Strona 987 z 1002
Pokaż wyniki od 9,861 do 9,870 z 10014

Kwietniówki 2017

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    witam mam chwile bo jestesmy z malym w szpitalu Nikos goraczkowal od kilku dni a przez ostatnie 3 dni mial 40 stopni temeratury. Na poczatku tlumaczylismy ze ida zabki i dlatego temeratura do tego strasznie pchal raczki do buzi i to nas zmyliło a okazało sie ze ma infekcje ukladu moczowego. Jest w szpitalu ma podane dwa antybiotyki. Jest mi strasznie ciezko z tego powodu. I takie oto mamy wakacje ale najwazniejsze ze w pore pojechalismy do GP . Moj skarbek kochany tak cierpi ale temperatura zaczyna spadac wiec trafili na odpowiedni lek .

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    tez wszystko zganaiałm na zabki i skok rozwojowy jego płaczliwosc itp. ale sie pomylilam tym razem.

Meg dzięki na namiary ale raczej nie skorzystam z wizyty u tego lekarza bo ja jestem z Wielkopolski i to za daleko dla nas. U nas też e okolicy jest dobry lekarz.
    Frezyjka współczuję pobytu w szpitalu i wiem jak to straszna bezsilność gdy nie można pomóc dziecku. Dobrze ze antybiotyk działa.

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Frezyjka - trzymam kciuki za szybki powrót małego do zdrowia!

MegW - najważniejsze, żeby diagnoza była - teraz już tylko lepiej będzie.

My dzisiaj 3 miesiące od porodu.
    Mała tylko karmiona piersią.
    Wagi urodzeniowej nie podwoiła, ale przybiera systematycznie więc sie nie denerwuję.
    Umiejętności nowe zdobywa codziennie.
    Dzisiaj obroty na boki i przesuwanie się w tył (leżąc na plecach).
    Na szczęście zdrowa.
    Kochana i urocza.

Mi wciąż brakuje trochę do wagi wyjściowej, ale pocieszam się (czekoladą) że to jednak trzecie dziecko i moje 40-letnie ciało jeszcze trochę czasu potrzebuje.
    Już nie pamiętam jak to było przesypiać całłą noc i co robiłam, jak starszaki się swoim życiem zajmowały

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Palina ale ja podałam tylko namiary na laboratorium... i daty... Ja też wysyłałam pocztą próbki... tylko trzeba od pon-śr aby nie utkneły na poczcie i priorytetem...
    A gdyby coś wyszło to z wynikami możesz iść do każdego lekarza...

Najważniejsze to dzień pobrania i laboratorium bo w naszym lokalnym nigdy nic nie wychodziło...

Figa moja malutka też na kp... i waży ok. 6kg a ma 3,5 mc.. Czasami mam wrażenie że mam mało pokarmu ale ona wcale butli nie chce... Dziś miałam mały kryzys laktacyjny. Chciałam podać butle ale wszystko co wypłyneło ze smoka popłyneło po brodzie nawet łyka nie wzieła... Ale widzę że jest okraglutka i przybywa... I oczywiście ma mnóstwo składek na rączkach i nóżkach...
    Z tym że ja czytałam i słyszałam że wszystko jest ok jeśli dziecko wagę podwoi na pół roku a potroi na rok...

MegW trzymam kciuki żeby szybko przeszło małemu. Najważniejsze że już leki trafione, będzie tylko lepiej.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    Frezyjka, szybkiego powrotu do zdrowia dla Małego! Dla Was dużo siły, kochana!!!

My po pierwszym szczepieniu - byliśmy wczoraj. Lucynka waży 6 kg, mierzy 67 cm, 27.07 będzie miała skończone 4 miesiące więc teraz 3.5 msc można powiedzieć. Dr powiedziała, że piękna z niej dziewczynka, widać, że ładnie rośnie
    Strasznie stresujące były dla mnie te szczepienia... całe te ruchy antyszczepionkowe tak przedstawiają wszystko, że od trzech dni chodzę zestresowana i cały czas myślę czy dobrze zrobiłam decydując się na szczepienia :/ eh....

Lucynka fajnie się rozwija, w siostrę jest wpatrzona jak w obrazek, Ula w nią też zresztą

Jestem sama z dziewczynkami od początku wakacji i powiem Wam, że czuję zmęczenie... i lata już nie te i zająć się dwójką i obiady robić i dom na mojej głowie. Jeszcze troszkę i 6 sierpnia wyjeżdżamy na wakacje już się nie mogę doczekać gotowych obiadów, wspólnego czasu i choć odrobiny odpoczynku!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Frezyjka- zdrowia!
    Yza- masz prawo do tego zeby byc zmeczona. Ja tez jestem i zapewne kazda z nas. Ale damy rade. Ze mnie tam zadna "matka Polka". Staram sie byc jak najlepsza mama i zona i pania domu, ale jest jak jest. Dla dzieci najwazniejsza jest nasza milosc i spokoj i tez zeby i mama byla szczesliwa.
    jesli chodzi o szczepionki to rozmawialam z pielegniarka na temat zastrzezen. Powiedziala, ze watpliwosci dot. przede wszystkim jednej szczepionki (juz nie pamietam na co niestety) a przeprowadzone badania wykluczyly potencjalne zagrozenia. Stwierdzila, ze ogolnie jakies ryzyko zawsze zachodzi ale jest ono niewspolmierne do ryzyka zw. Z zaprzestaniem stosowania szczepionek. Moim zdaniem w Polsce protesty wynikaja nie tylko z tego ze ludzie zapomnieli jak wygladaja te choroby na ktore szczepimy ale rowniezz czesto uzasadnionego braku zaufania pacjentow do instytucji. I to jest smutne, ze czesto nie kieruja sie one dobrem pacjenta a interesem ekonomicznym etc.

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Szybko nasze maluchy rosna. Lucynka 3 5 a Disa 3mies.

Frezyjka trzymaj się, najważniejsze że wiedzą już co mu jest i że w czas pojechaliście z nim do szpitala

Ja mam swój rozum i szczepię małą. Uważam że ryzyko chorób i ich skutki mogą być gorsze niż prawdopodobieństwo że się coś stanie od szczepionki. Poza tym ufam mojej pediatrze.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów