Strona 986 z 1002
Pokaż wyniki od 9,851 do 9,860 z 10019

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Wczoraj sie rozpisalam a ba koniec mnie wyrzucilo
    Szkoda Pawelka, ale dobrze, ze wiadomo juz co stanowilo problem, byle sprawnie udalo Wam sie jedzy pozbyc.
    Palina, noja mala skolei odwrotnie, ale i tak sie ba razie beze mnie nie obedzie, bo wciaz tylko kp.
    Benjamin lobuzuje czasmi tj. wczoraj rzucil we mnie lyzka w meza widelcem a w siostre probowal miska moj refleks ja uratowal... ale dzis juz lepiej.
    Z opisu u mnie podobnie- raczka w buzi

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Maz jak nie w pracy to w "nowym" domu, idzie dosc mozolnie ale do przodu. Jestesmy zmeczeni. Disa zasnela wczoraj ok 20 wstala dzis po 5 i znow zasnela... Benjamin tez po 5ej. .. i juz nie zasnal... tylko MAMA i w ciagu dnia bez drzemki... maz go usypia a Disa zasypia przy szumisiu w swoim lozeczku.
    Juz mialam zrezygnowac z wyjazdu do Pl a tu nowe zaproszenie na wesele, takze sama nw.
    W piatek tesciowie chca zabrac Benia do zoo w ubieglym tyg bylismy w parku losi i byl zachwycony

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Palina rozbawiłaś mnie z tą koszulką no czasem też mówię na Emilkę, że jest małą terrorystką, ale z drugiej strony to takie urocze, że te maleństwa aż tak bardzo nas potrzebują

Ania b nieźle sobie radzisz, że wciąż tylko kp. Ja jużbym nie dała rady. Wczoraj mała na kolację pochłonęła 170ml, dziś 150ml. Nie wykarmiłabym jej na 100%, bo je, je a potem przysypia i niestety nie potrafię jej zmusić do intensywnego jedzenia. Zastanawiam się czasem czy niektóre dzieciaczki pojedzą i koniec.

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Palina u Pawełka wyszło z badania kału... ale Ozimek podał konkretne daty w okolicach pełni i nowiu kiedy miałam pobierać... my oczywiście też się przebadaliśmy...
    I jeszcze wysyłałam do laboratorium mikrobiologiczno - parazytologicznego do Stalowej Woli do którego on kazał... bo w naszym lokalnym nigdy nic nie wychodziło chociaż ja wiedziałam że coś jest na rzeczy...
    Jeju czy wasze dzieciaczki też tak wędrują po łożeczku czy po łóżku bo Pysia już 3 razy spała w poprzek łóżeczka... a dziś jak spała ze mną to myślałam że mnie z łóżka zepchnie bo prawie przez pół się przesuneła...

Domi wiesz z tą koszulką to był stary sposób bo z Julką też tak robiłam gdy chciałam gdzieś wieczorem wyskoczyć z męzem i pomagało. Także polecam lekko przepoconą koszulkę :P
    Meg czyli coś w tym jest że trzeba robić te badania w pełnie.Bo znajoma mi mówiła ale nie chciało mi się w to wierzyć. Muszę Julce też zrobić, tym bardziej ze od września idzie do przedszkola. Muszę wypatrywać pełni.
    Tak moja Łucja też często wędruje po macie czy łóżeczku. Najlepsze jest to jak rano sie budzi i nogi na kołderce i jest radość bo się odkopała.Jak ja chwycę za roczki to tak chce się podnosić że maskara.
    Dzisiaj moje maleństwo ma 3 miesiące <3 ale ten czas leci....

My jesteśmy juz po pneumokokach, szczepienie ok. Tylko waga mnie trochę zmartwila bo 6100 w 11 tyg życia czyli z 75 na 90 centyl moja "kruszyna" skoczyła. Dalej jest tylko na KP. Niby nie da się dziecka przekarmic na piersi ale trochę się zmartwilam bo przybrała prawie pol kg w 2 tygodnie.
    Poza tym laduje wszystko co tylko moze do budzi, piastki, zabawki, kocyki. Chwyta się wszystkiego czego się da np moich włosów, bluzki czy nawet ucha
    Poza tym bacznie ja obserwuje bo wydaje mi się momentami ze motoryke lewej strony rozwija lepiej niż prawej. Wiec obserwuje i równocześnie próbuje aktywizowac prawa stronę.
    Wędrować jeszcze nie wędruje za mocno ale na bok się juz przewraca.

Lila też wędruje często rano budzi się w poprzek, a na macie wystarczy moment żeby przewędrowała w inne miejsce

W sobotę były chrzciny i byłam dumna w kościele nawet nie pisnęła przez całą mszę. W restauracji zasnęła na czas kolacji a później uśmiechała się do zdjęć.

Rozwija się w miarę równomiernie chwyta powoli zabawki w rączki i też wszystko pakuje do buzi, bez różnicy jej czy to smoczek, kocyk, bluzka czy grzechotka do tego tak słodko chichocze Lila jak chwyci za palce to z pozycji półleżącej jest w stanie usiąść i plecki prostuje a główkę spokojnie już utrzymuje sztywno.

W niedzielę stuknęły już 14 tygodni ten czas tak szybko leci ...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Palina terminy od Ozimka na lipiec i sierpień: 24 lipca, 7,8 sierpnia, 21,22 sierpnia czyli dzień po pełni i nowiu...

A to adres i tel. do tego laboratorium: Pracownia Mikrobiologiczno-Parazytologiczna, ul. Hutnicza 8, 37-450 Stalowa Wolai tel: 15 8420863 dzwonić można we wtorek, środa i czwartek 16.30-18.00 i oni dokładnie powiedzą Ci jak pobrać i opakować na czas przesyłki...

Ale mam błogą ciszę w domu... Pawcio śpi, Pysia też ... ja już uprasowałam stertę ubrań dla naszej małej księżniczki... bo ostatnio musiałam dużo za małych odrzucić... ale to miłe... Na dworze piękna pogoda aż miło...
    Pozdrawiam

O mnie
    Domi- to samo sie tak uklada. Mam w tej kwestii duzo szczęścia, trudno mi sobie wyobrazic jak ogarnelabym mm... Syna wylacznie kp karmilam do 5mz a do 8ego prawie wtlacznie- tj kp +jakis "posilek" nigdy nie pil mm od razu zwykle mleko no i wode i tak do dzisiaj w sumie. Nie lubi sokow ani napoi. Mojej kawy tez nie;p
    Macierzanka-Ty sie nie martw! Juz kiedys pisalam, ze przy kp taki skok wzrostu to normalne zjawisko. Napisze Ci kilka cyfr z rejestru Benia:
    Ur.20-05 3380g
    2d 3130
    17.07 (2mies.) 5990g
    31.07 6530g!
    20.08. 3mies 7230g
    4mies. 8010g
    6mies. 8900g
    12mies 9670g
    18m 11220g
    moja Pyzunia przybrala jeszcze wiecej ale sie nie martwie, bo przy Kp dziecka nie mozna przekarmic- zobaczysz jak sie wyrowna gdy zacznie raczkowac zreszta moja mala jest duxa ale nie otyla otylosc u niemowlakow widac a Pyza juz zaczyna sie powoli "wyciagac"
    pozdrawiam

O mnie
    P.s podobno podwojenie wagi ur. w wieku 3mies. Jest idealnym zjawiskiem, ale najwazniejsze zeby nastepowal staly, stabilny wzrost. Bo to swiadczy o zdrowiu i rozwoju malenstwa.
    Disa jutro konczy 3mies. ale kontrola 26.07 bo wtedy ma szczepionke.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów