Strona 983 z 1002
Pokaż wyniki od 9,821 do 9,830 z 10013

Kwietniówki 2017

http://dziecisawazne.pl/wp-content/u...o-wisiadlo.jpg tu na rysunku widać to o czym napisała yza. Ważne by u samodzielnie siedzącego już dziecka zmierzyć odległość od kolanka do kolanka (po kości udowej do ogonowej i w drugą stronę ) i dobrać odpowiedni rozmiar nosidła tak aby uda były odpowiednio podparte. Warto popatrzeć na to co dziewczyny sprzedają np. na grupie chustowej na fb.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Tak to prawda. Ja w sumie staralam sie uzywac chusty a maz nosil w nosidelku ale dopiero na wiosne kiedy Benjamin mial juz 9-10mies., bo zima nie uzywalismy. No i nie mozna nosic tak dziecka zbyt dlugo. Ja tez nie zdecydowalabym sie nosic przodem tj plecki dziecka w kierunku mojego brzucha. kregoslup to jedna sprawa a mysl o potknieciu kolejny horror. Na chuste teraz czekam az Disa bedzie miala 3mies. bo nie chce byc w chuscie na lezaco a i mimo, ze jest silna to wiem ze mimo ze trzyma glowke to nie znaczy ze powinna a w mojej niekolkowej jest za goraco. Upominam tez meza caly czas, bo on taki dumny i sie cieszy, ze mala taka silna a ja juz widze oczami wyobrazni problemy z kregoslupem w przyszlosci, bo co jak co, ale obciazenie to Disa ma grubo ponad przecietna Spodobalo mi sie to nosidlo tule co Yza pokazala, zobaczymy moze w przyszlym roku jesli mala bedzie chciala w nosidle .
    Benjamin pojechal do babci na basen a ja z Disa zaraz jedziemy po J. a potem wybierac plytki do lazienki. Marzy tez mi sie drewniana podloga w kuchni. Mam nadzieję, ze ta co jest po renimacji okaze sie tj bym chciala i nie bedziemy klasc nowej.

Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny, staram się Was czytać, ale pisanie ostatnio odpada

u nas wszystko dobrze, synuś skończył 3 miesiące, waży 6400 g i ciągle by jadł

Maminka ja też mam wrażenie,że mój synek jest aż nadto rozwinięty, najlepiej by już biegał haha strasznie interesuje się wszystkim dookoła, ostatnio miał skok rozwojowy, było dużo płaczu, kiepsko spał. Teraz już długie spacery w gondoli odpadają, wychodzę z nim max na 20 min, później juz się niecierpliwi, przestał spać w wózku, najlepiej mu na rękach. Jest strasznie silny, główke trzyma mocno i długo, ciągle guga i się śmieje,ale umie pokazać niezadowolenie. Na szczęście w nocy śpi..zasypia 21, pierwsza pobudka o 2, druga o 5 i śpi do 8 max.Zaczął też w dzień bardzo dużo i często jeść. Czasami pół dnia trzeba nosić panicza i nie chce spać. A mamusia jak zombiak pojutrze idziemy do okulisty, jestem ciekawa tego badania.

Chrzest najwcześniej we wrześniu, nawet się jeszcze nie zabrałam za organizację. Dziewczyny wiem,że to może niestosowne pytanie, ale czy u Was w kościele jakąś konkretną ofiarę wymagają za chrzest? nie wiem ile "zapłacić" w kościele i jak to organizacyjnie wygląda, byłabym wdzięczna jak pomożecie.

Ja mam nosidło ergobaby, ale z wkładką dla niemowlęcia mały nie chce być noszony, więc czekamy aż zacznie siedzieć.

Pozdrawiam serdecznie!

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    hej,
    JA mam chustę elastyczna ale mały nie chce w niej siedzieć a w upały jest mu w niej za ciepło więc na razie pozostaje noszenie na rękach a nosidło to już bardziej na wrzesień/październik jak planujemy wyjazd na wakacje więc mały będzie już wtedy stabilnie trzymał główkę Więc każde Wasze rady i doświadczenie chętnie przyjmę

Co do chrztu to u nas pani w kościele powiedziała "co łaska zazwyczaj 100 zł" a i potem na samej mszy zbierali składkę

Dziś u nas ładnie więc mąż przywiózł łóżeczko turystyczne od prababci które było na strychu i je prałam pod prysznicem i teraz się szuszy na balkonie ale się zmachałam

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Hej pisze już kolejny raz może tym razem się uda. U nas juz po chrzcie koszt u księdza 150zloty. Maly w czasie chrztu grzeczniutki. Jesteśmy teraz na wakacjach. Lot samolotem spokojny maly przespał. Nikos wazy 6 kg. Pomimo tego że Malo je. Raz zje 90 raz 120 czasami po 40 tylko wtedy co godzinę je. Mam slaby Internet więcej będę sie odzywać jak wrócę czyli końcem sierpnia. Pozdrawiam was wszystkie

U nas też co łaska i dałam księdzu 200zł bo mieliśmy oddzielną mszę w sobotę.
    Nasza Łucja też bardzo aktywna, dostała od babci wczoraj mate edukacyjną i leży sobie i sie bawi. Zauważyłam że zaczyna interesować ja telewizor bo sie przekręca i patrzy.
    Frezyjka widzę że nasze dizci jedzą podobnie bo Łucja zjada 90-120ml. Tyle że moja za tydzien dopiero będzie miała 3 miesiące.

U nas skok rozwojowy... Jutro dolozymy do niego szczepienie na pneumokoki... Powiedzcie ze kiedyś jeszcze sen będzie mi dany....
    Ostatnio edytowane przez Macierzanka ; 12-07-17 o 15:08

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar alex85
    Mieszka w
    Łódź
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    No to Zosia przy Waszych pociechach jest drobniutka. Skończyła 3mc i waży tylko 5kg. Nikt mi nie wierzy że jest w takim wieku. Ale co zrobić, toleruje tylko kp, nie chce być dokarmiana i koniec. Zrobiła się bardzo gadatliwa i uwielbia kiedy jej śpiewam, nawet dołącza się do mnie i mruczy coś pod noskiem :-) Spacery w gondoli też odpadają bo moja córeczka jest bardzo ciekawska i w grę wchodzi tylko fotelik ( ok 30 min) i chusta, choć początki nie były łatwe i myślałam że już nic z tego nagle ją polubiła i teraz jest to jej ulubiony środek transportu. Oczywiście najulubieńszym są rączki mamusi. Te sprawdzają się super jako nosidło jak i dzienna sypialnia. Staram się ją tylko na nich uśpić i odłożyć do łóżeczka ale bardzo szybko się wzbudza. Może macie jakieś magiczne sposoby jak ją nauczyć spania w łóżeczku ? Pozdrawiamy Was serdecznie :-)

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej. Alex u nas Lucyś też jest nieodkładalna. W dzień śpi w chuście, nie walczę z tym, kiedyś się nauczy spać u siebie nam to nie przeszkadza, uwielbiam tę bliskość

Frezyjka, udanych wakacji

My na działce dziś. Dzieci śpią - Ula na hamaku, a Lucynka w chuście oczywiście

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    I jeszcze apropo nieodkładalności dzieci: taka sytuacja z dziś -Ula na zajęciach z gimnastyki, ja się do niej śpieszę, oczywiście z Lucynką, a Mała jak na złość ryk w wózku jakby ją parzyło. Więc dobrze, że szmatkę mam zawsze przy sobie, to szybko się zamotałyśmy i dalej w drogę po starszego Myszolka

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów