Strona 988 z 1002
Pokaż wyniki od 9,871 do 9,880 z 10013

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    oj rosną szybko mój Karol ma już 4 miesiące a mam wrażenie jakbyśmy wczoraj dopiero wyszli ze szpitala. Choć po za małych ubrankach widzę ile urósł i dogonił rówieśników
    JAK u Waszych maluszków z próbami obracania się?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    Co do szczepień to ja szczepie małego i jedyny "+" wcześniactwa to taki ze ma refundowaną szczepionkę 5 in 1 czyli ta która szczepiony był starszy syn a teraz jest już niedostępna niestety do kupna samemu. Ale ja szczepienia rozbijam tzn. nie robię tak jak jest czyli np.5in1 oraz pneumokoki tylko co 3 tyg. coś Teraz wyjezdzamy na 2 tyg. i szczepienia nam się przesuną ale nie widzę w tym problemu Wole szczepić bo jak mój stary doświadczony pediatra mówi "choroby wracają" i po coś kiedyś dawno dawno temu te szczepionki wymyślili.

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Dzieki dziewczyny maly nie ma juz goraczki. Jest poprawa. Moze dzis wyjdziemy do domku i bedzie w domku kontynuacja leczenia. Powiem wam ze warunki szpitalne i personel sa super to nie to co w polsce przynajmniej w moich stronach. Kazde dziecko ma oddzielna sale a wniej fotel taki specjalny jak do karmienia dla matek do tego lozko dla rodzicow. Super i personel nie zgryzliwy jak w Polsce. pielegniarki miłe przyjemne zawsze usmiechniete.

Dziewczyny co do szczepeien to ja szczepie nie mam z tym zadnego problemu rozmawialam z pielegniarkami i lekarzami i ta nagonka w Pl to chora sytuacja jest. Tu jak przywiezlismy dziecko na emergency podtsawowe pytanie było czy jest szczepione . Moji dwaj starsi byli szczepieni na wszystkie zalecane i jakos nic im nie jest.

Co do wagi moj mały 31 lipca skonczy 4 miesiace a wazy 6,40 fakt ze teraz przez goraczke mniej jadl i nie przybral wiele przez 2 tygodnie ale rosnie ladnie. kazdy lekarz ktory go badal tu w szpitalu a został przebadany przez 7 lekarzy stwierdzał ze jest długi i duzy.

Yza wiem co czujesz ja teraz przez wakacje mam trojke chlopakow w domu. Normalnie masakra wtym jeden 12latek no coz jakos musze dac rade.

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    magdzia dokladnie to samo na temat szcepien mowi moj lekarz. A skad sie teraz bierze tyle zachorowan na te choroby zakazne z braku szczepien. No nasz malutki tez sie obraca a tak sie podnosi juz ze masakra na kolanach nie da rady trzymac go na lezaco nie ma szans zaraz jest płacz i trzeba pozycje tak zeby cokolwiek widzial i bardzo lubi wszelkie rosliny i drzewa z listkami. Na spacerku jest w listki wpatrzony niesamowicie.

Member Awatar alex85
    Mieszka w
    Łódź
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Magdzia, a która szczepionka 5w1 jest niedostępna? Ja szczepię Zosię właśnie taką szczepionką i kupuję ją sama, w aptece. Nie wyobrażam sobie tego żeby jej nie szczepić. Stwierdziłam że nieszczepienie i jego następstwa mogą być gorsze od nop. Jako chemik ufam badaniom i fachowej prasie medycznej a tam mam jednoznaczną informację. My pierwsze szczepienie mamy jutro, jasne że mam pietra i boję się że coś może być nie tak, ale mimo wszystko idę.
    Bardzo martwią mnie oczy malutkiej. Nie otwiera równomiernie powiek. Nie ma zeza, ładnie wodzi wzrokiem za przedmiotami ale mam takie wrażenie że jedna powieka jest jakby większa. Muszę poprosić o skierowanie do okulisty dziecięcego, niech to zobaczy bo może to jest jakieś napięcie mięśniowe :-( A Wy się z czymś takim spotkałyście? Pozdrawiamy serdecznie :-)

U nas nie jest dostępna szczepionka 5w1 (okolice kalisza) nawet w osrodku zdrowia gdzie sa szczepienia nie mają dostępu do tych szczepionek, ja pytałam w kilku aptekach i tez nie ma wiec my mamy 6w1. My chyba za 2 tygodnie mamy szczepienie.

Ja jestem nauczycielką i z perspektywy mojej pracy uważam że lepiej szczepić bo o epidemie w szkole nie trudno. Szkoda tylko potem tych dzieciaków.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Yza a ja Ci się wcale nie dziwię... nasza malutka też jeszcze nie szczepiona... też dużo czytałam i pytałam o szczepienia... owszem pediatrzy wszyscy mówią aby szczepić ale też nie przejmują się chorobą nie dociekają jakie są przyczyny tylko zaleczają objawy bo tak ich na studiach nauczano... I jak dla mnie ślepo wierzą w to co im mówią...

Raczej będę szczepiła ale nie teraz jeszcze się wstrzymam... Pawełek ma jedno szczepienie do tyłu i nas ścigają... ale a to miał anginę, potem katar, kaszel i tak na okrągło... więc jak byłam u Ozimka to się pytam co mam zrobić???? A on do mnie: "Że Paweł jest w takim wieku że szczepionka nie powinna mu zrobić krzywdy!!!!!! Ale żeby się powstrzymać i pójść jak całkiem dojdzie do siebie po odrobaczaniu dopiero pod koniec sierpnia... przed powrotem do przedszkola..." Powtarzam jego słowa...
    Ale zapytałam o malutką... "I on powiedział że im później tym bezpieczniej i jak najmniej skojarzonych"

I ja się boję tym bardziej że tak jak pisałam w naszej rodzinie były spore problemy poszczepienne...

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny,

Frezyjka, super, ze jest poprawa u małego. Nasz Julek tez uwielbia przypatrywać się drzewom na spacerach .

Mój mały nie ma w zwyczaju spać w dzień wiec mam ręce pęknę roboty . Od wczoraj jest tez u nas mój 5 letni chrześniak. Jestem padnięta!!
    Mały w dwunastym tyg życia ważył 6250 ale ja dokarmiałam mm (do 270 ml na dobę). Od tego tygodnia dokarmiam więcej bo pokarmu mam jakoś strasznie mało. Butelka jest znowu spoko. Ńie wiem co jest grane . Chyba koniec mojej laktacji jest bliski. Ale postanowiłam, ze już nie będę cudowac i walczyć o te laktację za wszelka cenę bo od 3 m-czy walka o karmienie kładzie się cieniem na moje macierzyństwo. Co będzie to będzie...
    Mały we wtorek skończył 3 m-ce i cudownie patrzeć jak robi postępy . Przewroty na bok i wędrówki po łóżku już ma obcykana. Ostatnio zaczął chwytać zabawki i celować do buzi. A jak się denerwuje jak mu nie wyjdzie . Zaczął tez piszczeć i śmiać się w głos. Cały czas chodzimy do fizjoterapeuty bo wciąż preferuje jedna stronę. Ale jest doraz lepiej.

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    A co do szczepionki 5 w 1 to u nas tez była niedostępna.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów