu bedzie już trochę dojrzalszy i uda nam się skrócić do minimum etap papkowy. Dość mocno myślę o tzw BLW.

http://malgorzatajackowska.com/2014/...sko-ptghizd-1/

W ogole polecam blog: http://malgorzatajackowska.com/

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Frezyjka, ciesze sie ze juz lepiej
    Macierzanka, nie wiedziakam, ze to ma swoja nazwe blw moj Ben jadl sam dosyc wczesnie ale glownie jednak papki, tj od ok. 7/8 mies wczesniej podawalam mu/maz sama (od5mies). Pierwsze smaki tj. warzywa gdy ukonczyl 5mies. Co kilka dni a potem juz wiecej od 6mies. gdy skonczyl 10 mies. wprowadzilam nieswiadomie czesciowe blw.
    Przy kp polecam jak najbardziej wstrzymac sie jesli to mozliwe tj zaleca WHO. Chyba czytalam o tych zaleceniach z 2014 r. oo urodzeniu Bena, teraz sprobuje tylko kp do 6mz. jesli damy rade to ogarnac z praca, bo z Beniem jezdzilam do domu na przerwe obiadowa a na drugie karmienie maz go przyprowadzal w wozku, gdy zrobilo sie zimno dostal zamiast tego pierwsze jednoskladnikowe dania. Teraz jest okazem dziecka jedzacego chetnie i zazwyczaj duzo. A na centylach lezy zaraz pod linia 50 zarowno wzrost jak i waga.
    Jutro plsnuje pojechac wyrobic paszport corci. Zmienia sie niesamowicie, wydaje mi sie ze rosla glownie wzdloz przez 4 tyg. od ostatniej wizyty. W srode zobaczymy, czy wroci do siatki centylowej, bo ostatnio byla ponad 97. Oby tylko szczepionka poszla bezproblemowo.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów