Strona 985 z 1002
Pokaż wyniki od 9,841 do 9,850 z 10013

Kwietniówki 2017

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Zmieniłam małemu butelkę i taka sama histeria. Tylko cycuś!

Julek tez cały czas piąstka w buzi i ślini się. Gryzaki gryzie aż miło. Coś tam już kiełkuje. Myśle ze jeszcze miesiąc i coś się wykluje.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    A z tych skoków to już się śmieje bo każde "dziwne" zachowania Julka tłumacze skokiem rozwojowym .

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Ja też wszystko na skok zrzucam

U mnie dziewczyny to samo, histeria przy każdym podaniu butli, choć dokarmiam już codziennie po 2-3 butle od miesiąca. Dalej się nie przyzwyczaja dziewczę. Dziś na histerię pomógł tata który zaczął piszczeć maskotką! Nie pomyślałabym o takim rozwiązaniu no ale jak jestem sama w ciągu dnia to maskotki już nie wezmę.

Piąstka idzie cała do buzi, czasami mocne ssanie kciuka. Czyli dzieciaczki zachowują nam się bardzo podobnie

Dziewczyny, a jak maluszki reagują na starsze rodzenstwo? Moj Kamil jest wprost zakochany w bracoe. Tylko go zobaczy (nie wazne czy brat jeszcze spi, czy siedzi przed kompem, czy cos akurat mowi do maluszka) to usmiech jakby banana połknął !!!

Ja jeszcze smoczkow noe zmieniam. Z aventu i tak strasznie szybko nam leci wiec na 2 nie ma co zmieniać... Smoczko z lovi nam w ogole nie podeszly. Za to z canpol-a genialne.

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    hej,

Mój też pcha całe piąstki do buzi i ostatnio na badaniu przed szczepieniem pani doktor stwierdziła ze chyba faktycznie coś tam już kiełkuje i zęby będą szybko co nie oznacza ze za tydzień ale miesiąc/dwa.
    Co do butelki to Wasze posty mnie ucieszyły bo młody był tez w nocy i 1 raz w dzień butlą dokarmiany jak wychodziliśmy na spacer albo musiałam iść do lekarza a od ponad tygodnia butla beee. W nocy to nie ma zmiłun i tylko cyc bo inaczej walka a w dzień raz na 2 dni się uda i już byłam załamana o co chodzi a widać ze to chyba jakiś okres :butelkowego buntu" . Mam nadzieje ze minie bo chcemy pomału na butle przechodzić bo ja musze wrócić do brania moich leków których przy kp nie mogę.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    U nas podobnie, rączki w buzi, odruch ssania ma nasza Lucynka duży ładnie łapie zabawki i celuje nimi do buźki, po czym ciumka, gryzie, ssie. Ma swoje ulubione zabawki, inne powodują u niej płacz.
    Podobnie też u nas jeśli chodzi o zachowanie - w odpowiednim momencie musi być i spanie i cycuś. Inaczej jest histeria i najpierw musi się zdrzemnąć, a później poje. Właśnie teraz tak mieliśmy. J się zbyt długo z Małą bawił, po czym Lucynce się przypomniało, że chce jeść i spać - już, natychmiast, a najlepiej jak by była już najedzona i spała od 10 minut

W planach dziś popołudniowych koncert, na który idziemy wszyscy i później jakieś atrakcje są dla dzieciaków

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Witam
    strasznie brakuje mi czasu... ciągle coś.. A to dentysta z Pawełkiem, to do znajomej rehabilitantki z obojgiem bo mała w literę C się układa a synkowi nogi do środka uciekają i oboje oczywiście ćwiczenia...
    No i oczywiście zaliczyliśmy już wizytę u dr Ozimka... no i niestety okazało się że Pawelek ma glistę ludzką... jesteś w trakcie leczenia... a on tyle wziewów brał na kaszel astmatyczny a to przez tego robala... Ale mam nadzieję że teraz jak się pozbędziemy tego dziadostwa będzie jak dawniej zero kaszlu, dobry wzrost i apetyt u synka...
    .
    Yza moja malutka zachowuje się identycznie.. A tak to poza tym jak mówi moja teściowa jest bardzo cierpliwa... i calkiem grzeczna... Pawełek zakochany w siostrze a ona się bardzo cieszy jak go widzi....

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Witam
    strasznie brakuje mi czasu... ciągle coś.. A to dentysta z Pawełkiem, to do znajomej rehabilitantki z obojgiem bo mała w literę C się układa a synkowi nogi do środka uciekają i oboje oczywiście uciekają...
    No i oczywiście zaliczyliśmy już wizytę u dr Ozimka... no i niestety okazało się że Pawelek ma glistę ludzką... jesteś w trakcie leczenia... a on tyle wziewów brał na kaszel astmatyczny a to przez tego robala... Ale mam nadzieję że teraz jak się pozbędziemy tego dziadostwa będzie jak dawniej zero kaszlu, dobry wzrost i apetyt u synka...
    .
    Yza moja malutka zachowuje się identycznie.. A tak to poza tym jak mówi moja teściowa jest bardzo cierpliwa... i calkiem grzeczna... Pawełek zakochany w siostrze a ona się bardzo cieszy jak go widzi....

O mnie
    A co do ząbków... Pawełek bardzo pakował rączki do buzi od 2 miesiąca a pierwszy ząbek pojawił się jak miał 6msc.... więc jeszcze troszkę poczekamy na ząbki...

Meg w jaki sposób lekarz wykrył ta gliste? Bo słyszałam że można zrobić to też z krwi nie tylko z kału. Tylko że z krwi nie zawsze wychodzi.
    Lucja też od kilku dni wygina się w literę C ale na razie nic z tym nie robię bo ona za Julia się tak ogląda a ta na złość staje za nią. Łucja tak pcha łapki do buzi że czasem aż ms odruchy wymiotne.
    Wczoraj mąż miał urodziny więc wieczorem postanowiliśmy jechać do restauracji na kolacje. Moi rodzice wrócili z wakacji więc byli stesknieni za wnuczkami więc powiedzieli ze mamy już chacie sami, minęła godzina tata wydzwania że nie mogą sobie dać rady z Łucja żebyśmy szybko wrócili bo ciągle płacze i się wygina nie mogą jej uspokoić. Ja już w nerwach co się stało szybko wracamy a moja gwiazda śpi owinieta w moja koszulkę. Po prostu brakowało jej mnie i mojego zapachu. Taka terorystka mi rośnie że szkoda gadać.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów