Strona 984 z 1006
Pokaż wyniki od 9,831 do 9,840 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Wieczór na balkonie - moje wakacje
    Leżak i Karmi
    M. mi na gitarze przygrywa i jest git.

Alex - moja Kralewna też do 5 ledwo dobija - każde ma po prostu inną urodę.

Dla siedzącego dziecka fajne są nosidła turystyczne Deuter.
    Ja miałam i teraz też na pewno kupimy.
    Na razie u nas chusta rządzi
    Mała ja kocha, my doceniamy wygodę.

Moja córa nadal lubi spacery w wózku - trochę śpi, trochę się rozgląda, bawi się grzechotką i tylko nie znosi, gdy się wózek zatrzymuje
    Spanie w łóżeczku (kołysce) wchodzi w grę tylko w nocy.
    W dzień raczej się nie zdarza.
    Najczęściej usypia przy jedzeniu, albo kołysana na rękach.
    Dłuższe drzemki w chuście, na spacerze w wózku albo w samochodzie.

W sobotę wybieramy się na wycieczkę do Magicznych Ogrodów - ciekawe, jak to zniesie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    witajcie

frezyjka- zycze udanego, mam nadzieje odpoczynku

Tak Macierzanka- kiedys w jakiejs nieokreslonej przyszlosci... ale raczej przed ukonczeniem pierwszego roku zycia przez pocieche niz po

Az boje sie odzywac na temat skokow rozwojowych itp. bo nas chyba nic takiego nie dopada ... albo objawy sa na tyle niedokuczliwe, ze nie zauwazam tfu tfu. Tzn. bywaja dni tj dzis, ze mala pospi dluzej ciagiem w trakcie dnia... to juz rzadkosc, zeby taka sytuacja sie w ciagu dnia zdarzyla chyba nie lubi upalow tj. mamusia hihihi
    ja wlasnie po moich cwiczeniach, maluchy spia juz od 20.30 teraz prysznic i spac, bo moj Ben lubi mnie rano budzic, no i w nocy tez niestety
    Ostatnio edytowane przez ania b ; 12-07-17 o 20:56
    ... you are the dream that come true ...

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Alex- ja usypiam przy pomocy szumisia i chusteczki-przytulanki obok policzka. Wazne jest tez zeby maluch nie budzil sie sam - odruch Moro i ze jest zaspokojony odruch ssania. U nas smoczek odpada- w gre na razie wchodza tylko lapki a jesli widze, ze zaczyna je ssac niespokojnie (tylko wieczorami sie to zdarza) to przystawiam do cyca az do uspokojenia- byle nie za dlugo, bo wtedy dzieci moga po obudzenie szukac zamiast zasnac. U Disy to dziala, zdarza jej sie zasnac nawet samej w luzeczku po zabawie, ale najczesciej na rekach i potem ja odkladam i przykladam przytulanke do policzka, nakrywam kocykiem a szumis sobie szumi...
    a i ja jestem w naszym lozku obok- takze mnie widzi, bo jescze nie przymocowalam ochraniacza na szczebelki. Mala lezy w lozeczku w swoim gniazdku... ale juz niedlugo bedzie za male, bo juz jest na najwiekszym rozmiarze... i ochraiacz tez w gotowosci bo zaczela sie mala krecic - takze na dniach bede zaczepiala - i troche obawiam sie jej reakcji
    Ostatnio edytowane przez ania b ; 12-07-17 o 21:08
    ... you are the dream that come true ...

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny na pewno będą udane bo wszyscy razem. Co do skoków rozwojowych to u nas to widac bo jest wtedy niespokojny w nocy sie budzi wtedy częściej. Właśnie chyba jesteśmy na kolejnym etapie.
    Co do spania to i w łóżeczku sspi i w wózku natomiast co do spacerku to gondola od pewnego czasu parzy w dupkę bo nic nie widział wiec chodziliśmy z fotelikiem teraz podłożyłam poduszkę do gondoli i jest narazie ok. Możemy spacerować.

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny,

My wczoraj mieliśmy szczepienie, wszystko ok. Julek był dzielny. Wazy 6250. Przechodzę kolejny kryzys laktacyjny (który to już ) i już miałam rezygnować z piersi bo to nie ma sensu, ale się okazało, ze ładnie przybiera wiec pierś zostaje. Plus ok 240-270 ml mm na dobę.

Specery w gondoli lubi, składamy budkę jak nie wieje i mały się rozgląda.

Co do snu to nie ma lekko bo w dzień prawie nam nie spi. Jedynie na rąsiach, odłożony wybudza się po kilkunastu minutach. Jest bardzo aktywny i pogodny. Szczęśliwie udało nam się opanować zasypianie na noc. Nie zasypia już o 1 tylko między 20 a 22, zależnie od tego jak my się wyrobimy z czynnościami pielęgnacyjnymi.
    Potem pobudka między 3 a 4 i kolejna koło 5-6. Są dni kiedy to wyglada ciut gorzej ale wreszcie zaczęłam się trochę wysypiać .

Zasypianie na noc wyglada tak, ze kładę go w dostawce, kładę się u nas na łóżku, głaszcze, trzymam za rączkę a on zasypia. Czasem w kilka minut, tak jest padnięty. W nocy bardzo się wierci, zazwyczaj zastaje go w poprzek łóżeczka, połowa ciała u nas! Jeszcze trochę i wejdzie nam na głowy .

Co do nosidel to znalazłam w wawie wypożyczalnie i planuje wybrać jakieś, wypożyczyć i zabrać na nasze cotygodniowe spotkania z fizjoterapeutka. Potrzebowałabym takie nosidło do okazyjnego noszenia, np na wyjeździe, kiedy chce coś załatwić na mieście itp. Targanie fotelika z ponad 6 kg bobasem jest ponad moje siły a z wózkiem czasem bywa ńieporecznie.

Nie wiem co robić bo Łucja od kilku dni gdy pije mleko zaczyna się przeżyć i płakać. Praktycznie podczas każdego karmienia. Wcześniej było ok a teraz masakra nie wiem czy któraś butelkowa mama też tak miała? Może mleko jej za słabo leci? Mamy butelki z aventu te narural i smoczek jest 2. Zmienić na 3 czy jeszcze za wcześnie?

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Palina, może to skok rozwojowy . U mnie jest to samo każde karmieńie to walka. Używamy aventu natural i smoczek 0 lub 1. Na trójkę to chyba wcześnie. Dziś kupiłam na próbę butelkę z lovi. Zobaczymy.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Drzewko to raczej nie jest skok bo to już trwa około tygodnia. Spróbuje może tu chodzi o butelkę ale do tej pory była ok.

Member
    Anka38

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Hey
    Palina my tak mamy czasem przy karmieniu ze mala się pręży i płacze. I tak jest jeśli np. musi jej się najpierw jeszcze raz odbić ( mimo, że od poprzedniego karmienia minęło sporo) albo jeśli jest b.zmęczona to wtedy drzemka i potem je normalnie.
    Też mamy avent smoczek nr 2 ale juz Jej chce 3 zamówić.

Member
    Anka38

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    A czy Wasze bobasy pakują całą piąstkę do buźki się b.ślinią? Moja Wszystkie paluszki pakuje do buźki.
    Już z 3 tygodnie przesypia całe noce od 21.00-7.00 Za to w dzień tylko krótkie drzemki, że mało co zrobię.

Frezyjka udanych wakacji. Długo lecieliście?Brałaś na lotnisko termos z przegotowaną wodą i do samolotu? Sprawnie to karmienie w podróży się odbyło? Też chciałam ale zrezygnowałam teraz i z naszego morza i z wylotu.Może jak mała będzie siedziała polecimy gdzieś.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów